Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

michalag
31. okt 2007

matar, som zvedava ako to bude vyzerat ked to spravis, lebo uz teraz je to krasne 🙂

snoopy
31. okt 2007

matar....to je nááááááádherné 😉

matar
31. okt 2007

vesi, na perličku 🙂 vyzerá to pekne, už to chcem šikovno dokončiť

vesi
31. okt 2007

väčšinou si nové baby myslia, že už sme tu zohratá partia - čo aj sme a boja sa pridať, mala som podobné pocity, ked som začala chodiť na koníka 😉

michalag
31. okt 2007

tak aj ja som mala ten pocit, ale potom som vytvorila temu a ....uz sa pridam ked sa mi nieco paci napr: Krizikova vysivka 😀

snoopy
31. okt 2007

ja som sa sem vtrela...ani som sa nikoho nepýtala, či môžem prísť do tejto témy....a cítim sa tu SUPER 😀

matar
31. okt 2007

mne je tak luto, že sa mi tam nepodarí ísť. pri dorbcovi sa asi ťažko niekam dostanem. 😒 musíte urobiť veeela fotiek 😉

vesi
31. okt 2007

ja som natrafila vtedy na tému co založila bubca a potom sme prešli k mikci do jej témy . všetky 3 sme sa prihlásili približne v rovnakom čase a vítame tam každú babu čo si chce pokecať, práve preto, že vieme aké je ťažké začať. je iné ked sa pýtaš alebo radíš, ale ked si chceš len tak pokecať, je to ťažšie ked si nová 😉

zuzi76
31. okt 2007

matar - meter bude bombovy! aky je dlhy?

vesi
31. okt 2007

snoopy, ved my ta tom ani netrváme, že baby? 😀 treba sa len pridať, nech si berú príklad z teba 😀 😀

michalag
31. okt 2007

vesi, suhlasim 😉 , ja som tu tiez rada

vesi
31. okt 2007

matar, tak na tú dalšiu prídeš 😀

vesi
31. okt 2007

ved aj ja, luculka ju založila presne vtedy, ked som o tom rozmýšľala aj ja, normálne ma predbehla 😀 😀

snoopy
31. okt 2007

ja som taká vtierka....ale nehanbím sa za to 😀 😀 😀 ....ako príchodné vám nájdem ešte veeeeeeeeeľa prekrásnych podkladov pre krásne krížikovanie 😉

vesi
31. okt 2007

snoopy 😀 😀 😀 nič nie je hamba, všetko je odvaha 😀 😀 😀

michalag
31. okt 2007

ja som tiez chcela tuto temu, ale myslela som ze sa nikto nenajde 😅 , ale hlavne ze ju zalozila luculka, lebo neviem ci by tu bola tato tema

zuzi76
31. okt 2007

Treba obcas asi napisat, ze kazdy novacik je vitany!
Ja mam trochu problem na livingu, lebo mam pocit, ze tam su baby profesionalky, ale tu mi je super!
Luculka, dakujem! Som tu vdaka tebe!!! 🙂

vesi
31. okt 2007

hííí, taká chyba, ruky sú rýchlejšie ako mozog 😝 - hanba samozrejme 😅

zuzi76
31. okt 2007

vesi, tu plastovku si uz skusala? tie vianocne ozdoby ma lakaju.

vesi
31. okt 2007

zuzi, mám rovnaký pocit z livingu, preto som rozmýšľala nad témou tu na MK, ale tiež som váhala lebo som si myslela, že sem nikto nepríde...
na living chodím aspoň pre inšpiráciu 😀

lenkalienka4
31. okt 2007

ahojte baby, ja som teraz dovíšivala, no ešte by som si aj zakrížikovala, ale uz nemam bavlnky, tak zajtra uz musim ist dokupit... 😀

vesi
31. okt 2007

zuzi, neskúšala, u nás ju nedostanem a ešte som nenazbierala odvahu skúsiť to 😅
tiež nad tým rozmýšľaš? 😀
ahoj lienka, ja sa chystám vyšívať pri CSI na jojke, pozerá tu niekto kriminálky?

matar
31. okt 2007

už by sme mohli založiť aj takú nejakú stránku ako je tá ruská s predlohami a výšivkami, ved slovenských stránok s takouto tematikou je strašne málo a šikuliek určite dosť, nie?

michalag
31. okt 2007

idete dnes vysivat? Lebo ja by som rada, len neviem co? Ale mam bavlnky na macka PU, co mam v albume, tak asi toho, kym sa odhodlam na prvu fotku

vesi
31. okt 2007

aj som rozmýšľala, či nenapísať adminovi, aby na začiatok temy dal zvýrazneným písmom, že každý nováčik je vítaný a ked má otázky, nech sa pýta. niekedy sa baby hanbia, že majú hlúpu otázku, ale ja si myslím, že hlúpe je nepýtať sa 😉

lenkalienka4
31. okt 2007

vesi, mna kriminalky nebavia, takze ostanem asi na PC kedze uz nemožem vyšívať ☹

michalag
31. okt 2007

tak sikuliek je dost, aspon co vidim tu na MK, ale neviem, kedze zato sa aj plati ked mas nejaku stranku, ci som mimo dnesnej doby 😅 ?

vesi
31. okt 2007

matar, to áno, len s predlohami by mohol byť problém, kvôli autorským právam. v čechách na jednej takej stránke z toho boli problémy...

matar
31. okt 2007

ked je robená cez google, tak sa neplatí. môj muž tak založil stránku o bonsajoch 🙂

zuzi76
31. okt 2007

vesi, moj manzel ma stredu iba pre seba. pozera co sa da. ide tam toho viacej. no, a ja pri nom vysivam.
ked som mu povedala, ze baby odtialto vysivaju pri telke, tak sa zhrozil, ze ci sa nanho zalujem na internete. ale odvtedy som pri nom a strpi aj svetlo. 😀 😀 😀