Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

galanteria
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
astora
16. jún 2009

baby potrebujem pomoc ktora z vas mi urobi s foto predlohu na vysivanie ?? Ja to mam stale moc velke neviem to nejako zmensit ani podla navodu prosiiiim

krista
25. jún 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

sugar282
14. júl 2009

ahojte. Nemáte náhodou niekto predlohu na štyri ročné obdobia - ženy, ale tie čo sa vyšívajú jednou farbou. Momentálne nemám nervy na farebné vyšívanie 😉. Ak to niekto nájdete, pošlite mi to prosím na mailovu adresu sugar282@centrum.sk Ďakujeeeem 🙂

tereziep
14. júl 2009

Holky, nemáte někdo předlohu od Muchy na roční období, která vychází v časopise Vyšívanie. Já jsem si koupila časopis 3/2009 a 4/2009. No a pak jsem zjistila, že my chybí právě 2/2009. No a nevím, zda by šel ještě objednat. Pokud ji některá máte prosím dejte my vědět. Já už mám právě sérii z roku 2007 a chtěla bych ještě tuhle. Předem děkuji

ledy31
29. sep 2009

ahojky som tu prvy krat . aj ja velmi rada vysivam a velmi moc. pozerala somtoho macka pu ale nic take doma nemam

silviahalmo
27. okt 2009

Dobry den, nevysil by mi niekto na objednavku portret ako svadobny dar?? Budem velmi vdacna, ked sa mi ozvete na silvia.halmo@chello.sk DAKUJEM!

elzinka
10. nov 2009

Ahoj holky,
jsem tu poprvé. Sháním pro švagrovou předlohu na dětský metr medvídka PÚ (ten by ona nejraději) nebo klidně i jiný. Co byly odkazy na net, tak bohužel už tam nic není, většinou s poznámkou, že obsah alba porušoval autorská práva. Mohla byste mi prosím některá poslat předlohu na mail: elzi.troja@centrum.cz Budu vám za švagrovou moc vděčná.

janulka928
20. nov 2009

Ahojte dievčatá. Som tu prvý krát, tak len pozeraám, čo tu všetko je. Som tak rada, že som hneď našla baby, kt. radi vyšívajú. Ja práve končím vianočné obrusy a chcela by som pokračovať v niečom inom ( Macko Pu, veľkonočné obrusy ... ). No už dlhý čas hľadám nejaké predlohy buď na nete alebo v časopisoch , no nič pekné som nenašla. Neviete mi poradiť. ďakujem.
Jana

janulka928
20. nov 2009

Ahojte, som tu prvý krát, tak len pozerám, čo tu všetko je. Dievčatá, nevedeli by ste mi poradiť nejaké voľne stiahnuteľné predlohy na krížikovú výšivku Macko Pu a veľkonočné obrusy? ďakujem

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elzinka
24. nov 2009

Ahojte,
děkuji moc za předlohy, švagrová byla nadšená 😉

majkiki20
24. nov 2009

ahojte nemáte nejaké predlohy nemám čo vyšívať 😝

komisakpd
6. dec 2009

ahojte baby..tak v poslednej dobe ma laka vratit sa k vysivaniu..tzak hladam vhodne predlohy..a hlavne ma zujima ako vediet vypocitat velkost vysivky.napr. ked chcem foto a pod..poradte..

vesi
7. dec 2009

http://www.vysivame.sk/index.php?sid=ec61c82c62... sú vítané všetky nové vyšívačky 😀

rovni
14. dec 2009

ahojte,chcem vysit moju prvu krizikovu vysivku,mam predlohu aj ten rozpis bavlniek,neviete mi poradit kde v BA by som ich kupila?

inkinka
14. dec 2009

rovni, jedna textilná galantéria je na Špitálskej, kúsok za rohom Mariánskej a Špitálskej po pravej strane, keď ideš smerom od Kamenného nám., druhá je na Dunajskej po ľavej strane, keď sa ide od Kamenného nám. Tá druhá nie je čisto galantéria, predávajú tam aj látky, len ma teraz nenapadá, ak sa volá.

monr
14. dec 2009

v Ba predajňa Motýľ na Záhradníckej pri justičáku

veronikapastuchova
8. jan 2010

vie mi niekto poradiť že ako si sama vytvorým z obráska predlohu

neurologia
17. jan 2010

Ahojte baby,

chcela by som dcerke vysit kosielku na krst... viete mi poradit nejake stranky kde najdem nejake predlohy na vysivanie? (anjelikovia alebo nieco podobne....)
dakujem

kytinka
28. jan 2010

Zdravím holky,
nemáte tady některá předlohu na vyšívaní - andílek - ale nějaký jednodušší co moc dlouho netrvá na vyšívání spíš asi tak měsíc 🙂

kytinka
29. jan 2010

chtěla bych to k dárečku pro narozené miminko mé kamarádky 🙂 moc prosím. Já jsem prolezla všechno co mám a nic jsem nenašla.
Může být i medvídek.
Děkuji mockrát

rastyka
2. mar 2010

Mám zaujem o program stich ako so ho mám objednať?

rastyka
3. mar 2010

Áhojte baby ako si z fotky spravím predlohu na vyšívanie,viete mi niekto poradiť.Existuje ešte program STICH na stiahnutie?

lubkadobrodenka
14. mar 2010

Radi vyšívate??? Nemáte staré motívy krížikovej výšivky??

eliz188
30. apr 2010

ahojte zhaniam program pc stitich alebo cosi podobne nasla som ho na nete ale neda sa mi z toho nic ani vytlacit ani ulozit vedel by mi niekto poslat navod ako ho kreknut alebo ho ma napalene na cd???? na cene sa mozme dohodnut moj mail je eliz188@azet.sk dakujeem

eliz188
1. máj 2010

ahooj no uz som na to prisla ako ho craknut takze ak by ste nejaka mala zaujem poslem navod🙂))

wu25
6. máj 2010

50 stran predloh od vymyslu sveta! Oplati sa prelistovat!
http://www.tindirindi.lt/forum/viewtopic.php?id...

eliz188
8. máj 2010

ahojte aj ja som nasla jednu stranku s predlohami mozte si oci viocit a daju sa aj stahovat a nasledne vysit ak mate pc stitch alebo viete po rusky🙂 www.xrest.ru

micifuzik
17. máj 2010

Ahojte, poradí mi niekto ako sťahovať predlohy z ruskej stránky stitchfanclub.com
http://stitchfanclub.com/people/4749-l-148.html

nakoľko ,,negavarim pa rusky,, 🙂
Ďakujem