Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

michalag
29. okt 2007

matar, ja som tu a popri pejovi vysivam 😀 , kedze tu nikoho niet

matar
29. okt 2007

ja neviem pri PC vyšívať, tak sa hádam odsuniem do obývačky a idem popracovať na dokončení metra nech sa môžem pustiť do tých portrétov 🙂

vesi
29. okt 2007

jéééj, baby, konečne mi funguje net - dúfam, že to vydrží 😀 je tu ešte niekto? ako to vyzerá s tým PC stitch, ide vám to stiahnuť?

matar
29. okt 2007

ja som ešte tu,nejako sa mi nechce postaviť 😅
vraj to už ide, tak sa teším. len mne to robí nejaké divné tie predlohy, asi sa to budemmusiť poriadne naučiť 😒

michalag
29. okt 2007

ahoj vesi, ja som tu, len som vecerala

vesi
29. okt 2007

ahoj, ja pôjdem pozerať kto vypadne zo superstar, potom sem možno ešte nakuknem. čo ti robí divne na tých predlohách?

matar
29. okt 2007

hádže mi to na tvári také divoké farby ☹

vesi
29. okt 2007

a aké nite si si dala? mne to robí dobre. ináč jedna kočka na livingu, tak vyšívala svoje deti a ked začala , tak vyzerali ako černoškovia, ale ked to dokončila, vyzeralo to nádherne, boli ako živé...ja by som to skúsila podľa toho ako mi to dá nite... 😉

matar
29. okt 2007

ale ked mi to na dominikovej tvári vyhadzuje nejaé dovoké fialové, šedé... dala som anchor aj DMC a nepomohlo. asi si budem odtiene hádzať z hlavy 😒

vesi
29. okt 2007

hmm, tak to fakt neviem a skúsila si aj inú fotku?

matar
29. okt 2007

zatial nie, idem skusiť

vesi
29. okt 2007

tak skús, mne to dáva normálne farby...idem kuk na telku, prídem neskôr.. 😉

janula_nz
29. okt 2007

pekny vecer vam prajem vysivacky 🙂

mam prosbu..neviete ci najdem niekde Nemo predlohu? zatial som ju nevidela. ak by ste nahodou niektora vedela, budem vdacna. dakujem

vesi
29. okt 2007

ahoj, janula, asi som nema ešte nevidela, ale ak máš nejaký obrázok nema, tak si ju môžeš urobiť v programe PC stitch 😉

janula_nz
29. okt 2007

vesi ja sa vobec nerozumiem do pc. som rada, ze som sa naucila vobec fotky zmensovat 😅

janula_nz
29. okt 2007

volakde som tu videla diskusiu, ako sa maluje na sklo a tam som nasla link aj na predlohy ale neviem to najst. kam sa to podelo? ☹

vesi
29. okt 2007

tak ked nájdeš, ulož si to, ja som ešte neskúšala ukladať tieto predlohy, ale určite by sa niekto našiel kto to je a môže to poslať aj mailom, ale na otvorenie predlohy aj tak potrebuješ ten program...aspoň myslím, tiež som amatér - samouk na PC 😉

lenkalienka4
29. okt 2007

vesi, mne to nejde stiahnut 😢

vesi
29. okt 2007

lenka, ja som to nesťahovala, lebo som ho už mala, a ani tomu nerozumiem, ale určite ti poradia baby, ktorým to išlo...ak nie, tak ti to pošlem na CD, ale uvidíš, možno zajtra, ked si to kočky prečítajú, tak poradia 😉

janula_nz
29. okt 2007

lenka a co to stahujes?

lenkalienka4
29. okt 2007

nmne to nejde vobec otvorit, no uvidime zajtra, budem skusat

Janula: no ten program PC Stitch na vyšivanie, na predchadz. strane je link

janula_nz
29. okt 2007

a ako sa to stahuje? idem to vyskusat

vesi
29. okt 2007

jaj, lenka a máš program na rozzipovanie? musíš to najskôr rozzipovať...

lenkalienka4
29. okt 2007

vesi, ked na link kliknem, ani mi nic nenabehne, ani nenacita...

vesi
29. okt 2007

to je divné, ja ked som nemala program na rozzipovanie, tak mi to tam vždy aspoň niečo vypísalo...a skúsila si ten link nanovo napísať do vyhľadávača? ale myslím tam hore, kde vždy vypisuje adresu kde práve si...

michalag
29. okt 2007

baby naozaj neviete ako spravim z toho JPG. (fotku)?

lenkalienka4
29. okt 2007

michalag. a z coho chces spravit jpg?

vesi
29. okt 2007

michalag a akú koncovku máš teraz?

janula_nz
29. okt 2007

jeeeeeeeej , ja som si to normalne stiahla ten program a ani neviem ako 😨

vesi
29. okt 2007

no vidíš, je tam aj návod ako na to, ked budeš mať obrázok nema, tak nie je problém vyšiť to.
lenka, ak ti kočky zajtra nepomôžu, tak ti to pošlem na tom CD. 😉 my závisláčky na krížikoch si musíme pomáhať 😀