Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

blumka
13. nov 2007

no ja vysivam prave teraz...ale stiham popri aj ine veci 😉. ja som taky tichy spion, chodim vas citat, ale vacsinou ked uz vy vsetky spite, tak si popozeram co mate nove a tak 😀
Ale teraz som trochu chora,tak sa mi nic nechce robit...teda okrem vysivania 😅 ..takze mam trosku viac casu... 😉

vesi
13. nov 2007

to si dobrá, ja ked som chorá, tak zalahnem a vyšívanie na mňa čaká v kúte, ale možno to je tým, že sa popri chorobe starám o 2 det 😝 😀 hlavne, že našu tému nezanedbávaš a čítaš ju, nie 😀 😀 😀

blumka
13. nov 2007

no chvalabohu to so mnou nie je az take zle, zeby som musela zalahnut, ale som aj tak akasi ocapena...a to mas pravdu, ze s dvoma dietkami to je o inom 😉. A snazim sa aspon teraz vyuzit to ze som zatial sama, lebo ked pride Terezka na svet tak mozem dat vysivkam zbohom. aj tak si dobra, ze to stihas popri dvoch detickach. 🙂

vesi
13. nov 2007

juj, ja som to nemala zložité, ked sa mi narodila prvá a zvykla som si na 3 hod. intervaly vstávania, tak som mohla vyšívať, malá bola dobručká, veľa spala a ked podrástla, tak sa sama zahrala 🙂 a bývali sme ešte s rodičmi, tak som nemusela variť 😀 . ked sa narodila druhá, tak to bolo tak isto, staršia chodila do škôlky a teraz ked je saška väčšia, ta "žiarli" na vyšívanie, tak pri nej vyšívam len ked sa zahrá so staršou alebo ked je MM doma a ked spí. no nie vždy mám na to energiu 😝 😀

blumka
13. nov 2007

no tomu sa hovori dobra organizacia 😀. ja som zvedava aka bude ta moja, a ci ma k vysivaniu pusti aspon na chvilku 😉.

vesi
13. nov 2007

blumka, naučíš si ju 😀 😀 musím ísť, kúpať deti, tak ahoj 🙂

blumka
13. nov 2007

maj sa vesi 😉

lenkalienka4
13. nov 2007

Haló haló vyšívačky... ste tu? uz mate deturence ulozene? ja uz ano, mala uz spinka, muza nemam doma tak mam trošku času a v kľude si pozriem moju oblúbenú ordináciu 😀

michalag
13. nov 2007

Ahojte 🙂 , je tu niekto?

lenkalienka4
13. nov 2007

ahooooj, ja som tu. ale idem jednym ockom pozerat ordinaciu

michalag
13. nov 2007

ved aj ja idem kukat Ordinaciu 😀 ,
maleho sme akurat ulozili, tak som zvedava ci zaspinka 😅

lenkalienka4
13. nov 2007

moja uz sniva sladnke sny, som zvedava ako dlho 😅 ...si varila fazulovu..?

michalag
13. nov 2007

nie, varila som zeleninovu, tu milujeme a malemu tiez chuti, tak mam na dva dni pokoj, ale potom uz naozaj neviem co budem varit. Tak to neznasam, ked musim vymyslat, uz nas ani jedneho nic nenapada 😠

lenkalienka4
13. nov 2007

som myslela ze tu zeleninovu ti polslala vesi 😀 😀 😀

michalag
13. nov 2007

lenka 😀 😀 😀 ,
do tejto som chcela aj fazulu, ale akosi som ju zabudla kupit, som dobra co? My si do nej davame aj parky, ale malemu nie, lebo je tam viac muky ako masa a navyse neviem co tam je pomlete 😖 😠

lenkalienka4
13. nov 2007

aj ja som dnes chcela kupit fazulu na zajtra a zabudla som 😀 ale sme sa dohodli z manzelom ze zajtra nevarííím a ze objednam cestoviny z činskej restauracii. celkom fajne, a mame restiku vedla bloku, takze o zajtrajsok mame postarane, no ved raz za cas si to mozme dovolit
😉

michalag
13. nov 2007

ved aj my raz za cas chodime na pizzu. Obcas treba vypadnut od bezneho stereotypu a trocha si oddychnut, no nie 😉

lenkalienka4
13. nov 2007

ja som robila v pizzerii, takze pizze mam az az, teraz ju nemozem ani citit, som sa jej akosi prejedla 😀
ako pokracujes so somarikom?

michalag
13. nov 2007

celkom dobre, len to ide pomaly ☹ , ale pri dietati nemozem chciet aby to bolo za 2 dni hotove a ty? Co vysivas?

lenkalienka4
13. nov 2007

uz nic, vykaslala som sa na portret, uz je skoro hotovy, ale nie 100%, mala som to robene cez artopik a nevyslo to, takze som to vzdala, teraz cakam na cd pc stitch od vesi, tak ked mi to dojde, tak hned v ten den idem objednat nite a zacnem odznova

michalag
13. nov 2007

ja sa bojim zacat portret, lebo neviem ci to bude podla mojich predstav a potom vyhodim X korun a zbytocne

lenkalienka4
13. nov 2007

ja to risknem este raz, ale si myslim ze cez ten pc stitch by to malo vyjst, pretoze to mi napise aj presne nite ake potrebujem

michalag
13. nov 2007

a v tom programe ti to nevyhodilo?

lenkalienka4
13. nov 2007

nie, tam iba farby a trebalo to prirovnat a navyse som vysivala klasickymi bavlnkami, tak uz sa tesim na ten stitch, tam mi to vypise a tak si to aj objednam cez net

michalag
13. nov 2007

tak to nie je boh vie co ☹ , ale PC Stitch je super, ja som s nim spokojna 🙂 , urcite budes aj ty 😉

lenkalienka4
13. nov 2007

ty si uz cez neho vysivala? co take?

michalag
13. nov 2007

nie, ale robila som si predlohy a vyzera to super

lenkalienka4
13. nov 2007

no tesim sa, cd uz je niekde na ceste tak len pevne dufam ze mi to pojde, lebo to co davalla matar na net mineslo vobec

michalag
13. nov 2007

ja som si z tade stiahla a ide mi to perfektne az do dnes, dufam ze som to nezakrikla 😅

lenkalienka4
13. nov 2007

no mne to neslo, a kde nam zmizla VESI? ta asi pozera ordinaciu ako my a pritom aj krizikuje.. no toto 😉