Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

matar
9. nov 2007

miška a čo varíš? ja neznášam to, že musím stále vymýšlať eo navarím. a muž mi len povie- ved urob na čo máš chuť 🙄

michalag
9. nov 2007

robim kuracie maso s mexickou zeleninou (mrkva, hrasok, kukurica) a zajtra spravim uz len ryzu 😀

matar
9. nov 2007

mnam 😅 ale ja nemôžem ani hrašok ani kukuricu ☹ (kojim)

michalag
9. nov 2007

da sa to spravit aj bez a len s mrkvou 😉

matar
9. nov 2007

no ale to by už nebolo ono 🙂
ja zajtra asi len narýchlo robím rybku s kašou. nechce sa mi nič vymýšlať. my to robíme tak, že si v sobotu navarím aj na nedelu, aj poupratujem a potom v nedelu už máme volno na výlety... a teraz v nedelu idem s mužom nakupovať vianočné darčeky do trenčína 🙂

michalag
9. nov 2007

ved aj my budeme mat na zajtra a na nedelu a aspon mame volno a mozeme niekam vypadnut

matar
9. nov 2007

trošku od veci- tvoj samko mal od narodenia také krásne modre očká, či sa mu postupne vyfarbili? dominik má teraz tiež krásne očká- ale také tvňmavo modre- ale inak je celý po tatkovi a ten má hnedé. tak som zvedavá, aké ich bude mať. nevieš dokedy sa vyfarbujú očká?

michalag
9. nov 2007

Dakujem. Nas Samko mal ocka kalne ked sa narodil, ale potom uz mal modre, my mame obidvaja modre oci, tak mozno preto ich ma tak zfarbene.

matar
9. nov 2007

aj ja mám modre. ale moje deti nemaju zo mna nič 😖 obaja sú celý tatko 🙂
a neplánujete ešte druhé bábo?

michalag
9. nov 2007

aj by sme radi, ale mame 1 izbovy byt a neviem ci by sme sa v nom netlacili ako sardinky, ale keby sa pritrafilo, tak by sme boli stastni a urcite by ssa to nejako vyriesilo.
Myslim ze o 1,2 stranky som to dnes pisala 😀

matar
9. nov 2007

ja už nestíham čítať spatne 😒 malý nejako nechce doma spávať, len vonku v kočiari, doma si zdriemne na pol hodinku, tak len tak nakukam 🙂
a dobrých ludí sa všade vela zmestí 🙂 a zlí sa potlačia 😀 😉

michalag
9. nov 2007

nas spinkaval pekne v kociku aj v postielke, ale ja som s nim stale chodila von, tak si potom nato zvykol. Ale aj tak sa naucil spavat len v kociku a to preto, lebo ked ho ockovali tak sme ho uspavali 5x v kociku a ... Ale nastastie sa nam to podarilo oducit a celkom fajn

matar
9. nov 2007

náš malý vonku v pohode prespí aj 3 hodiny. doma máličko. ale už sa to lepší, tak sa hádam dostaneme do normálu. pôjdem si už lahnuť, o chvílu budeme hádam papať 🙂 aj ty sa vyspi, nech zajtra vládzeš vyšívať.
ideš urobiť všetkýchj tých pu čo máš v albumčeku?

michalag
9. nov 2007

matar 🙂 , bola som vesat pradlo, tak sa mi skor nedalo. Asi vsetkych, este neviem 😅 . Ja este dovarim veceru a mozno spravim zopar krizikov a pojdem si lahnut 🙂

vesi
10. nov 2007

čaute, baby, už som doma 😀 😀

luculka
autor
10. nov 2007

ahoooj no ako bolo....mamina prisla z prace a cestovala so Zuzkou,,,tak ta uz je tiez doma....teda u rodicov 😵

vesi
10. nov 2007

bolo super, síce sme trochu zmrzli, ale napravila to kávička apotom chutný obed, dobre sme sa pobavili o výšivkách, ale aj o bežných veciach. mne sa to fakt páčilo, dúfam, že aj babám 🙂 dohodli sme sa, že dalšiu stretávku urobíme ked uz bude teplo 😀 😀

luculka
autor
10. nov 2007

tak to neriem...to uz pridem snad aj ja 😵

vesi
10. nov 2007

ved práve, aj s detičkami a bude sa dať sedieť aj niekde vonku 🙂

michalag
10. nov 2007

jeeej 🙂
Vesi, potom ked budes mat cas hod foto 🙂 , proooosim
Dufam ze sa mi podari prist ked bude dalsie 😅

luculka
autor
10. nov 2007

no jasne ze s detickami 😀

vesi
10. nov 2007

mám len dve fotky, lebo bola strašná kosa, ale poviem manželovi, nech ich dá do PC 😉
ved aj ja dúfam, ale ked bude teplo a aj deti už budú väčšie, tak to určite nejako urobíme 😀

julova
10. nov 2007

ahoj Moni 😀 😉
si celkom rychlo doma...a veru..aj mne sa to veeeelmi pacilo 🙂...a jednoznacne som za repete 😉....aj sme sa nasmiali aj dobre nazr..papali 😀....az na tu kosu bolo fajneeee....som zvedava na foto 🙂...

a ahojte aj vsetky vysivacky 🙂

julova
10. nov 2007

joooj a hrozne ste zlate babule 🙂...mile stretnutie to bolo veru 🙂

luculka
autor
10. nov 2007

jul a spoznali ta nakoniec? 😀 😀

julova
10. nov 2007

Luciiii...som kukla tvoj album a ma uchvatili tie podbradnicky - druha foto a samozrejme tie dva hned vpredu s mačičkami 😕 😀

matar
10. nov 2007

ahojte. tak sa stretávka vydarila? to som rada 🙂
ja som dnes ani nepichla 😒 nejaká som lenivá, len kukám do telky ako blb. a s malou som sa zahrala akurát tak pexeso, čo sa mi nič iné nehce 😒

julova
10. nov 2007

hej...whizzy ma hned spoznala, Monika sa uz z dialky na nas usmievala a ze Zuzka ma tiez hned spoznala podla toho, ked sme boli v TV v 5proti5 😀 😉...ale ze podla foto nevesty by ma asi nespoznala...no ale vtedy som bola inak vyparaadena 😀

julova
10. nov 2007

a priznavam bez mucenia, ze som sa este neucila...som zasa sadla k neveste 😔 😀 ...ale zajtra bude intenzivny studijny den..ked sa tu objavim, bez pardonu ma vyhodte 😀

matar
10. nov 2007

luculka, natalka má pripravenú krááásnu izbičku 😵