Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

matar
20. okt 2007

tak další den preč a ja zase ani krížik ☹ mali sme celý den návštevu (ale príjemnú 🙂 ), takže meter sa nepohol. ale izbička je hotová, malá sa vytešuje každému sa vychvaľuje novou izbičkou 😎 teraz tam dovyšívať nejaké pekné obrázky a bude to super. namáte niekto obrázok macka pu ako chytá motýle? malá má totiž motýlikovú izbu 🙂

vesi, zaplatila to sociálna poisťovna+ manžel (dostala som ten jednorázov príspevok po pôrode 😀 )

julova
20. okt 2007

slenka - veru...take som aj ja skusala krizik po kriziku zabielit...ale je to o nervy 😝 😀 😀...ale program sa aj tak ujal 😉...je to supeeer 😀

michalag
20. okt 2007

Ahojte 🙂 ,
My sme dnes drobca ukladali 2x, najprv asi presvihol svoju hodinku (18:00) a teraz mu bolo zase teplo, ale konecne zaspinkal. Dufam ze sa nezobudi a budem moct spravit aspon zopar krizikov, kedze dnes sa velmi nedalo, lebo sme mali na navsteve svokrovcov

eli77
21. okt 2007

Julova tieto macky si videla? Mne sa strasne pacia 😉
http://picasaweb.google.com/BettySlotboom/SoloT...

koberuska
21. okt 2007

eli77 No já vůbec netuším jak se tam v tom hledá. Jestli se tam zadává někde klíčové slovo, třeba že chci vyhledat vzory např. koček, miminek nebo tak a nebo jestli musím znát jméno uživatele. Zatím jsem tam spíš tak brouzdala "na slepo", ale nevím, jestli se tam dá najít např. vše jen křížková výšivka a pod.

vesi
21. okt 2007

koberuska, to nie, prechádzaš si albumy a ked nájdeš niečo čo sa ti páči, tak si to stiahneš.ked pôjdeš na niektorý link, tak vpravo sú mená ľudí s albumami, klikneš si tam a si v dalšom albume atd.
ked chceš niečo stiahnuť, tak si musíš obrázok čo najviac zväčšiť. na nejakej strane som to už vysvetľovala. odporúčam ti prečítať si celú diskusiu, postupne sme sa tam o všetkom bavili 🙂
ak hľadáš niečo konkrétne, tak napíš sem, ak niekto na to natrafí, tak ti sem dá link. všetky kočky sú tu veľmi ochotné a zbláznené do krížikov 😀

stankapk
21. okt 2007

Ahojte kočky. Chcela by som sa aj ja k Vám pridať. Som vášnivá "vyšívačka" už niekoľko rokov 🙂 Pridala som do albumu obrazy, ktoré visia u nás v byte. Ten posledný snáď čoskoro dokončím /robím ho už pol roka/ a potom by som chcela začať niečo pre naše bábätko 😵 Videla som tu veľa odkazov na obrázky, ktoré sa mi páčia 😉

eli77
21. okt 2007

Ahoj stankapk...vitaj v klube zavislacok...mas vysite naozaj krasne obrazy 😉
koberuska...myslim, ze ti to vesi vysvetlila presne tak ako ti to viem povedat aj ja...my to vyhladavame presne úpodla tohto postupu... 😉 😵

vesi
21. okt 2007

stanka, vitaj medzi nami, tie slnečnice som mala tiež vyšité ,ale darovala som ich. vieš o tom , že k tým kvetom sú ešte 2 do série? divé maky a ten další si nepamätám...

máš krásne obrazy 😀

vesi
21. okt 2007

ozaj, kočky dala som do albumu fotku macka, ktorého vyšíva moja dcéra. 😀
dostala vyšívanie k dnešným 5. narodeninám. 😀 😀 😀

michell
21. okt 2007

vesi ahojky tak ja uz som v plnom prude zacala vysivat podla toho co si mi poslala ten navod a ako si mi poradila chcem ti velmi pekne podakovat.Velmi ma to bavi.Chcem sa ta opytat ci nemas predlohu na obrazok ktory mas v albume to dievcatko s chlapcekom co stoja vo vode alebo na niektore to babatko co mas v albume su prekrasne si velka sikovnica a musim pochvalit aj tvoju dcerku 😉 prosim ta ako mas tie predlohy nemohla by si mi poslat?

