Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

michalag
17. nov 2007

a co polovicka?

snoopy
17. nov 2007

je nerozhodný 🙂

idem si ja ľahnúť...začína mi tvrdnúť bruško ☹ ....tak hádam sa čoskoro ozvem ...pekný večer prajem

michalag
17. nov 2007

tak sa maj a vela oddychuj 😉

matar
18. nov 2007

no vy určite budete mať všetky hotové výšivky, ked ste tu tolko neboli 🙂 ja zase nič, celý víkend sme mali nejakú robotu 😒

snoopy, dávaj na seba pozor. a neboj, ja som mala od 26tt ležať,lebo som už bola otvorená na palec a malý to vydržal a napokon sa nám narodil 3,9 kg chlapisko 😉

michalag
18. nov 2007

Ahojte 🙂 , tak dufam ze sa mi podari tento tyzden dokrizikovat toho somarika a ze zacnem tigrika 😝 😀

zuz11
18. nov 2007

babule ktora mate ten program ktorym si viem hociaky obr dat okrizikovat? 😀

katarinka308
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vesi
19. nov 2007

čaute baby, nešiel mi internet a staááááášne ste mi chýbali 😀 😀 😀

dupinka
19. nov 2007

ahojte! 🙂

aj mne ste chybali! nebolo casu dostat sa k PC, a ked uz, manzelik si robil veci do prace. 😒
Ako ste pokrocili s vysivanim? Ja som dokoncila prvy obrazok koreniciek do kuchyne, zacnem dnes vianocny obrus..
Ked nebude fotak strajkovat, dam sem foto..

vesi
19. nov 2007

ahoj, tak čakáme na foto 😀 😀

zuzi76
19. nov 2007

Ahojte!
Ja som uz u nasich, lebo idem s Miskom doktorke. Kasle a ma strasny soplik. 😠

vesi
19. nov 2007

ahoj zuzi, tak to je mi ľúto, chúdatko, nech sa rýchlo vylieči 😉 ako si pokročila s vyšívaním? 🙂

zuzi76
19. nov 2007

praveze moc nie, lebo 2 noci strasne zle spal. Az vcera vecer som trochu pichla, ale este neni nic vidiet. hned ako to bude trochu vyzerat, tak budem fotit. 😉

zuzi76
19. nov 2007

a este sme boli vo stvrtok u bratranca a v sobotu mi volali, ze ich dcera ma kiahne. tak teraz budem cakat ci sa to prejavi aj u nas! 😠

vesi
19. nov 2007

O.K. tak nech je mu čo najskôr lepšie, musím ísť, malá vykrikuje z postieľky.papa

vesi
19. nov 2007

uff, kiahne...ja čakám kedy to dotiahne domov nikolka zo škôlky 😝

julova
19. nov 2007

caute babule....tak my sme mali tazky vikend 😝...sme prehadzovali izbu/nabytok...ale neuveritelne, kolko priestoru sme ziskali 🙂...aj nahanat dokolecka sa mozme 😀...tak som sem ani nepachla...len vcera vecer som urobila par krizikov 😖...ale dnes to dobehnem 🙂....a aj skrinku na vecicky pre Terezku sme kupili, tak uz som zacala "velke" pranie 😉...aj postielka uz je poskladana, nech si zvyknem a nenaburam do nej, ked pojdem v noci na WC 😀....

Zuzik - tak nech sa Misiatko skoro uzdravi...

a nieze by som Vam priala, ale radsej nech si drobci odkiahnuju co najskor...lahsie to znasaju....ja napr. som kiahne ani nic nemala doteraz 😖...tak som zvedava, kedy ma to chyti...mozno ked bude Terez vacsia, tak budeme "podobane" spolocne 😀 😀

luculka
autor
19. nov 2007

Ahojte 🙂

julova
19. nov 2007

kuk, Luc 😉...tak uz si v cielovej rovinke, co? 😉...ake mas pocity? 🙂

luculka
autor
19. nov 2007

jul zmiesane.... 😉 uz by som to mala najradsej zasebou 😵

julova
19. nov 2007

no to ja uz teraz mam take pocity 😀...ale musim sa pekne "zaradit" za Teba 😉....ale uz to ubehne....Ti prajem, aby ste neprnasali ani minutu a mali krasne Vianoce vsetci traja doma 😵

luculka
autor
19. nov 2007

jul dakujem ja dufam ze to bude pred termínom,,,take necakane 🙂

julova
19. nov 2007

a co doktor hovori? a kde budes rodit? 🙂

vesi
19. nov 2007

čaute baby, ked vás tak čítam, tak som taká rada, že to mám za sebou, nie kvôli pôrodu, ale kvôli nepohodlnému bruchu 😀 😀

julova
19. nov 2007

Ahoj Moni 🙂....veru...keby sa dalo odlozit niekedy 😝 😀...ale uz to nejako dotiahneme 🙂

luculka
autor
19. nov 2007

na antolskej...v piatok ideme na UZV...tak snad povie ako to vyzerá 😵

julova
19. nov 2007

o...dufam, ze nebude kalamita zaciatokom decembra 🤐 😀 😉

luculka
autor
19. nov 2007

no to aj ja ...ved v piatok sme mali ist...ale kvoli snehu sme nesli 😒

vesi
19. nov 2007

ja by som to brucho dala na týždeň nosiť chlapom 😀 😀 😀

julova
19. nov 2007

Moni - veru - nech vedia, ake je TO najkrajsie obdobie v zivote zeny se vsim vsudy 😀