Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

lenkasutkova
14. nov 2007

Lenka, to by bolo velmi fain. moc by ma to potesilo. tak ja ti teda moju adresu napisem do IP.

lenkalienka4
14. nov 2007

lenka: ok, napis adresu a cd ti poslem a mozes "machrovat" tak ako ja 🙂

lenkasutkova
14. nov 2007

no tak tomu ver ze budem. uz teraz rozmyslam, ze co vysijem ako prve 😀 😀 len si od rodicov musim doniest vsetky potrebne veci...

lenkalienka4
14. nov 2007

lenka: cd ti poslem, adresu mam, takze nieje problem...
holkly, idem uz off, idem s malou vonku trosku tak sa tu majte pekne, vecer tu asi budem...
vesi, poslala som ti mail.
caute 🙂 😉 🙂

lenkasutkova
14. nov 2007

ahoj a este raz dakujem. 😀

snoopy
14. nov 2007

halóóóóóó 😀

zuzi76
14. nov 2007

halo! ja som tu. 😉

snoopy
14. nov 2007

čaves zuzi...a ja že všetky vyšívajú 😉 , ako?

julova
14. nov 2007

huuu! 😀

snoopy
14. nov 2007

huuuuuuu....ako vodička? 😀

julova
14. nov 2007

Ty moja vytazena Snoopynka..nech uz si na MD! 😀...to Ti je taky dobry pocit, bez nejakych stresujucich myslienok sa motkat po uliciach, nemusiet sa ponahlat, robit si co chces.... 😀

zuzi76
14. nov 2007

julova, uzila si si volny den? 😀
ja robim posledne kriziky na mackovi! mozno to este dnes dam do albumu.

julova
14. nov 2007

no dnes som sa bola vyfotit ...tak o 10 dni budem pravoplatna 😀...a som sa uja policjata pri okienku opytala, ci mi nechce dat dva vodicaky....a nechcel 😠 😀 , aj ked mi pogratuloval s uznanim 😉

snoopy
14. nov 2007

Zuzi...mne to všetko padá na hlavu...a nemajú za mna ani náhradu...ja neviem ako to chcú spraviť....ale asi ich vec....dnes sme boli prepisovať auto...ešte bolo na ocina...no a samozrejme si našli poliši niečo....vraj nemajú doklad o ukončení leasingu na auto, tak ho nemôžu odhlásiť a my nanovo v ZV prihlásiť...na nervy 😠

vesi
14. nov 2007

čaute vyšívačky 😀 😀

zuzi76
14. nov 2007

baby, nejako dlho som nevidela Miska a bolo ticho! A nasla som ho v kupelni ako pracoval so zachodovou kefou!!! Boze, to je expert! 😀

vesi
14. nov 2007

zuzi 😀 😀 😀

snoopy
14. nov 2007

čaves vesi 😉

Zuzi...tak pekného pomocníka ty máš 😀

zuzi76
14. nov 2007

jej vesi! Teba som chcela! Od dnes maju v tescu akciu na tie detske notebooky. Su o 200 sk lacnejsie - teda stoja 799 sk!

zuzi76
14. nov 2007

teda, MArtinko nebol ani zdaleka taky. Misko vsade vlezie, vsetko musi vidiet, chytit ...

vesi
14. nov 2007

zuzi, dakujem, to je dobrá cena ale baby v téme nove prihlasene.....ma od toho odhovorili, vraj je to o ničom a detin to rýchlo omrzí a čiernobiela obrazovka atd, tak váham a rozmýšľam nad barbie domom 😕

julova
14. nov 2007

Zuzik - s nahradou sa Ty netrap...aj moja sa "vyriesila" mesiac pred odchodom na MD...to nie je tvoja starost....Ty si to oznamila vcas, oni nech sa zariadia 😠 ...no ja uz sa tesim, ked my budeme prehlasovat... snad to este stihnem s pupkom, nech mozem zneuzit a predbehnut sa, hadam sa chlap v rade zlutuju 🤐 😀

ahoj Moniii 😵 😀

Zuzka76 😀...co sa za mladi nauci.. 😀

vesi
14. nov 2007

zuzi, u nás tiež tak saška musí všetko vyskúšať, ked bola menšia a umývala som vaňu, tak mi z nej išla olizovať prášok s ktorým som to čistila 😝 😀
snoopy aspoň vidíš čo ťa čaká 😀 😀 😀

zuzi76
14. nov 2007

ciernobiela? to neni bohvieco. tak dik, aspon to mozem vyskrtnut zo zoznamu. 😀

vesi
14. nov 2007

aspoň sme ušetrili 😝 😀 bude na niečo iné...tak ma napadlo, máte už stolík s náradím?

zuzi76
14. nov 2007

ten ma sestrin maly. A Misko je nim fascinovany! Stale zapina ten zvuk a tlcie kladivom a srobuje. Ale sa mi to zda velke a aj dost drahe! 🙂

vesi
14. nov 2007

a kolko to stojí? bubca to chce kúpiť synovi a písala, že v metre to teraz majú za 1000,- sk. a možno budú pred vianocami akcie, my sme tak kúpili kuchynku nikolke 🙂

luculka
autor
14. nov 2007

ahojte ja uz od nedele nevysivam 😒 ale zajtra snad nejaký ten krízik uz urobim 😉
Misko je teda maska 😀 😀

zuzi76
14. nov 2007

ja som videla za 1500 sk