Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
4. nov 2007

zväčšíš si to na maximum, dáš uložiť do PC, potom vytlačíš a vyšívaš. nájdi si čas a prečítaj si všetky strany, nájdeš tam všetky vysvetlenia.papa 🙂

zuzi76
4. nov 2007

Ahojte! este tu niekto ostal?

vesi
4. nov 2007

ahoj som tu, a ty?

zuzi76
4. nov 2007

uz somto chcela zabalit! 😉

vesi
4. nov 2007

http://www.cyberstitchers.com/StitchingTools/Fl...

zuzi aj tu sa dajú previesť nite z madeiry na aanchor atd. 😉
ako pokračuješ s vyšívaním, ja si práve prevádzam nite a kombinujem to z 3 prevodníkov... 😝

vesi
4. nov 2007

ups..to nie je ono, počkaj pohľadám ten správny 😝 😀

zuzi76
4. nov 2007

Ja sombola vcera v tom motylovi. Ty brdo! tam je tovaru. bola tam majitelka a asi 45 minut sa mi venovala. vsetko mi ukazovala. nechala som tam 1500 sk a este som si aj objednala. Tvrdila mi, ze ked si kupim rovno tu sadu od lanarte, tak ma to vyjde lacnejsie ako kupovat jednotlivo. doma som to prepocitala, ale nevyjde. len mi odpada ta robota. ale tak som si kupila jeziska co dostanem u nasich a u svokry. 😀

vesi
4. nov 2007

ja som tiež rozmýšľala, že vyskúšam sadu, ale aká je to sada, bude sa to vyšívať na látku alebo na také to tvrdšie čo je priamo na tom vytlačené? lebo to nemám rada...a koľko stojí taká sada?

zuzi76
4. nov 2007

Je to latka s predlohou, bavlnkami a ihlou. Ceny su rozne. Tato stala 1070 sk. 😠 Mam aj katalog lanarte. v sobotu by som priniesla. Inac anchor-18 sk, DMC-23. kupila som aj 0,5 m aidy, ta stala 650 sk meter, sirka 100 cm.

dannynka
4. nov 2007

vesi ja som tu 😀 😀 😀
troska som upratala bytik,povysavala a zase som tu.
mangelik je este s malou vonku a ja oddychujem 😀 😀 😀

vesi
4. nov 2007

fúha, to sú pálky, ale čo už ja sa krížikov nevzdám a ježiško hádam niečo donesie 😀
prines ten katalog na stretko, som naň zvedavá 😉 ešte sme sa nedohodli na čase...musím si zistiť ako mi ide autobus 😒

vesi
4. nov 2007

ty si ale rýchla danny 😀 😀

zuzi76
4. nov 2007

Na upresnenie, ten obraz bude 18x55 cm a je tam 30 bavlniek.

dannynka
4. nov 2007

vesi veru veru co pre vas nespravim 😀 😀

vesi
4. nov 2007

je to dosť, ale asi to výjde rovnako, len ked si dokupujem nite postupne, tak sa to tak nezdá...ten strom čo som vyšívala ma vyšiel cca 1000,- sk aj s látkou z ktorej mi ešte ostal dosť veľká kus, ale nite som dokupovala postupne...ale pod stromček si asi vyberiem sadu, chystám sa v decembri do Motýľa, dá sa tam dobre zaparkovať? ešte som tam nebola 🙂

dannynka
4. nov 2007

hmm veru a co je to zac ten motyl?? 😕 😕

vesi
4. nov 2007

danny, tak ihlu do ruky a ideš 😀 😀

vesi
4. nov 2007

galanterka v blave 🙂

zuzi76
4. nov 2007

povedala som jej o nasom stretku a ze keby tam prideme, tak sa nam bude venovat. ale to by chcelo poriadne tucnu penazenku! 😀 Inac, je velmi mila a miluje vysivanie!

vesi
4. nov 2007

a vieš, že som aj na to myslela, len v sobotu neviem ako som na tom s autobusom, či by som to stíhala 😝

vesi
4. nov 2007

a stou peňaženkou je to tiež ťažšie 😠 😀

zuzi76
4. nov 2007

tak pozistuj a potom poriesime.
ozaj, dannynka ahoj!

dannynka
4. nov 2007

vesi-no neboj aj to bude len mam jeden problem bo nemame doma tlaciaren tak budem musiet aj to este nejako poriesit ako si to budem vytlacat 😝
zuzi ahoj 😉

vesi
4. nov 2007

pozriem na nete, ale mám z toho chaos, asi bude istejšie tam zavolať 😝 zajtra to zistím a dám vedieť. už sa na to teším ako malé decko 😀 len sa budeme musieť stretnúť niekde, kde to každý pozná, alebo niečo vymyslieť, lebo ja tam určite netrafím, už roky som nešla v blave MHD-čkou 😝 😀 ja som rodená blavačka, ale teraz si tam už pripadám ako taký dedinský ťuťko v meste 😀 😀 😀

vesi
4. nov 2007

danny, tak si to hodíš na CD a dáš niekomu vytlačiť 😀

dannynka
4. nov 2007

vesi veru veru budem to musiet asi tak spravit,len rozmyslam kto ma farebnu tlaciaren bo brasko ma ale len cierno bielu 🤐 🤐
hmmm a inak mozes mi hodit nejake najzaujimavejsie linki na vysivky ak nejake mas 😉 😉 😉

vesi
4. nov 2007

danny, plno linkov som podávala na predchádzajúcich stranách a ja osobne mám radšej čiernobiele predlohy 🙂
zuzi, tak som sa na to pozrela, ale žiaľ v sobotu mi idú blbo autobusy a to tak, že v blave budem cca o 11.10hod a skorší je tam už o 7.15 ato je na stretko skoro 😝

zuzi76
4. nov 2007

mne pride vlak o 10-tej do blavy a autobusy tiez vobec neviem. musim zavolat lucke a dohodnut sa aj s nou.

vesi
4. nov 2007

o desiatej aspoň už máš kam ísť, ale o 7.15 je ešte aj staré tesco zavreté 😀