Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
10. jan 2008

whizzy 😀 😀 videla som to, tiež nie som na znamenia, ale mám ich stiahnuté v PC 😀 my sme 3X váhy a 1X ryby 😀 😀 , ale tým, že sú tie obrazy veľké, tak sa dá postupne dokupovať, mne na zač. stačí 7 farieb 😉 tak si ma nakopla, mňa tiež dostala tá bordová farba 😀 , ale na rozdiel od teba, nie som zaťažená na krídla 😀 😀 😀 - ale sú pekné, musím uznať 😉

eli77
10. jan 2008

Vesi jednoznacne bordova...vies aj sama ze prave tu vzorku som aj ja zhanala...je jednoducho naaaadhrna 😀 😵
...whizzy kde najdem tu vzorku ktoru chces ty vysivat?

michalag
10. jan 2008

whizzy a nemas nahodou stiahnuteho toho vodnara, alebo aspon link 🙂

vesi
10. jan 2008

eli, ja som nepochybovala o tom čo napíšeš 😀
whizzy písala o znameniach, mám ich stiahnuté, tak ti to pošlem ak chceš aby si nemusela sťahovať, ked máš ten limit 😉

vesi
10. jan 2008

eli, miška, ja som vám to rovno poslala, ale je to vo vinrare, viete to otvoriť?

vesi
10. jan 2008

a tu je link na stiahnutie, keby náhodou...
http://file006.mylivepage.com/chunk6/970811/660...

eli77
10. jan 2008

vesi 😀 😀 😀

vesi
10. jan 2008

eli, videla si tie znamenia? aké máš doma ( myslím znamenia) 😀 😀
eli, whizzy, no, zabijem sa, že sa nám páčia rovnaké veci 😅 😀

michalag
10. jan 2008

vesi a ako si to stiahnem? 😅

vesi
10. jan 2008

miška, ja som ti to poslala mailom 🙂
ale sťahuje sa tak, že počkáš kým sa odrátajú sekundy a potom klikneš na link čo tam nabehne 😉

michalag
10. jan 2008

vesi OK, nejako som to nepochopila 😝 😀
idem kuknut 🙂

michalag
10. jan 2008

vesi, nejde mi to otvorit ☹ ,

eli77
10. jan 2008

vesi mam to🙂 su krasne...ale je tam strasne vela farieb...
...my mame doma...blizenec, lev, kozorozec, byk, panna...chcem aj ja znamenia vysit, ale asi tie co mam od julovej...tie sa mi velmi pacia...🙂

michalag
10. jan 2008

eli, a nemas nahodou link? Potom by som si vybrala 🙂 🙂
my mame doma vodnara, ryby a barana 🙂

michalag
10. jan 2008

vesi, dakujem uz mi to prislo 🙂

whizzy
10. jan 2008

co na to vravis Miska? Paradne, ze? 😵

michalag
10. jan 2008

je to suprove 😉 , len je tam vela farieb a financne .....ale stalo by to zato 🙂

eli77
10. jan 2008

michalag poslala som ti to mailom🙂

whizzy
10. jan 2008

to, ze financne je to moc ☹ Ale ako vesi vravi, postupne by sa to dalo. Sak je to obrovanske, nemam ani predstavu kolko to moze trvat vysit niekomu tak pomalemu ako som ja.

michalag
10. jan 2008

whizzy, ved ked to budes robit postupne tak casom by si to vysila 😉
eli, dakujem 😉

vesi
10. jan 2008

baby, na tie veľké obrazy sa to dá kupovať postupne. stačí si pozrieť tú časť predlohy ktorou chcete začať, pozrieť aké farby tam idú a kúpiť zatiaľ len tie. na tú bordovú napr. potrebujem na začiatok 8 farieb z 88, z tohoje najviac čiernej a tú použijem lacnú, ved čierna ako čierna 😀 , takže na začiatok dám za nite cca 230,- sk ( z niektorých 2 ks) a to sa celkom dá, je to obrovské 500X635 krížikov, takže to budem robiť dosť dlho na to, aby som našetrila na dalšie nite 😀
whizzy, ja to u seba tipujem na viac ako rok 😝 😅 😀

lenkalienka4
10. jan 2008

ale vesi... ty to predsa za pol roka zmaknes lavou zadnou... verim tomu 😀 "dračica" držím prsty

vesi
10. jan 2008

lenka, tak tentokrát sa mýliš 😀 ale dakujem za povzbudenie 😀

whizzy
10. jan 2008

tak prva strana vytlacena + zoznam farieb 😀 Ich budem na zaciatok do 30 potrebovat. Este musim premysliet na co to vysit, lebo pisu tam lan a to sa mi zda mrnave moc 😒 A tvoje je vacsie, ja mam "len" 450x563 krizikov 😀
tak ked ty to budes robit rok, tak ja styri 😀

michalag
10. jan 2008

baby, ale stoji ta praca zato, no nie 🙂

vesi
10. jan 2008

whizzy, 30 farieb sa ešte dá 😉 že 4 roky 😀 😀 😀 ale týy chodíš do práce, ja som viac doma 😝 😀 budeme sa pretekať 😀 😀 😀

vesi
10. jan 2008

ešte k tej látke, tak u mňa lan určite nie 😝 je to fakt mrňavé, hádam sa konečne dokopem do toho motyla a niečo tam vyberiem, čo bude dobré na moje očičká 😀
miška, máš pravdu, stojí to za to 😀

whizzy
10. jan 2008

😀 normalne som sa este viac zacala tesit 😀 tiez sa chystam konzultovat s Motylovou tetou.
stale mam ale dilemu, ci nemam radsej zacat nieco co aj dokoncim, alebo zacat toto kym som taka nadsena 😅

vesi
10. jan 2008

začni, kým si mladá, aby si to stihla do dôchodku, 😀 😀 😀

whizzy
10. jan 2008

😀 Budem sa vnukom chvastat, ze toto babka cely zivot robila 😀 Kto to po smrti vyhodi, budem ho strasit po piatu generaciu 😀