Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

matar
27. jan 2008

tak to urobím tak, že si idem urobiť v stichi hned nikolkin aj domiinkov portrét, urobím zoznam všetkých bavlniek a objednám naraz z camelie anchorky. len si nad to musím sadnuť ked budem mať viac času,nehc to nepokašlem. a už vidím že ma to výjde aj na 800sk, na dva portréty 😲

vesi
27. jan 2008

maťka, camelia účtuje 80,- sk poštovné, to len ako infoška, aby si bola v obraze 😀

vesi
27. jan 2008

adik a baby čo ste chceli tie domčeky, sú to tieto?
http://fotoalbumy.azet.sk/vesi1910/moje-vysivky...

adik64
27. jan 2008

áno, vesi, sú to presne ony, vychádzali na pokračovanie v Báre č. 3-8, v každom čísle po 2 motívy a v č.8 bol už len jeden, spolu som ich narátala 11. nemusí to byť všetko naraz, stačí postupne, ako budeš mať čas.

ja som sa teraz naplno pustila do tej mojej chalúpky, včera som vyšívala celé poobedie a dnes už od 11., už ani neviem, ako si mám k tomu sadnúť 😀 ale čím viac mi to pribúda, tým viac ma to teší a poháňa 😉

a čo vy ostatné, ako víkendujete?

vesi
27. jan 2008

adik, poslala som zatiaľ z čísla 3 a 4. dalšie pošlem priebežne, alebo ked ich už budeš potrebovať. priznávam sa dobrovoľne, ža sa mi to strašne nechce skenovať, lezie na mňa choroba, asi som to chytila od detí 😝 . ale lenivosť je mija zlá vlastnosť 😅 takže ked budete potrebovať dalšie, treba ma zas nakopnúť 😀
baby ak som na niektorú zabudla, píšte do IP 😉

blumka
27. jan 2008

halooo...este som stale tu 😀 😀
vesi dakujem za domeky 😉

vesi
27. jan 2008

blumka, nie je za čo a čo ešte robíš doma, šup, šup do nemocky vydymiť drobca von 😀 😀 😀

adik64
27. jan 2008

Vesi, ďakujem moc pekne, jasné, to zatiaľ stačí, aj tak mám čo robiť, kým to všetko vyšijem 😝

Blumka, tak ako, maličkej sa stále nechce na svet?

blumka
27. jan 2008

😀 😀 jaaaaj vesi, keby sa to tak dalo, tak tam uz som daaaavno 😀 😀
Len dufam, ze Terezka nechce pockat na mojich rodicov..ti maju prist 10.2 k nam...ja by som bola rada keby uz dovtedy bola na svete, ale co chce ona to mi je zahadou 😅 😀

matar
27. jan 2008

adik, ak chceš ja mám tieto domčeky:
http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=151540
http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=151540 🙂

blumka, teda,teda, chod už 😀 nech si má náš dominik z čoho vyberať, ked sa nám narodí dalšia princeznička 😉

adik64
27. jan 2008

matar, vďaka, tieto mám, myslím, že boli v Nápadoch a radách a práve mám rozvyšívaný tretí z tej série, ale chystám sa aj na ne 😀
...mám teraz domčekové obdobie... 🙂

blumka, tvoja maličká je správne vychovaná dáma, nechá na seba pekne čakať 😉

blumka
27. jan 2008

matka dala si link len na jeden domcek...ale to neva...mozes ich poslat mne? 😉 blumka@gmail.com...dakujem
a skusim trosku podohovarat Terezke ze uz na nu caka napadnik 😀

vesi
27. jan 2008

blumka, mne keby nerobili cisársky pri prvom, tak by som ju nosila asi doteraz 😀 😀
ked som čakala druhé, tak som si pripadala totálne blbá, lebo som nemala ani šajnu čo je to tvrdnutie brucha, kontrakcie 😝

matar
27. jan 2008

jaj blumka, tu je druhý 🙂
http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=151539
ok,cez týžden to pohladám a pošlem 🙂
a dufam že terezke medzičasom nenarastol pipik 😀

vesi
27. jan 2008

no, tak to by bolo zaujímavé.... 😀 😀 😀

blumka
27. jan 2008

vesi ved ani ja neviem co je to tvrdnutie brucha alebo kontrakcie 😅 a tiez sa citim akoby som ju mala nosit uz navzdy...len dufam, ze sa umudri a bude sa sama pytat na svet... 😉
A ked dorastol pipik, tak z Terezky bude Adamko 😵

blumka
27. jan 2008

inak, teraz som si uvedomila, ze dnes mam vlastne tiez termin 😕 😅..podla ultrazvuku v 30 tt... 😵

vesi
27. jan 2008

blumka, neboj, mne robili cisársky z iných dôvodov 🙂 ale ležala so mnou jedna kočka, ktorú poslal Dr. na termín do nemocky.ona nadávala, že načo, nemala žiadne príznaky pôrodu a presne v deň termínu o polnoci začala rodiť 😀 aj naša saška by bola Adamko 😀 alebo Alex 🙂

betty20
27. jan 2008

Ahojky, děkuji za inspiraci, pořád jsem nevěděla co vyšít do dětského pokojíčku, tak teď tam bude medvídek pů 🙂 teď vyšívám roční období, ale pů bude pro malou určitě zajímavější 😉

lenkalienka4
27. jan 2008

betty, tak to je super že ťa kočky inšpirovali... len tak ďalej 😀

dupinka
27. jan 2008

vesi: vdaka za mail!

michalag
27. jan 2008

Ahojte kocky, tak ako vam ide krizikovanie? 🙂

snoopy
27. jan 2008

čavte kočky, vyšívame, vyšívame??? 😀

michalag
27. jan 2008

Ahoj snoopy, tak ako sa mate? A co strikujes, strikujes? 😀 😀 😀

lenkalienka4
27. jan 2008

ahoj snoopy, uz aj ty nam pekne budes musiet podavat hlasenie, ako to robi blumka 😀

snoopy
27. jan 2008

ahj miška...veru štrikujem o 106...už len rukáviky chýbajú...dúfam, že to stihnem 🙂

leni aká hlásenie? nečítala som dozadu...hlásenie o stave? 😕 ja som už zbalená..som v stave najvyššej pohotovosti....kontakcie v hodinových intervaloch neveštia nič "dobré" 😕 😀

michalag
27. jan 2008

snoopy a nebola si teraz niekedy v poradni? ze co ti povedali

snoopy
27. jan 2008

bola som v piatok...tak Dr. povedala, že by sme to ešte mohli "pokope" vydržať do konca 37 tt a to bude na bud. sobotu...tak dúfam, že splníme jej prianie 😅

michalag
27. jan 2008

Uz cakam kedy nam ten vetrik vyrazi okna 😠

Tak potom nam daj vediet 😉

snoopy
27. jan 2008

jasné, že dám vedieť 😉