Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

matar
28. okt 2007

bicci ak chceš pošli mi mail, ja ti zajtra niektorý ten meter stiahnemked budem mať čas 🙂

lenkalienka4
28. okt 2007

...aj mne sa otvaraju fotky presne tak ako BICCY, tak neviem... 😕 😕 😕

matar
28. okt 2007

mne sa otvárajú metre- jeden z nich vyšívam 😉

lenkalienka4
28. okt 2007

biccy, aky mas windows? mozno preto sa nam to neotvara lebo mame starsi windows 😨

biccy
28. okt 2007

Lenka,my mame Windows XP 🙂

lenkalienka4
28. okt 2007

no aj my. tak nechapem

michalag
28. okt 2007

mne sa tiez daju otvarat, tak nechapem preco vam to nejde 😅

biccy
28. okt 2007

Michalag,aj ty mas windows xp?

michalag
28. okt 2007

biccy, aj my mame Windows XP Professional a ide to otvorit super, aspon zatial s tym nemam problem

kaciatko81
29. okt 2007

ahojte 🙂 babulky ako to je s tym cd? ide to dalej? mam niekomu poslat adresu alebo to bude na nete na nejakej stranke?

michalag
29. okt 2007

Ahojte babenky 🙂 ,

matar
29. okt 2007

ahoj
práve mi dorazilo CD, tak večer sa to pokusime nahodiť. len muž mi hovorí, že ak sa mu to podarí, tak to tam môže nechať, tak 4 dni a potom to zrušiť a o nejaký čas to tam opať na chvilu nahodiť a tak, lebo ide o kradnutý softvér, tak nech nemá problémy. ked to urobí, dám vám hned vedieť, nech môžeme závisláčiť 😀
tak nám večer držte palce 😉

lenkalienka4
29. okt 2007

ahojte babenky, dnes tu je akosi ticho, to vsetky vysivate??? ja dnes bola s malou na poradni tak dnes som neurobila ani krizik, no snad zajtra uz ano.

matar
29. okt 2007

ajoooooooooooooj- HOTOVO!!!

súbor je na adrese: www.hydraulic-engineering.org/pcstitch/pcstitch...

muž sa mi ale vyhráža, že to odtial za 4 dni odstráni, tak šup-šup, sťahujeme 😀 😀 😀

P.S. je to zazipované, tak to treba rozbaliť 😉 je tam aj ten manuál

julova
29. okt 2007

super MATAR..ze dakujeme moc moc moc 😀...pre istotu som cakatelkam na CD rozposlala IP 😉

michalag
29. okt 2007

Ahojte baby, dnes to tu trosku utichlo 😝 😀
tak ja som dnes vysivala viac, kedze mi maly spinkal od 10:45-13:15, vyse 2,5 hodky co sa stava raz za pol roka, tak som to vyuzila a dufam ze sa podari este aj vecer ked zaspinka
A ako sa mate?

michalag
29. okt 2007

matar, super 😉

julova
29. okt 2007

ahoj michali 😉 - no ja som dosla z prace, skocim do domaceho a idem vysivat 😀 😉...uz nech som na MD, nech mam viac casu 😉

michalag
29. okt 2007

niekedy by som brala keby som mohla vysivat viac, ale.... hadam sa to zmeni ked Samko bude vacsi 😀
Ale musim rozmyslat co dalej, lebo pomaly uz koncim 😅

julova
29. okt 2007

sup sup porobit predlohy cez PC Stitch a hned budes vediet 😝 😀 😉

matar
29. okt 2007

baby, ide vám to? mne to nechce ísť. muž ešte skuša stiahnuť jednu verziu priamo z netu. ak bude lepšia, tak to vymení. mne to totiž nejde ani priamo z toho CD čo mi prišlo 😢

michalag
29. okt 2007

matar, mne to nejako strajkuje ☹

dupinka
29. okt 2007

caute, vobec sa sem nestiham ani kuknut sme u rodicov na vychode, tak mame navstevovacky a tak...Prajem Vam prijemne vysivanie a napiste mi IP, ako je to s tym stretkom, aby som to tu nemusela hladat 50 stran dozadu 😀 😀

michalag
29. okt 2007

vyskusam ked nam maly zaspinka a potom sa ozvem 😉

lenkalienka4
29. okt 2007

kocky, ani mne to nejde 😢 😎 😢

vesi
29. okt 2007

čaute kočky, vyšívate? 🙂

matar
29. okt 2007

baby a čo vám nejde- stiahnuť, alebo nainštalovať? a ak to niekomu nejde, napíšte mi IP, aký máte windows, lebo aj v tom môže byť problém, každý windows si tam pýta nejakú inú koncovku či čo

michalag
29. okt 2007

matar, tak mi to funguje, len neviem ako to mam zkopirovat, aby subor mal koncovku JPG. Neviete mi poradit?

blumka
29. okt 2007

jeeej baby to je super...mne to funguje 😀

matar
29. okt 2007

čo všetky vyšívate? 🙂