Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

astora
14. okt 2007

ok posielam

julova
14. okt 2007

vesi - sikovnica 🙂 😉

julova
14. okt 2007

vesi - kraaaaasny stormcek...kam sa hrabem s mojim stvorfarebnym Garfieldom 😀..ale uz sa tesim na tie zlozitejsie aj ja 🙂...

astora
14. okt 2007

vesi pošlem to neskôr večer zoznam mail ma zas nejkake problemy 🙄

miklima
14. okt 2007

asora posielam ti IP este raz.

miklima
14. okt 2007

astora prepač za preklep,syn ma vyrušoval

vesi
14. okt 2007

astora, O.K. to neponáhľa 🙂
julova dakujem, už sú tam aj ostatné fotky a zvyšné musím ešte odfotiť 😀 a okrem toho, ten garfield sa mi páči, ale tým, že nemám pri deťoch veľa času na vyšívanie, tak by ma deprimovalo, že malý obrázok mi ide pomaly, pri veľkom sa mám na čo vyhovoriť 😝 😀

julova
14. okt 2007

vsi - ale kuk co ma caka vysit...moja malickost - mazelova oblubena svad. foto 😀...tak to bude hotove asi na nase 10 vyrocie svadby (brali sme sa tento rok v maji 😀 )

miklima
14. okt 2007

vesi krasne obrazy,mas sikovne rucky.

vesi
14. okt 2007

práve som sa tam pozerala, no máš čo robiť, prezrad kolko farieb tam ide...?ale ved do zlatej svadby to stihneš 😀 😀 😀 ja by som chcela vyšiť deti...

vesi
14. okt 2007

miklima dakujem, baby nechváľte, ved všetky sú tu šikulky 😀 stačí vedieť vyšiť krížik a ide to...ak by niektorá chcela začať niečo väčšie, tak tie obrazy sú vyšívané lacnými mulinkami cca 4,- sk kus. je to z časopisu.ten stromček je môj prvý výtvor robený anchorkami 😉

julova
14. okt 2007

aj ja urcite budem chciet vysit nasu Terezku, ale ked bude vacsia 🙂...no Ti poviem, ze ten program Ti to vytienuje asi na 50 odtienov 😠 😀 ...aje ked sa Ti zda, ze na fotke su tri farby, zistis, ze treba 50 odtienov, aby to bolo "dokonale" 🙂...najlepsie, ze na par krizikov budes musiet kupit bavlnku 😝...chudaaak Jezisko... 😀 😀 😀

vesi
14. okt 2007

ved to, ježiško bude musieť byť štedrý, ja chcem materiál na tú dievčinu v červenom 😝 "ježiška" pošlem do starého tesca 😀 😀
ale čím viac odtieňov, tým je to krajšie 🙂

julova
14. okt 2007

veru...potom ked to das vedla povodnej fotky, tak nadhera 😵 ...aj moj "Jezisko" casto chodi na nakupy do stareho Tesca-mame to blizko...tak mu pribalim listok 😀

vesi
14. okt 2007

😀 😀 😀 ja si to radšej nakúpim sama, aj zabalím 😀 len neviem či sa mi týmto tempom podarí ten strom dokončiť do Vianoc, potom budem nedočkavá kedy začnem ten další...ale kto zaplatí rámovanie.... 😝

vesi
14. okt 2007

astora, dakujem mail prišiel, sú krásne...máš ich už vyšité, aj ušité? ja to tento rok určite nestihnem 😝

julova
14. okt 2007

no k takemu som sa ja este nedopracovala...ale viem ze za ramovanie pytaju tiez riadne palky 😝...uvidime...korunka ku korunke..my napriklad mame taku dozu a tam asi tak kazdy druhy den hodime vsetky mince, co sa nam nazbierali v penazenkach...a za mesiac tam mame aj 800,- Sk 😕 😀

dupinka
14. okt 2007

vesi, ake velke su vlastne tie vianocne obrazky? este som si to netlaila, bo nemam fnkcnu tlaciaren a neviem presne odhadnut....

a vyzera to tak, ze ja uz mam tiez typ pre jeziska 😀

misakulicka
15. okt 2007

Ahojky holky, tak se kouknětě která chcete do mého alba o Tulíkovi, už jsem tam dala tu výšivku. jsem asi tak v polovině.

vesi
15. okt 2007

ahojte, včera mi vypadol kôň 😠
julova, tak to budeš mať akurát na ramovanie 🙂
dupinka, neviem aké to je veľké, ja ked tlačím, tak tam mám možnosť, že "faxová tlač na celú stranu", tak mi to potom prispôsobí,na takú veľkosť, aby to bolo na celú A4.
misa, pozrela som je to pekné 😀

miklima
15. okt 2007

astora veľmi pekne dakujem,mail mi prišiel,už len začať vyšívať.

vesi
15. okt 2007

matar, máš mail. 😉

astora
15. okt 2007

miklima super som rada že ti to došlo lebo často blbne mail

luculka
autor
15. okt 2007

Ahojte...konecne som dnes dokoncila 😉 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

michalag
15. okt 2007

Ahojte, tak ja pomaly ale isto dorabam moje lisky, este tomu davam taky jeden den a bude HOTOVO 🙂
luculka, je to krasne

eli77
16. okt 2007

Ahojte...tak ja som teraz dva dni trpela jak kon 😠 bo nesiel mi spusti MK 😠 ...normalne ste mi baby chybali...tak vas teraz idem rychlo precitat, sice malo to jednu vyhodu...vedela som viac vysivat...ak vsetko pojde hladko tak tento tyzden dokoncim obraz 😵 a potom sa mozem hned pustit do dalsieho 😀 😀 😀

eli77
16. okt 2007

Luculka ten tiger je fakt bombovi...gratulka si sikulka 😀 😵

vesi
16. okt 2007

luculka, tiger je krásny 😀
eli, bola som na tom rovnako 😝 a tiež som aspoň viac vyšila 😀

julova
16. okt 2007

ahojte 🙂...napodobne...aj mne na dva dni vypadol kon ☹ ...ale som na vas myslela...stikutali ste? 😀...

matar
16. okt 2007

ahoj, určite ste toho včera povyšívali dosť, ked nám vypadol koník 😀
ja som sa k tomu celý den ani nedostala, deťurence mi nedovolili 😢
ale našla som vyšitú vianočnu čižmičku, urobila som ju ešte pred dvoma rokmi, ked sme dorobili krb, aby mal kde mIkuláš nosiť nikolke somarinky 😀
vzor som mala od svokry, ale ak niekto budete chcieť, pohrabem sa v jej archívoch 😉 http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=154758