vesi
21. okt 2007

michell, som veľmi rada, že som pomohla, napíš mi do IP mail, ked budú deti spať, tak ti pošlem čo mám v albume... 😉

slavik
21. okt 2007

vesi, máš šikovnú dcéru. 🙂 Mohla by som ťa poprosiť o predlohu toho prvého obrázku čo máš v albume (macko pu). Môj mail máš. Ďakujem

vesi
21. okt 2007

slavik, macka som poslala 🙂
michell aj tvoj mail som mala, ale asi som ho omylom vymazala, tak ho napíš do IP, ked chceš tie obrázky 😉

slavik
21. okt 2007

Veľmi pekne ďakujem 🙂

matar
21. okt 2007

vesi, neviem či ti tu nezaložíme fun klub 😀 teraz si si na seb ušila búdu, budeme ťa stále otravovať s nejakými predlohami 😉 no zabiješ sa, ked si tak šikulka? 😀 neviem, hádam začnem zaučať aj ja nikolku- len zatial by ešte bola s ihlou v ruke nebezpečná 😀
stanka, máš krásne obrázky 🙂

vesi
21. okt 2007

matar 😀 😀 tvoja nikolka má ešte čas vyšívať, ja som až prekvapená ako to tú moju tiež Nikolku 😀 chytilo. vyzerá to hrozne, ale je taká zlatá akú má z toho radosť 😀 😀 😀
mne nevadí posielať vám predlohy, len občas musíte byť trpezlivé ak to trvá dlhšie 😉
ešte dám do albumu jeden obrázok, neviem či ho už máš... 😉

dannynka
21. okt 2007

vesi vsetko naj nikolke k 5-rocikom 😀 😀 😀 😀
viemm je to mimo temy ale kde ta inde zozeniem 😀 😀 😀
inak ste ma celkom nazhavili na to vysivanie asi aj ja zacnem,kedysi som vysivala ale to som este mojho drobca nemala,teraz uz mam menej casu ale chcem znova zacat 🙂 🙂 🙂

vesi
21. okt 2007

ahoj danny, dakujem a šup, šup vyšívať 🙂 malú niečim zabav alebo využi ked bude spať. už spáva lepšie?

matar
21. okt 2007

nemám ☹
až teraz som si uvedomila tie narodky- tak nikolke všetko naj... 😀
ty máš všetky tie predlohy a CD?

vesi
21. okt 2007

matar, dakujem, všetko čo "nasyslím" mám na Cd, už som načala druhé 😝 😀

vesi
21. okt 2007

matar, zabudla som to najhlavnejšie - pošlem ti mail? 😀 😀 😀

dannynka
21. okt 2007

vesi neni zac 🙂 🙂 🙂
no ako sa to vezme s tym spanim,no spinka asi hodku a pol az dve takze lepsie ako nic ale musim si za ten cas styhnut navaarit.a este k tomu od zajtra chcem drzat dietu 😝 😝 😝 😝

vesi
21. okt 2007

ja som to kedysi tiež tak robila, ale potom som naučila malú hrať sa s hrncami a vareškami, alebo som ju dala do stoličky s piškotami aby som mohla navariť a vyšívať ked spí 😀

vesi
21. okt 2007

a dieta...bléééé 😝 😀 😀

vesi
21. okt 2007

ahoj, vyšívačky, kde ste? dajte si oddych a podte pokecať 😀

michalag
21. okt 2007

ahoj vesi 🙂 ,

vesi
21. okt 2007

ahoj, ako pokračuješ s vyšívaním? 😀

michalag
21. okt 2007

celkom dobre, sice pomaly, lebo nam vecer zacal zaspavat nejako neskoro oproti tomu ako chodil predtym, ale hadam sa mi dnes nieco podari 😅
A ako pokracujes ty?

vesi
21. okt 2007

ja som dnes využila, že je manžel doma, on varil a ja som vyšívala 😀 😀 a ešte sa chystám pri superstar 😀 😀 😀
moja 5 ročná dcéra sa tiež vytešuje z vyšívania, asi bude po mne 😀