Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

luculka
autor
27. sep 2007

michalag ja sa neriadim tým co je pri obrázku....dávam farby podla seba....a pouzivam perlovku
Tak tu je prve dielko....https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

vesi
27. sep 2007

luci, je to veľmi pekné, pri týchto obrázkoch by som tiež dala nite podľa seba, ale pri tom čo vyšívam teraz by to nebolo ono 😒

michell
27. sep 2007

luculka:ako si mozem zvacsit ten obrazok na vysivanie macka pu tie pismenka,vies potrebujem si to prekreslit,si inac sikovnica 🙂

luculka
autor
27. sep 2007

ja si to otvorim v programe Adobe Photoshop a v tom si to lupou zvetsim a prekreslim 🙂

miklima
27. sep 2007

ahojte mozem sa pridat.ja tiez rada vysivam,ale na perlicku a mulinkami.

zuzi76
27. sep 2007

Vesi, tvoje dielko vyzera krasne! Ake to bude velke? Vyzera ze dost.
Ja som zatial vysivala len perlovkami a farby som si teda davala podla seba. Ale uvazujem nad tymi anchorkami. Len mam problem dostat sa do nejakeho obchodu. To musim nechat deti u nasich.
Luci, si sikulka!

michalag
27. sep 2007

luculka, to si stihla dnes cele? Si sikulka, aj ja by som toho postihala, len pri detoch to uz nejde az tak, to poznaju asi viacere maminy

vesi
27. sep 2007

zuzi, dakujem, no bude to dosť veľké, musím to odmerať, ale na výšku to má 493 krížikov 🙂 na šírku len 120.

vesi
27. sep 2007

miklima, jasné, pridaj sa 😀

vesi
27. sep 2007

veľmi pekné 😀

zuzi76
27. sep 2007

Michalag, to poznam. tiez neviem co skor. ked uz konecne obidvaja zaspia, tak by som aj telku mrkla, aj internet, aj vysivat ...No a treba sa obcas aj manzelovi venovat 😉
A potom chodim spavat okolo polnoci!

michalag
27. sep 2007

zuzi, tak sme na tom rovnako, ja som rada ze ten nas drobec aspon chodi spinkat tak skoro. Teraz uz spinka

michalag
27. sep 2007

Vesi, dakujem

zuzi76
27. sep 2007

Ja idem to moje muzstvo ulozit prave teraz. Ale potom sem este mrknem. 🙂

luculka
autor
27. sep 2007

michalag ved preto teraz vysivam o dusu...lebo potom nebude kedy 😀

matar
27. sep 2007

ahoj šikulky 🙂
skúšala ste už niektorá vyšiť tie portréty, ktoré sa robia z fotiek? ako to vyzerá?

michalag
27. sep 2007

luculka a kde si nasla tie male pismenka?

veja79
27. sep 2007

Čaute šikulky, vidím že ste riadne maniačky - ja som niekedy tiež bola a teraz ste ma nejak navnadili. Ale ja som skôr na obrusy ako na obrázky, vyšívate niektorá aj obrusy či už krížikom alebo aj inou technikou? Alebo neviete nejaké také super linky na predlohy obrusov ako máte na obrázky. Nejak neviem nič také pekné nájsť a obrusy s mackami kolom dokola by boli asi trošku netradičné 😀 😀 😀
Veľa zdaru, dobré oči a poslušné detičky, ktoré dovolia maminkám vyšívať...

vesi
27. sep 2007

veja, niekde som videla aj obrusy, zajtra ked mi malá dovolí, pohľadám a hodím linky 😉 kedysi som vyšívala aj obrusy richelie alebo ako sa to píše, aj so háčkovala, teraz len vyšívam obrazy. a tiež nestíham ...aj o rodinu sa postarať, aj vyšívať aj čítať, mrknúť na internet aj na telku a ešte sa aj venovať manželovi...aspoň občas... 😀 😀 😀

luculka
autor
27. sep 2007

michalag tie mam uz davno z jedneho casopisu.... 😉
vesi ja som preto tolko teraz stihla lebo manzel ma nocne tak vysivam ked spi...a ked odide 😉 ...a medzitým samozrejme aj nieco upratat a navarit.... 🙂

luculka
autor
27. sep 2007

tak konecne som tento obrázok doobkreslovala a mozem sa nan vrhnut 😀 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

michalag
27. sep 2007

luculka, to obkreslujes? Ja neviem ale uz som asi naozáj sibnuta, ale rada sa priucim radam a trikom

luculka
autor
27. sep 2007

no mozes si to samozrejme aj vytlacit ale nemam farbu

michalag
27. sep 2007

ale aj tak je to krasne a mas to v podstate aj rychlo hotove take male obrazky, ja mam rozrobeny velky, ale nejako sa mi do neho nechce lebo mam ciernu panamu a vecer ked mozem tak prd vidim.

luculka
autor
27. sep 2007

ja vysivam pod lampou na citanie 🙂
a preto male lebo to meno je uz dost velke...a mame na stenu aj tých penových mackov PU...tak nech to neni prehnane..... 😉 🙂

miklima
28. sep 2007

ahojte.luculka ty si ale sikulka 🙂ja som vysivala aj obrusy krizikom,ale predlohy boli z casopisov teraz hladam nieco vianocne.

vesi
28. sep 2007

neviem či to bude fungovať, ale tu sú moje vyšité obrazy

http://vesi1910.multiply.com/photos

vesi
28. sep 2007

tak, nefunguje to 😝

glorita
28. sep 2007

ahojky 😉
tak mne sa uz podarilo ukoncit 1 obrazok,ale este nemam kontury tych zvieratiek-na predlohe su cierne.Len neviem mam to obsivat po jednej dierke-potom to vyzera traslave,ale kludne tahat aj 1 cm apod....?