Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

lenkalienka4
23. nov 2007

no vesi, ked budes mat cas tak pofot a hod to tu nech sa inspirujeme... no nic moja, idem k malej... a vecer vysivam, tak pa 😉

matar
24. nov 2007

kde ste všetky? ja som dnes miesto vyšívania robila poriadky v byte, ale mám umyte okná a popraté záclony, už sa strašne teším, ked si budeme robiť domka vianočnu výzdobu 😵

michalag
24. nov 2007

Ahojte, ste tu niekto? Ja mam maleho u starkej a prisla som si domov urobit trocha vacsi poriadok, lebo pri malom sa da akurat prat, varit a vysavat 😀
Teraz trocha oddychujem kym mi pojde autobus 🙂

matar
24. nov 2007

ahoj miška,
ja sa tu snažím nejako vyrobiť kalendár s detskými fotočkami a obdivujem baby čo robia v scrapbook, to je paráda. aj ja som dnes fungovala, deti boli so segrou a s MM 😀

michalag
24. nov 2007

mne to tiez dobre padlo, ze som si mohla poriadne upratat, este mi chyba umyt okna, ale tie budem az pred Vianocami, kedze nas drobec po nich rad capka, ale to uz nebude taky problem, to moze ist aj s tatinom von.
Ja som tiez skusala scrapebook, ale nejako mi to neslo a potom ma to prestalo nejako aj bavit 😝

matar
24. nov 2007

ani mne to nejde, tak to vzdávam, nemám trpezlivosť 😀
ja som dens práveže umývala okná a prala záclony. mám v obývačke také hebedo 9m ktoré sa musí ešte aj žehliť,tak som sa do toho dokopalal 🙂 a na vianoce som si vymyslela že chcem prerbiť obývačku- ale len nový koberec a farby na stenách, lebo teraz sa mi už zdá fádna- je len béžová so škoricovou

michalag
24. nov 2007

ja zase chcem na Vianoce kupit novu vesiakovu do chodby, lebo este stale mame tu co bola tam ked sme sa nastahovali a mne sa vobec nepaci, lebo je staromodna, aj policka na topanky je len tak provizorne spravena, tak hadam...

matar
24. nov 2007

my sme konečne tento rok dozariadovali už celý byt,len ja som si do obývačky dala koberec ako biela káva, a už vyzerá otrasne. tak pomením ason farebnosť 🙂

michalag
24. nov 2007

My mame toho este dost(nabytok) 😒 , sice mame 1-izb. byt ale v tej izbe mame postielku a ohradku 1,5x1,5m, takze ked maly zacne spinkat na normalnej posteli, tak budeme zariadovat izbu 🙂 , lebo teraz by to bolo este zbytocne. Zatial si zariadime poriadne kuchynu, chodbu a kupelku 🙂 .
Vzdy ked nieco chceme konecne kupit, tak nam do toho nieco pride, bud sa pokazi, alebo... 😠 ale ty to asi poznas tiez

matar
24. nov 2007

miška, prepáč, segra doniesla mlaého domov s taaaakým revom, tak som utekala krmiť 🙂
a trapasy so zariadovaním poznám, najlepšie je, že ked sa pokazí jedno, ide to porade všetko 🙄

lenkalienka4
25. nov 2007

kde ste vsetky?

michalag
25. nov 2007

Ahojte, je tu niekto?
matar, ved nic. Ja som aj tak o 18:25 musela ist na bus, takze ...

lenkalienka4
25. nov 2007

miska, si este tu? ja vysivam, len som odbehla... 😀

michalag
25. nov 2007

som tu 😉 , ja budem pri superstar 😀

lenkalienka4
25. nov 2007

somarik uz hotový? som musela uspat malu, lebo sa zobudila...
😝

lenkalienka4
25. nov 2007

joj prepac, uz pozeram tvoj album a vidim ze uz je hotovy, co teraz vysivas?

luculka
autor
25. nov 2007

Ahojte babule.....pozdravuje vas Zuzi76...nejde jej nootbook 😉

michalag
25. nov 2007

zajtra dokoncim tigrika a idem vysivat foto, konecne som sa pevne rozhodla 😉

michalag
25. nov 2007

Ahoj luculka, ze dakujeme 😉
lenka, ozaj pozerala som vysivku malej, vyzera to super 😉

julova
25. nov 2007

lenka - perfektne 🙂...teda Ty ides ako turboooo 😀 😉..

Ahoj Luci - pozdravujeme aj my 🙂...

vesi
25. nov 2007

čaute baby, vy teda nezaháľate s vyšívaním, ja som sa do toho pustila po týždni, manžel dnes varil 😀
všetky výšivky sú krásne 😉
julova, ešte nemáš nevestu hotovú? 🙂

julova
25. nov 2007

joooj...Moni nemam 😖...ale uz len to farebne pozadie a tam uz sa tak menia farby, no na nervy mi ide to nadpajanie 😝 😀...ale tvar uz je cela, aj dekolt...idem ofotit 😉....ale uz mam pripravene bavlnky na dalsi portret (moj zlaty Martin L Gore z DM 😀 )...dam nachvilu do albumu aj jeho predlohu...momeeent 😉

vesi
25. nov 2007

O.K. čakám... 😀

michalag
25. nov 2007

Ahoj vesi 🙂 ,
ahoj juli 🙂 ,
Ako sa mate?

vesi
25. nov 2007

ahoj miška, som na nervy z internetu, zase je strašne pomalý, takže ked zmiznem.... 😠

michalag
25. nov 2007

vesi, to je otrasne aj nam ide pomaly ale iba pejo, tak neviem co sa zase deje 😠
juli, je to perfektne, zajtra ak dokoncim sa pustim do foto, dnes ma tvoj vytvor presvadcil, ze to stoji zato 😉

julova
25. nov 2007

miska - urcite ano 😉...nejako mi zblbol net 😖...tak sa idem pomaly usalasit k TV a vysivat popri SHS 😉...tak majte pekny vecer....tak snad toto prejde, lebo sa mi to strasne natahuje a vyhadzuje ma z netu 😖...

michalag
26. nov 2007

Ahojteeeee babyyyyy, kde ste vsetky?

vesi
26. nov 2007

ahoj, som tu na chvíľu 😀

snoopy
26. nov 2007

čaves miška...ja tu tak blúdim 😉