Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

michalag
2. dec 2007

Ako sa mate? A ako pokracujes vo vysivani?

zuzi76
2. dec 2007

Odisiel nam notebook, tak som nestastna! Teraz som zavisla na muzovi, ci prinesie soj z roboty. Ale to je take o nicom, ked si ho nemozem hocikedy zapnut. 😀

michalag
2. dec 2007

tak to mas fakt na prd, a nedali ste ho opravit?

zuzi76
2. dec 2007

este je v zaruke. ale najskor sa pokusi muzov bratranec zachranit nieco z neho, lebo tam boli vsetky fotky, ja predlohy ... no a s nim budeme az na vianoce!!! takze som nahrana!

michalag
2. dec 2007

zuzi ☹ ,

zuzi76
2. dec 2007

tak som zistila, ze som zavisla! normalne mi ten pocitac chyba!
ale snazim sa aspon vela vysivat. ked sa mi bude dat, tak odfotim zirafu. uz dokoncujem tej velkej hlavu. 🙂 🙂

michalag
2. dec 2007

zuzi, z kade si zohnala predlohu macka PU na oblaciku?

zuzi76
2. dec 2007

niekde na tej ruskej stranke. ale kde, neviem. sa mi ale zda, ze som to niekomu posielala. asi dupinke.

lenkalienka4
2. dec 2007

no kocky, tie nite nemaju nic napisane, akurat len ze Balerina . Co to je podla Vás?

michalag
2. dec 2007

zuzi, nevadi 🙂
Ja som sa pytala iba tak ci nahodou nevies 😉
lenka prisla ti IP?

lenkalienka4
2. dec 2007

miska, idem ti poslat mail.. 😀

lenkalienka4
2. dec 2007

miska co si myslis o tych nitach, co to moze byt? su to anchorky abo co to je za smiesnych 4.50.- ? 😕

michalag
2. dec 2007

lenka, pridem za nejakych 10-15 minut, maly ide buvat tak porobit postel, kasu....
Potom to kuknem 😉

vesi
2. dec 2007

čaute baby 🙂
zuzka, už som sa aj čudovala, že sa neukážeš 😒 🙂
lenka, balerina sú české nite a majú málo odtieňov oproti anchorkám a DMC...

lenkalienka4
2. dec 2007

aha, a niesu take dobre ako anchrky, to preto su take lacne?

vesi
2. dec 2007

lenka, Anchor, DMC ,Balerina , Madeira to sú značky nití, ináč sú to všetko mulinky. Značku nití potrebuješ vedieť ak máš predlohu s rozpisom nití a teda aj s číslami nití aby si to vedela priradiť. Každá značka má svoje odtiene číslované ináč...

vesi
2. dec 2007

sú vraj menej kvalitné, ale o to by nešlo, ja som používala české nite a boli v pohode, ide skôr o množstvo odtieňov. ked máš napr. predlohu s niťami DMC alebo Anchor, tak sa nedajú všetky odtiene previesť na Balerinu, lebo Balerina jednoducho nemá toľko farieb...

lenkalienka4
2. dec 2007

vesi, uz teda chapem... ako inac pokracujes s tym obrazom? 😕

vesi
2. dec 2007

lenka, veľmi dobre už toho nemám veľa, chcela som dnes vyšívať večer, ale som taká unavená, že neviem či budem. ale už chystám zoznam nití na další portrét, tak to ma poháňa dalej 😀 😀

lenkalienka4
2. dec 2007

uz si skusala aj deticky vysit?

vesi
2. dec 2007

ešte nie, nemám takú aktuálnu fotku, ktorá by ma lákala. uvidíme po Vianociach. my máme strašne veľa fotiek aj zarámovaných, tak ma toto zatiaľ neláka.

lenkalienka4
2. dec 2007

co chces dalej vysivat, mas fotku obrazu?

vesi
2. dec 2007

nemám ju v PC, ale ked budem mať čas tak ju dám do albumu 🙂 bude to další portrét do série k tomu čo robím teraz 😉

lenkalienka4
2. dec 2007

ja dumem co dalje mam vysivat... no neviem. vysila by som aj dalsiu foto, ale ked to je take tmave tak nechcem. alebo nejaky obraz, alebo neviem....

vesi
2. dec 2007

a už máš nejaké obrazy v byte? napr. niečo do oývačky, kuchyne či spálne...

lenkalienka4
2. dec 2007

praveze NIC, nemam nic, keby nebolo vas, tak ani nevysivam. do obyvackyby som chcela nieco take ako mas ty v albume na pokeci. Ten 9 obraz je krasny. Potrebujem nieco do cervena-bordova, lebo taku mam obyvacku

michalag
2. dec 2007

Ako ste sa rozpisali 😀
Tak maly nam uz spinka, tak mame volno, len dufam ze sa nebude budit, lebo zajtra musime ist rano k Dr.

lenkalienka4
2. dec 2007

a chodbu mam zelenu- ale najprv by som chcela nieco do obyvacky. Vesi, ako sa vysivaju tie obrazy, je to tazke velmi? zvladla by som to? hm? 😕

lenkalienka4
2. dec 2007

miska ahoj, moja mala spinka uz od 18-tej lebo uz jej padali ocka a uz ani nevladala, poobede malo spala, asi len 20 minut.

vesi
2. dec 2007

ahoj miška
lenka, idem pozrieť ktorý myslíš, ak chceš niektorý čo mám v tom albume, môžem oskenovať a poslať, dokonca sú vyšívané českými niťami, ktoré u nás stoja cca4,- sk, ale nie sú to baleriny