Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
20. sep 2007

nejak to blbne, ak to nepôjde, skúste aj viac krát stlačiť "obnoviť" a potom krizikove vysivaní 2

glorita
20. sep 2007

vesi 😵
no a preco na tej ruskej stranke nie su kriziky ale ciarky a nie su ani umiestnene vo stvorcekoch? 😉 😲

vesi
20. sep 2007

glorita, tak som sa pozrela na tú ruskú stránku aby som pochopila aké čiarky myslíš 😀 tak tie čiarky, to sa nakoniec obrázok obšíva okolo krížikov 😀

luculka
autor
20. sep 2007

ja som taká nazhavená na vysivanie 😀 😀

maruska.
20. sep 2007

zajtra idem kupovat nitky 😀

glorita
20. sep 2007

maruska ja tiez... 😀

luculka
autor
20. sep 2007

ja poslem maminu kupit panamu...kedze ja som PN 😀

glorita
20. sep 2007

baby ja viem ze tymi ciarkami sa obsiva,uz som nikedy v minulosti sila, no hodim sem jeden picture kde su same ciarky a nie su v stvorcekoch:
http://photofile.ru/photo/delfimk/2592768/49091...

furt s tym otravujem co???? 😀 😀 😀 😝

biccy
20. sep 2007

Ahojte dievcata. 🙂 Uz ste aj mna "nazhavili". 😀 😀 Nemate nejake tipy,co s vysitymi obrazkami,okrem zaramovania?Napr.sa mi paci viac obrazkov Macko Pu. 🙂

vesi
20. sep 2007

biccy čo tak obliečky na vankúše? 🙂

vesi
20. sep 2007

glorita, ten obrázok si musíš zväčšiť aby tam boli štvorčeky.

maruska.
20. sep 2007

Aha 🙂 to sa nevysivaju kriziky, ale len polka krizika a stvorcek nepredstavuje krizik, ale dierku na latke. Ale kludne to mozes chapat tak, ze tam je cely krizik a ignorovat tie stvorceky.

vesi
20. sep 2007

glorita, teraz som sa pozrela lepšie, je to gobelínový steh, ale môžeš to vyšívať aj krížikom 🙂 konečne sme sa pochopili, ale sme chápavé, čo? 😀 😀

biccy
20. sep 2007

Vesi,a na vankus ako?Tie obrazky su mensie,nie?

vesi
20. sep 2007

ja vyšívam jeden obraz už mesiac, bude asi dosť veľký a vždy ked sa mi nechce, tak ma takáto "diskusia" nakopne 😀

dannynka
20. sep 2007

ahoj vesi ty este nespis???

vesi
20. sep 2007

Môžeš napr. ušiť obliečku z normálnej látky a do stredu všiť ten obrázok, alebo urobiť obliečku z panami či kanavy a vyšiť na ňu viac malých postavičiek z tej rozprávky. zajtra ešte pohľadám viac takýchto obrázkov 😉

vesi
20. sep 2007

ahoj danny, cez deň nestíham a teraz som dopozerala Kliniku Grace, tak som ešte nakukla 😀

biccy
20. sep 2007

Vesi,dakujem za inspiracie.Uz som si postahovala kopu obrazkov zo stranky co si dala vyssie. 🙂

vesi
20. sep 2007

biccy, ja sa veľmi teším, že pomôžem niečim s čím mne zas pomohli na inom diskusnom fore 😀 postupne sem podávam ešte dalšie linky na obrazy, niekde som videla aj vankúše.len si na to musím nájsť čas, musím stíhať rodinu, domácnosť, vyšívanie, toto forum a ešte by som aj rada niečo prečítala...pre mňa je proste krátky deň 😝 😀

dannynka
20. sep 2007

no vesi-aj ja to mam napodobne,mala mi cez den skoro vobec spat nechce a strajkuje... 😝 😝 😝 a kocik novy vam ako sluzi??
poslucha zatial???

vesi
20. sep 2007

kočík je super, chodíme von každý deň - vidíš na to som zabudla, ešte chodíme aj von 😀 😀 podľa mňa má tvoja malá len také obdobie, aj naša ho mala, no nezávidím ti, vtedy som bola totálne KO.

dannynka
20. sep 2007

no bodaj by si pravdu mala,bo keby ma mama tento tyzden nezasobovala varou tak som uplne nahrata.... 😝 😝 😝
dufam ze ju to cim skvor prejde.... 😒 😒

vesi
20. sep 2007

držím pršteky, nech ju to prejde 😉
kočky, idem spať, ráno treba vstávať. dobrú noc. 🙂

dannynka
20. sep 2007

vesi-dakujem a bruuu aj tebe pprajem
pa pa

whizzy
21. sep 2007

ahojte, ja som zacala vysivat len pred dvoma tyzdnami a uplne ma to chytilo. Hladali ste Macka Pu, nejake predlohy mam: http://photo.163.com/photos/delic76/38134888/

maruska.
21. sep 2007

jeeeeej tie su zlate 😵 😵 😵
su robene v programe PC stitch, mam ho stiahnuty, ale este v nom neviem pracovat 😅

luculka
autor
21. sep 2007

JUUUUJ UZ SEM TYCH MACKOV NEDAVAJTE....uz ich mám stiahnutých tolko ze mam do decembra co robit 😀 😀 😉

vesi
21. sep 2007

maruska, tak to sme dve ani ja v ňom neviem pracovať 😀
Tu sú prevodníky farieb:

www.vysivka.biz treba potom kliknúť na kalkulačku farieb, sú tam aj voľné predlohy

www.rucniprace.cz klik na kríž. výšivku a potom na prevodníky

www.bara.sk tak tu je prevodník aj na české mulinky, ale je tam málo farieb ak ide o väčší obraz, tak je to prakticky nepoužiteľné

http://www.cyberstitchers.com/StitchingTools/Fl... tak tento neviem či bude fungovať, ale mal by tam byť tiež prevodník

pacna
21. sep 2007

baby a o princeznach neviete?ja by som skusila tie.v zime nebude čo robiť tak by som začala malej k ježiškovi. 🙂