Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

eli77
19. dec 2007

Peto - Zuzka uz asi mali uzlicek vasej lasky je na svete 😀 😀 tesim sa s vami🙂

petku
19. dec 2007

ahojte 🙂
Uz som si myslel, ze sa nieco stalo. To ze su v poriadku som sa dozvedel az ked mi Drobec volal a pozrel som si MK. Ja som si myslel, ze mi vola, ze sa to posunulo a ona, ci som uz videl Terezku 😲 Bol to sok... odvazali mamicky a ani nehovorili mena na oteckov. Po 2hod som sa dozvedel, ze Zuzka lezi o poschodie nizsie 😠 a mala sa vyhrieva 😀 .... A mna islo porazit...
A ked sa otvorili dvere na operacke, tak doktor vravi..."pan Kucera, idemem prelozit vasu manzelku a ked vysli s postelov som zistil, ze je to niekto iny a skutocneho otecka poslali prec"
Hlavne je, ze baby su zdrave.... vecer dam foto. Terezka sladko buvala a cela mamina... velky noztek a malo vlaskov, som zvedavy na farbu oci, tie by mohla mat po mne modre 😀
A samozrejme to najdvolezitejsi ... 2950 g a 49 cm 🙂

vesi
19. dec 2007

huráááá, petku, veľmi, veľmi gratulujem a teším sa s vami 🙂 pozdrav Zuzku a aj Terezku 😀

eli77
19. dec 2007

Jeeej...takze je uz mailnka na svete...gratulujeeeeem 😀 😵 😀

whizzy
19. dec 2007

gratulujem a velmi sa tesiiim 😵

blumka
19. dec 2007

jeeeeeej, jul gratulujeeeeem 😵 😵 boze, tak sa vytesujem akoby som to vlastne uz porodila 😀 😵
tesim sa na foto 😉

matar
19. dec 2007

gatulujeeeeeeeeem, strašne sa teším, obom babám želám zdravíčko. a želám vám tie najkrajšie vianoce- napokon- ten najúžasnejší darček ste si už dali 😵

dupinka
19. dec 2007

JUL GRATULUJEEEEEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM 😀 😀 😀 Len nech ste obe zdrave... Uzivajte si radosti, ktore vam drobec prinasa. Vsetko dobre 🙂

lenkalienka4
19. dec 2007

GRATULUJEME hurááááá, nech ste zdravucke obe, vela stastia s malou princeznickou. 😉

matar
19. dec 2007

babulk, tak už mám zarámovaný meter 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

matar
19. dec 2007

a po dvoch rokoch som konečne dala zarámovať aj tu matku s dieťaťom 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a neviem kto ste sa ma pýtali, ale už som dala zviazať aj ten stolový kalendár a vyzerá to super. fotky mám v albumčeku

petku
19. dec 2007

ahojte... uz som dal zopar foto.
Pozdravuje Vas Zuzka a dakujeme

lenkalienka4
19. dec 2007

malinka je krasna, podla mna sa podoba na Julovu, co vy nato??? hm? Ste krásne... 😉

zuzi76
19. dec 2007

Ahojte!
Bola som cele poobedie prec, tak az teraz sa pripajam ku gratulaciam! A zelam vsetkym vela zdravia!!!
Je strasne krasnucka! Aj mamine to svedci!!!
O 9:00 sa narodila? To vas tatinov teda riadne natahovali!!! Alebo mali v tom poriadny gulas. 😀
Zuzi, uz si mamina!!! 😉 😵

vesi
19. dec 2007

ahojte, tie bábenká sú také krásne, že by som sa aj dala nahovoriť 😀 ale nie žartujem, stačilo 2 krát, ale sú fakt nádherné 🙂
matar, obrazy sú krásne a páčia sa mi aj kalendáre, koľko ťa stálo dať ich spraviť? 😕

michalag
19. dec 2007

zuzi, tie obrazy su krasne 🙂
Jul GRATULUJEEEEEEEm a zelam hlavne aby ste boli zdrave 😉 , mala Terezka je nadherna 🙂

vesi
19. dec 2007

ahoj miška, prosím ťa ako dávaš do scrapov tie pekné písmená? mám nejaké abecedy, ale sú tam všetky písmená spolu, dajú sa odtiaľ vybrať tie čo potrebujem? 😅

luculka
autor
19. dec 2007

ahojte babule dakujeme za gratulacie,,,malinka je pokladik 🙂

vesi
19. dec 2007

ahoj luculka, ako sa cítiš ako čerstvá mamina? prajem ti aby maličká krásne papala a ešte krajšie spinkala, aby si mala čas aj na oddych 😉

luculka
autor
19. dec 2007

vesi dakujem prve dni som nemala cas sa ani najest...kým sme sa zohrali ale uz sa da...spinka 2..3hodky

vesi
19. dec 2007

terezka to teda rýchlo pochopila 😀 mojej saške trvalo takmer mesiac kým si dala povedať, že večer už nevymýšľame ale spíme 😝 a spinkať 3 hodky, tak to je sen každej maminy 🙂

vesi
19. dec 2007

prepáč Natálka 😅 práve som pozerala julovej fotky 😅

michalag
19. dec 2007

Ahoj luculka,
tak to je super ze ste sa uz zosuladili za par dni.

matar
19. dec 2007

vesi, tlačila som ich doma 😒 a zviazanie stálo 30 sk 🙂

eli77
20. dec 2007

krasne ranko kazdemu...baby neviete mi pomoct? Zhanam vzorku na tuto motorku...nema ju niekto nahodou? https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Julova...luculka...mate naaaaadherne dcerky...normalne vam zavidim 😀 😝
matar tie kalendare su skvele 😀

vesi
20. dec 2007

dobré ránko všetkým 😀
eli neviem ti pomôcť ☹

eli77
20. dec 2007

ahojky vesi...a ty nespis? 😀

vesi
20. dec 2007

ahoj eli, ja vstávam kvôli škôlke 😀

zirafka105
20. dec 2007

Gratuluju k miminkam 😵 😵 😵 a preju, at jsou hodna a spava a nechaji maminky vysivat 🙂