Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

blumka
12. dec 2007

no tak to mas aspon pol na pol.. 😀 ale radsej Terezku ako Alexandrovcov 😵 inak uz som sa dokopala do svadobneho albumu na mojasvadba..tak chod kuk 😉

julova
12. dec 2007

Blumi - jednoznacne! 😀.....jeeeej - kraaaaasne 😵 😵 ...a jaka limuzina paraadna 😕 😀 ..no zlatunki ste 🙂...Terezka bude krasavica 🙂 😉...super satky si mala 🙂 🙂

monkula
12. dec 2007

Julova, tak už budeš maminka, držím palčeky, ahoj Vesi 😀 😀

julova
12. dec 2007

Dakujem 😵 😵 😵

blumka
12. dec 2007

oo aka pochvala 🤐 ...dakujem jul 😵

monkula
12. dec 2007

Nie je za čo, tak vyšívaj, kým môžeš, aj ja som k tomu už musím dokopať, ja som zvykla vyšívať gobelíny, ale krížikom som vyšila malý obrázoček pre svokru, tak sa do toho hádam konečne dám...

michalag
12. dec 2007

Ahojte 🙂
vesi, tie kvety co si davala linky su nadherne 😉 .
Baby uz nedavajte linky, lebo potom sa neviem rozhodnut do coho sa pustit 😀 😀 😀

vesi
12. dec 2007

ahoj monkula 😀 😀 😀 tak sa pridáš k nám vyšívačkám? 😉
ahoj miška, našla som ich náhodou 😅

monkula
12. dec 2007

Ak mi to čas dovolí, začala som scrapovať, tak neviem, čo skôr... 😅

michalag
12. dec 2007

vesi, ked hladam nieco, tak vzdy najdem nieco ine ale zato pekne

zirafka105
12. dec 2007

Hadejte, kdo prave prekecal jeziska, at mu da k vanocum (a narozeninam, co brzy pote nasleduji) vysivanicko 😀 😀 😀

vesi
12. dec 2007

ja zas nemám čas čítať ked som pri PC a krížikoch a ešte domácnosť, deti, manžel... budem musieť niečo vynechať - upratovanie, varenie... 😝 😀 😀

vesi
12. dec 2007

a čo vyhrám ked uhádnem? 😀 😀
odpoved: žeby žirafka? 😀 😀 😀

monkula
12. dec 2007

Tak tak, načo je uprataný byt, keď ho malé tornáda hneď vrátia do pôvodného stavu, a Varfenie? pchhh, úplná zbytočnosť, ty sa s tým prpleš a ochvíľku je jo preč ale obrazy prečkajú generácie... 😀 😀

zirafka105
12. dec 2007

Vesi - vynechej domacnost, pak vynechej manzela, stejne nebude mit cas, kdyz se bude starat o vynechany deti 😀

zuzi76
12. dec 2007

Ahojte!!!
kuk:http://fotoalbumy.azet.sk/zuzi761/vysivky/?i9=4f66be5cba97

vesi
12. dec 2007

monkula 😀 😀 😀 najviac ma dožerie, ked navarím zvlášť mojej vyberavej slečne a nezje mi ani to 😝 a to upratovanie...ved nerobím nič iné 😝

monkula
12. dec 2007

tak kašli na to... a krížikuj...

vesi
12. dec 2007

zirafka 😀 😀 😀
zuzi, to je krásne na tom linku čo som dávala boli aj pekné slony a tuším tgre 😉

zirafka105
12. dec 2007

Zuzi - bajobajo 😵 😵 😵 zirafky jsem si zatim neobjednala, ale mam objednane takove krasne miniaturky a potom jeden luxusne nadhernej detskej motivek od DMC... zkusim vyhrabat odkaz 😀

julova
12. dec 2007

Zuzi - ty ides rychlostou, akoby si isla rodit miesto mna 😀.....kraaasne 😵

vesi
12. dec 2007

monkula odkedy krížikujem a chodím na MK, tak som rekordérka v rýchlosti upratovania varenia rýchlych jedál 😀 😀

zuzi76
12. dec 2007

jeeej Monkula, ty si z malaciek?

zirafka105
12. dec 2007

Jo a jinak nevyhrajes nic, ale uhodla jsi 😀 😀 😀

michalag
12. dec 2007

vesi, ja som to tiez robila, ale uz ma to nebavi, tak upratujem len ked ide na obed spinkat a vecer pred spanim, inak by som sa zblaznila, hoci keby k nam niekto prisiel na navstevu, tak tu vyzera ako po vybuchu, no ale co narobim 😀

vesi
12. dec 2007

juli, to vieš kráti sa jej materská 😀 😀

julova
12. dec 2007

Moni 😀 😀

vesi
12. dec 2007

miška, teraz čo sa hračiek týka, tak zavelím Nikolke a ona to odprace aspoň do detskej 😉

vesi
12. dec 2007

juli, aj ty sa naučíš 😀 😀

zuzi76
12. dec 2007

baby, aj moj muz si uz zvykol, ze nemame furt upratane! priznavam, mame vacsinou ked cakame navstevu! ale ja nie som otrok!!! 😀