Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

lenkalienka4
19. jan 2008

nie

vesi
19. jan 2008

tak cez ICQ mi to vôbec neberie 😠

sneh1981
19. jan 2008

vesi ani mne to neprislo 2 krat

sneh1981
19. jan 2008

tak my to brat potom dajak instaluje ked icq ti neberie

lenkalienka4
19. jan 2008

vesi, a toto ci si poslala 1 krat na pokec, to nieje dobre?

vesi
19. jan 2008

lenka a prišlo ti to? lebo to je dobrá predloha...

lenkalienka4
19. jan 2008

no ano prislo, a co potom nebolo dobre?

vesi
19. jan 2008

čo som poslala tebe bolo O.K:, ale predtým ked som posielela pre sneh, tak som tam nedala prílohu 😅

lenkalienka4
19. jan 2008

a ako sa presne vola ten program? lebo mi to nechce nikde najst... 😕

vesi
19. jan 2008

pattern maker a neviem či ho niekde stiahneš, pošlem ti ho mailom ak chceš 😕

lenkalienka4
19. jan 2008

to sa da? oki, tak posli, diky

vesi
19. jan 2008

máš to poslané 🙂

lenkalienka4
19. jan 2008

dakujem, ide to. ty uz vysivas ten obraz?

snoopy
20. jan 2008

halóóóó je tu nekto? či všetky varíte, vyšívate a tak? 😀

vesi
20. jan 2008

ahoj, u nás varí manžel a ja som práve dožehlila 🙂 ako sa máš?

snoopy
20. jan 2008

ahoj vesi....ja mám mža v službe...stráži vlsť, takže variť nebudem...spapám to, čo mi zostalo zo včera 🙂

mám sa relatívne dobre....malinké v brušku vystrája a ja pomaly počítam pravidelnosť kontrakcií...zatiaľ som pravidelnosť nespozorovala, takže to v zásade nijek neriešim 😅

michalag
20. jan 2008

Ahojte baby 🙂 ,
Ako sa mate a uz mate navarene?

snoopy
20. jan 2008

ahoj miška...navarené od včera...ty? už máš voľno a vyšívaš ? 😀

inak pozerám, že pri písaní mi nejak vynecháva písmenká....máme novú klávesnicu, takže si musím trošku zvyknúť 😀 ...tak sa vopred ospravedlňujem...ale vy určite chápete, čo chcem napísať 😀

michalag
20. jan 2008

snoopy, dnes som nevarila lebo ideme ku starkej a my ideme kuknutle a mozno aj kupit ten ohrievac 😝
Ale asi vecer budem robit bryndzove halusky, tak sa na ne tesim 😀 😀 😀
A z toho si nic ze ti Dr. dala 2 tyzdne, mne to vraveli od 35tt a maly sa narodil v 40tt 😉

vesi
20. jan 2008

ahoj miška 🙂
snoopy, tak ja som mala falošné kontr. už cca od 34tt a keby mi neodišla voda, tak ani neviem, že idem rodiť 😝
okrem tých kontr. mi pravidelne tvrdlo brucho a pri tom ma bolela jazva, takže ja som rozdiel v bolesti nespozorovala 😠 , ale spätne sa ked nad tým rozmýšľam, tak sa mi zdá, že to tvrdnutie bolo poslednú noc predsa len pravidelnejšie 😀 😀

vesi
20. jan 2008

miška, tak prídem na večeru, bryndzové ja môžem 😀 😀

snoopy
20. jan 2008

no kočky ja som sa dnes zobudila a to, že ma bolia vaječníky ako keď má prísť mrcha...tak neviem neviem, či to už vážne pomaly neprichádza 😔

vesi
20. jan 2008

mne aj sesterke to začalo bolesťou v krížoch ako pred ms 🙂 sesterka sa v noci zobudila, že potrebuje na veľkú a sedela asedela na WC a nič, tak potom zavolala mame a tá jej potvrdila, že bude rodiť 😀 takže drobec sa narodil o 3tt skôr 😀

snoopy
20. jan 2008

no tak hádam to bude aj narodeninový darček pre mňa...ja som totiž 23.01....takže všetko je možné 😕 😀

vesi
20. jan 2008

všetko je možné 😀 😀 my sme mali deti ako darčeky, nikolka sa narodila 2 dni po mojich narodkách a 2 dni pred manželovými a saška 4dni po výročí svadby 😀

snoopy
20. jan 2008

no ta to máte všetko pokope....oslavy ako na bežiacom páse 😀

vesi
20. jan 2008

má to svoje výhody 😀 😀 každý sa smeje, že narodky oslavujeme týždeň v kuse 😀

snoopy
20. jan 2008

len tých peniažkov čo naraz ubudne, čo ? 😀

vesi
20. jan 2008

práveže ušetríme, spravíme jednu veľkú oslavu namiesto troch 😀 baby musím končiť, tak sa majte.papa 🙂

snoopy
20. jan 2008

pa vesi...však aj ja pôjdem...tvrdneme jedna radosť ☹