Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
2. okt 2007

whizzy, dakujem, budem to robiť anchorkami a tú krabičku na mulinky chcem aj ja, budem písať ježiškovi 😀 😀 😀
michel, aké písmenká máš na mysli?

eli77
2. okt 2007

vesi aku krabicku? 😕

vesi
2. okt 2007

skúsim nájsť link, počkaj chvílľu 😀 takú aj s namotávatkami na mulinky 🙂

vesi
2. okt 2007

http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=M...

dúfam, že som to napísala dobre

matar
2. okt 2007

baby s čím to vyšívate? nie sú lepšie perličky? ja som nikdy s ničím iným nevyšívala 😒

vesi
2. okt 2007

ja vyšívam mulinkami, je tam viac odtieňov ako pri perličkách, kedysi som vyšívala iba perlovkou, ale to je len zvyk 🙂

kamiska
2. okt 2007

ahoj, necetla jsem celou diskuzi, tak nevim, jestli uz tady odkazek neni, ale ja chodim na : http://forum.living.cz/read.php?34,1958728

jinak mam asi 60 predloh pua, vcetne metru a abeced a tak, tak si dystak pisnite 🙂

denik
2. okt 2007

vesi ďakujem za vysvetlenie, mrknem sana to ešte raz 😉

whizzy
3. okt 2007

Vesi, ja mam tu krabicku z e-bay, pozri aj tam, teraz ich maju dost v ponuke. Neviem ci ten namotavak je dobry, ale ked mas vela muliniek, tak je dost pacientaren to premotavat vsetko 😅

vesi
3. okt 2007

whizzy, dakujem, pozriem sa na to 🙂

glorita
3. okt 2007

ahojte,tak uz mam konecne ten kruh,tak pokracujeme... 😀 😀

kamiska a nehodis sem link na tie predlohy mackov? 😵

vesi
3. okt 2007

whizzy, a ty nemáš linka na e-bay na tir krabičky, na koľko korún ťa to vyšlo aj s poštovným? 😕
ahoj, glorita 😀

eli77
3. okt 2007

ta krabicka vybera zaujimavo...ze by som napisala jeziskovi? 😝

eli77
3. okt 2007

vecer som mala v plane zehlit 😀 a zehlila som? Prdlajs...vysivala som az do polnoci 😀 😝 😀

vesi
3. okt 2007

eli 😀 aj ja chcem tú krabičku pod stromček a ešte mnoho iných vyšívacích vecí... 😀 😀 😀
a mne bolo včera nanič, strašne ma bolela hlava tak som nevyšívala a bola som z toho dosť nervozna 😝
teraz som dala malú spať a idem rýchlo vyšívať.papa 😀 😀 😀

whizzy
3. okt 2007

Vesi, link: http://listings.ebay.co.uk/_W0QQsocmdZListingIt...

Vyslo ma to okolo10 libier aj s postovnym aj s priobjednanymi plastovymi kartickami. V podstate dost za trocha plastu, ale ked to je fakt potrebne! 😀 Teraz su tam nejake ze libra vyvolavacia cena, to je uplne supa...

whizzy
3. okt 2007

Ospravedlnujem sa za posunutie 😔

eli77
3. okt 2007

vesi...takze mame my dve podobne stavy asi sme obe zavislacky 😀 prajem dlhy spanok malej aby si sa mohla nerusene oddavat tejto krasnej zavislosti 😝 😀

michalag
4. okt 2007

ahojte, ako pokracujete? Mne maly teraz spinka, tak som sa trochu venovala vysivaniu.

eli77
4. okt 2007

som nestastna...brutalne ma dnes boli hlava tak nemozem vysivat...dufam, ze do vecera sa dam dokopy a budem pokracovat 😀

michalag
4. okt 2007

ahoj eli, mna bolela hlava vcera, ale nastastie ma to do vecera preslo a mohla som vysivat. Ked nevysivam jeden den tak to je pre mna utrpenie 😖

vesi
4. okt 2007

čaute, som rovnako "postihnutá" ako vy, bolí ma hlava už tretí deň, tak hádam do večera budem O.K., normálne mám absťák, ked nemôžem vyšívať 😠

matar
5. okt 2007

ahoj závisláčky 🙂 muž povytláčal predlohy od vás a frfle, že po troch rokoch sa tu zase budú valať bavlnky 😀 takže vdaka vám sa vraciam k závisláčeniu aj ja 🙂

ves, máš to na ceste 😉

luculka
autor
5. okt 2007

cafte babule...ja dnes po dvoch dnoch vysivam....bolel ma hrozne chrbát...teda este aj...ale neda mi to 😉 🙂 hodim foto ako pokracujeme 😉

matar
5. okt 2007

luculka, môžeš mi sem prosím ešte raz hodiť link na tú mackovu abecedu? neviem to nájsť 😒
inak, čakáš trojičky? 😀 tvoja princeznička sa môže prezliekať 5x denne 😉

luculka
autor
5. okt 2007

cooo tak to pozri do albumu Glor...ta potom caká petoricky 😀 😀

matar
5. okt 2007

no ved dá sa tým vecičkám odolať??? 😀 😉 ja to poznám 😀

julova
5. okt 2007

luc 😵 😵 ..ja som mala tak desnu uzavierku tento tyzden...to asi aby som tak skoro na MD nezabudla 😀, ze konecne vikend a robim reviziu v bavlnkach a zajtra nakupim a ide sa na vec 😀..lebo minuly vikend som isla na zle miesto 😖...kde v BA je najlepsie kupovat? kedysi v Tescu na kamennom mali celkom dost veci na vysivanie...poradite? 🙂