Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

lenkalienka4
29. okt 2007

janula: super a mozes vysivat 😀

ivet
29. okt 2007

ahoj, tak já jsem dnes nechala 600,-- v galanterce za kanavu a bavlnky 😅 a zítra se na to konečně vrhnu, neb dnes jsme přijeli až před osmou z návštěvy a doteď sedím u TV ...ale zíííííítra 🙂

lenkalienka4
29. okt 2007

vesi: ok, skusim to zajtra, tak uvidime, mozno mam slaby pc nato, abo ja uz neviem.. vyskusam, idem si uz lahnut, tak dobruuu noc, pa 😉

vesi
29. okt 2007

dobrú, ja si idem pozrieť Dr. Housa.
ivet, super, ja som zase dnes dokupovala nite na ten strom za 100,- sk 😝

michalag
29. okt 2007

baby, uz asi vsetky spinkate. Koncovka je pat a nejako to neviem zmenit.
Ja som doteraz vysivala a pozerala TV, takze...
Bruuu noc

julova
30. okt 2007

michali a naco chces zmenit koncovku na JPG? 😕

vesi
30. okt 2007

prajem dobré ránko všetkým vyšívačkam 😀
michalag, poslala som ti mail 🙂

whizzy
30. okt 2007

Ahojte!
K tym farbam na monitore - na to by som sa nespoliehala, zalezi od monitoru ako je nastaveny, kazdy ukaze iny odtien farby.
Ja som si v tom programe vyrobila taku fialovu orchideu, idem robit podla napisanych farieb. 50 odtienov fialovej by som si asi tazko vymyslela 😅

michalag
30. okt 2007

ahojte 🙂 ,
juli, chcela som si to dat do albumu

michalag
30. okt 2007

vesi 🙂 , precitala som si, ale priloha sa mi neda otvorit, pise mi tam ze subor nenalezen.
Ale dakujem za pomoc 😉

vesi
30. okt 2007

michalag, to je škoda...máš IP

michalag
30. okt 2007

nejde mi to ani tak, vzdy ked kliknem, tak mi ostane biely stvorcek 😠 , asi to necham tak

vesi
30. okt 2007

tak už mi došli nápady ☹

michalag
30. okt 2007

neva, nejako na to pridem a ak nie, tak sa spytam draheho, mozno nato pride

matar
30. okt 2007

michalag, skus mi napísať do IP aký máš windows, možno ti môj muž bude vedieť poradiť 🙂

michalag
30. okt 2007

matar mas IP 😉

michalag
30. okt 2007

A kde ste vsetky, ci vysivate?

vesi
30. okt 2007

ahoj, ja som tu, nejako ma bolí hlava a normálne sa mi nechce vyšívať, ja viem, že ani PC mi nepomôže, ale čo už... 😀 a ty ako, Samko spinká?

julova
30. okt 2007

no ja si JPG robim cez print screen - to potom skopirujem do Paint a ulozim ako obrazok JPEG 🙂

michalag
30. okt 2007

ale kde, ten sa v postielke iba blazni, takze asi nebude, ale zato pojde vecer spinkat skor. Chodi vacsinou okolo 19:00, ale ked nespinka, tak okolo 18:00-18:30
Mozno ta boli aj z pocasia

vesi
30. okt 2007

julova, to znie zložito.. 😝 😀 aspoň na mňa 😀 😀
michalag, aj moja malá chodila spať večer okolo 19.00, ale teraz začala so staršou pozerať večerníček, tak chodia obidve po večerníčku 😀

julova
30. okt 2007

vesi...otovor si okno toho, z coho chces urobit JPG...potom na klavesnici stal tlacitko PrtScr...vacsinou vpravo hore 😉.....to Ti "odfoti to, co je na obrazovke....potom si otvor (Malovanie, resp. Paint - v anglickom Windowse 🙂 )...tam stlac CTRL+V a sa ti tam ulozi to "odfotene"...potom daj Ulozit ako/Save as a vyber koncovku JPG 😉..a je to 😀

michalag
30. okt 2007

juli, lenze mne nejde ani zkopirovat obrazok, takze... Ja to viem zase cez malovani
vesi, tak to este nie je tak neskoro, ved aj my mame obdobia ked chodi neskor, ale to neva

michalag
30. okt 2007

juli, si poklad, islo mi to 😉 😀

julova
30. okt 2007

Michali - ved vlastne ked stalcis Print Screen (PrtScr - tak to je "kopirovanie" ) potom to do Malovania uz len vlozis...

vesi
30. okt 2007

julova, dakujem, pri tebe sa toho človek toľko naučí 😀 a ako pokračuješ s vyšívaním a baby, ako to bude so stretkom, ja už si plánujem výlet do Blavy 😝 😀
michalag, ja som si ich takto od malička naučila, večer chcem mať aj ja kľud. 😉 napr. sesterkin malý niekedy ešte o 21.30 behá po byte, z toho by ma asi šľahlo 😝 😀

julova
30. okt 2007

no vidiiis 😀...sikulka si 😉...tam potom v malovani uplne hoprne prave tlacitko ked stlacis, tak s tym si mozes "vyrezat" to co chces ako obrazok....a opat skopirovat do noveho suboru v Malovani 🙂...vesi - Ti urobim manual aj na to, ked budes chciet 😉 🙂

sloniiicek
30. okt 2007

caute baby. akosi sa sem neviem dostat. inak neviem ci tu je teraz matar, tak som jej posielala to cd, nech to skusi dat na ten net. uz si to dostala?

sloniiicek
30. okt 2007

inak ja teraz vysivam take male vysivky na dvere - zachod, vanu, obyvacku, spalnu, detsku. je to fakt zlate a vtipne.

julova
30. okt 2007

vesi - ja som taky polomaniak do PC a nemam rada, ked ma niekto ovlada 😀...tak sa radsej ucim, aby som ovladala ja 😀 😀...ja ako som pisala - na to stretko mozem 😉....a co sa tyka vysivania...tiez to vyzeralo ako machule, ale uz sa to zacina risovat....ale este som nefotila...dnes dokoncim druhe oko a potom ofotim, bude to mat uz ten spravny vyraz...ale myslim, ze ked to bude cele dokoncene, tak to bude pekne 🙂