Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

snoopy
10. nov 2007

vesi...ale to hádam nie 😕 😉

matar
10. nov 2007

my sme mali dobru robotu, ale potom dostal môj muž ponuku do trenča, velmi dobru a nemusím hovoriť o tom, že to je obrovský rozdiel v cene bytov- v blave by sme určite nikdy v živote nekupili 4-izbák tak sme sa vrátili domov 😀 ale ked si rodená blaváčka, to je iné. a mat pri sebe babku je skvelá vec- mamina býva vo vedlajšom paneláku 😀

michalag
10. nov 2007

juli 🙂 , neboj to vyriesite 😉 , my sme 2x prehadzovali izbu, kym nam to uplne vyhovovalo, lebo tiez mame 1 izbak a tam sme mali vsetko od skrin, rozkladaci gauc az po TV

snoopy
10. nov 2007

no odfotila som z časáku tie panamy, kanavy ...aké majú na tej stránke - kuk album....no kde ja toto zoženie tu????

vesi
10. nov 2007

snoopy, baby na livingu sa o tom bavili, vraj sa tam niečo na pošte prepočítava podľa kurzu, alebo také niečo 😠

zuzi, jasné, my poradíme 😀 😀 vyhod zbytočný nábytok k mame 😀 😀

julova
10. nov 2007

http://www.nipa.sk/e-shop/product_info.php?cPat...

😀 😀 😀

Miska - ved hej...nebojim sa toho 🙂...a v podstate sa tesim, ze tu ostavame 😀...ta Stupava bola dobra investicia a uz teraz na nej zarabame...tento bytik je zasa moj, nezatazeny hypo...takze ked oba predame...budeme mat na vacsi a z velkej casti aj hypo splatime, aby nam neostali velke splatky...tu v BA su velke rozdiely v cenach uz len medzi obvodmi...to co ja by som dostala za moj 1-izbovy, tak v inom obvode by som za to kupila 3-izbovy....takze nebojim sa...a dva roky ubehnu ako voda a dovtedy by som drobceka aj tak chcela mat pri sebe, aj keby sme mali rezidenciu 😀

vesi
10. nov 2007

zuzi, tak aj terezka bude konikárka 😀
my sme chceli dať sašu už dnes do izby ik nikolke, ale ja som si to rozmyslela, lebo to ako vykukuje ráno z postieľky a potom na nás vykrikuje je neopakovateľné a je to také moje bábo - ešte stále 😀 😀

julova
10. nov 2007

Moni - no uz jej pomaly vnucujem dreveny stojan na kvety 😀 😀....a ked tak aj svokrovcom co to podsunieme 🤐 😀 ...ale mame nabytok cisto ucelovy...nic navyse...a ked uz budeme mat len jednu postel, tak bude priestoru dost, lebo izbu mame velku...ale aj kuchynu...tak tam bude pultik...to se vyřeší 😎 😀

snoopy
10. nov 2007

vesi to ja už netuším, ale kamoška teraz kupovala pre malého takú zavinovačku do autosedačky z českej stránky a nič jej na pošte neprepočítavali...zaplatila toľko ako bolo na stránke uvedené...tak neviem

julova
10. nov 2007

Moni - presne...uz sa tesim na tie kukadla z postielky 😀...to musi byt carovne 😵 ...a este ked ich bude mat velke po mne a modre po mojom Petovi...aaach jo...to hadam zakazdym obmakci aj mna tvrdu levicu 😀 😀

vesi
10. nov 2007

zuzi 😀 😀

michalag
10. nov 2007

tak v BA. su ceny bytov fakt vysoke a aj rozdielne.
Moja babka ma 3 izbovy byt v starom meste, blizko trhoviska a je to strasne, my by sme si taky byt nemohli dovolit 😖

julova
10. nov 2007

ja ked som objednavla z CR z Depeche Mode Firends ( 😀 )...tak som platila to co bolo na stranke v CZK uvedene a na poste mi to dennym kurzom prepocitali na SKK + 150,- Sk postovne 😖

vesi
10. nov 2007

snoopy, ja tiež neviem, len som o tom čítala, možno je vysoké poštovné v čechách na dobierku, teda v tom obchode kde objednávajú a potom to výde toľko...fakt neviem
zuzi, presne tak 😀 😀

snoopy
10. nov 2007

Miška ani netuším či tam majú DMC....som sa tam na ne nikdy nepýtala...dnes som sa tam chcela zastaviť, ale boli sme v tom novom obchodáku pri Metre, tak sme nestihli...inak tie obchody tam...nič poriadne tam nemajú a ak sa mi aj niečo zapáčilo, tak som skoro odpadla z ceny...obyčajná zimná bunda...žiadna špeci značka, pre Roba 12-tis. .... 🙄 keby bola aspoň samozahrievacia 😉

snoopy
10. nov 2007

no keď tie látky sú tam úúúúžasné...toto slovensko...

julova
10. nov 2007

Miska tak to je pekne "mastna" lokalita-Stare merto...to uz by mohla byt rec aj o 5-6 milionoch za povodny stav...tento moj bytik je v lokalite Nove mesto pri Racianskom Myte...blizko je hlavna stanica aj Nivy aj centrum aj Polus...takmer vsetko...a kludne by sme zanho mohli dostat 3 miliony...des s tymi cenami...

vesi
10. nov 2007

snoopy, tak skús poslať mail do motýľa a spýtať sa či majú a či pošlú na dobierku. mám na nich mail, ak chceš, pošlem do IP 🙂

michalag
10. nov 2007

snoopy, kamaratka tam niekde ma robit a vravela ze tie ceny su fakt otrasne.
Tak to je naozaj riadna palka 12-tis. za bundu. To je asi obchodak pre milionarov 😝

snoopy
10. nov 2007

pre pána Jána...to v tej blave už nevedia čo pýtať???? ďakujem tomu hore za náš 800-tisícový 3-izbák 😀 😀 😉

snoopy
10. nov 2007

pošli vesi

julova
10. nov 2007

vidis Zuzik...je to sila...ze tri miliony za jednoizbak...asi sa nastahujem do ZV 😀 😀 😀

snoopy
10. nov 2007

Zuzik....čakáme Vás 😉 😝 ...už to nebude za 800-tis, ale aj 1,5mil poteší 😅

michalag
10. nov 2007

juli, babka ho dala do prenajmu, lebo odisla za tetou do RK., kedze tam bola sama, hoci mam este uja v Lamaci a sesterky su na Nivach

michalag
10. nov 2007

my sme pred 2 rokmi kupili 1 izbak za 550.-tis. a teraz idu okolo 1. mil.
Strasne 😠

vesi
10. nov 2007

baby, budete pozerať test národa?

julova
10. nov 2007

Zuzik - tak to mi hovor ☹ ...ale ked bude aftiiicko, tak na vylet aspon dojdeme 😀 😉..pokocikujeme...nalodime sa a hajde naspat do BA 😀

michalag
10. nov 2007

ja este neviem, ale kedze mame PC a TV v kuchyni, tak obcas mrknem 😉
vesi a ty ides?

vesi
10. nov 2007

ja budem pozerať, takže ked zmiznem, tak to začalo. hmm, chcelo by to notebook 😝 😀

julova
10. nov 2007

Michali - no vidis..my sme Stupavu kupili v maji za 2,1 mil. a uz teraz take byty idu po 2,5 - 2,7 mil a to ani nie je BA...je to des...a ja si za tento moj ako bez chrbtovej kosti budem pytat 3 mi. 😀

Moni - ja sa chystam testovat on-line 😀