Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

lenkalienka4
6. dec 2007

mam zlatu postarku, tak mi to nosi ku dveram 😉

dupinka
6. dec 2007

baby, ja moulinky velmi neviem pouzivat, pouzivam skor klasicke bavlnky, myslite, ze v camelii ich maju? Nejde mi otvorit ani vysivacie materialy a to by som rada vedela ponuku panamy..

lenkalienka4
6. dec 2007

dupinka: urcite to maju, ja som doteraz vysivala klasickymi bavlnkami, ale uz teraz tými mulinkami... zdaju sa mi lepsie 😀

dupinka
6. dec 2007

skusim im napisat mail..

michalag
6. dec 2007

lenka, tak to mas super postarku. Ja by som si musela ist preto na postu, ale to by mi nevadilo

zirafka105
6. dec 2007

Hele a rozdil mezi bavlnkama a moulinkama je v cem? 🙂

michalag
6. dec 2007

zirafka, mulinky su hrubsie a daju sa rozdelit 3,4 nitky

dupinka
6. dec 2007

mne sa to velmi s nimi nedari.. asi si to neviem takto podelit ☹ Preto pouzivam klasicke bavlnky.

michalag
6. dec 2007

dupi, ja ich nedelim, vysivam z celou 🙂

zirafka105
6. dec 2007

ahaaa, dik 🙂 Takze ty dmc sestinitkove jsou mulinky, zejo?

michalag
6. dec 2007

zirafka, ano to su mulinky 😉

whizzy
6. dec 2007

miska Anchorkou? Na Panamu? nemas to moc nahusto v tej jednej dierke? Bo potom tam mas v podstate az 24 nitiek. Mne sa uz troma nitkami zdalo, ze to ide tazko.

lenkalienka4
6. dec 2007

aj ja som vysivala s celou, lebo som ani netusila ze sa to moze delit 🙂
nebyt nasej vesi, tak sa to asi ani nedozviem... no teraz ked budem vsivat indianku, tak si to podelim na 2 alebo na 3, este neviem... 😝

michalag
6. dec 2007

whizzy, mne to ide celkom fajn. Mozno to je na husto, ale mne sa to paci viac ako s bavlnkami

whizzy
6. dec 2007

teraz robim 2ma na Aidu 14, tak bolo aj v predpise, ale pod tmavymi nitkami mi presvita podklad, moc sa mi to nepaci 😒

dupinka
6. dec 2007

jaaj, tak keby som nedelila, tak by to mozno bolo v pohode, ale to by som asi potom mala vysivat na kanavu, ta je riedsia, vsak?

whizzy
6. dec 2007

cez vikend zacinam s tou plastovou, tam dufam 3 budu stacit, keby som vsetkymi 6 tak skrachujem 😅

michalag
6. dec 2007

whizzy, tak potom to ukaz ako to vyzera na plastovej, som velmi zvedava

miklima
6. dec 2007

Lenka nabuduce budem mudrejšia apridám do vody trošku octu,musím ten obrázok vyšiť znova.

dupinka
6. dec 2007

a neskusit Wanish? ked je na skvrny, snad aj toto by mohol.. Alebo vraj zabera kypriaci prasok, ale to nemam overene. 😉

lenkalienka4
6. dec 2007

ano ano, aj kypriaci prasok je dobry.
miklima: co si to vysivala? neda sa to nejako zachranit? skoda by to bola. 😒
nemas to odfotene ako ti to popustalo?

miklima
6. dec 2007

Vzšivala som obrázok do kuchyne,skusim to ešte s práškom dopečiva.Potom napíšem či to malo učinok.

michalag
6. dec 2007

Ahojteee, je tu nieko?

matar
6. dec 2007

ahoj miška 🙂 mne mlaá konečne zaspal a nikolka je taká unavená že len čumákuje na rozprávku a nechce sa jej hrať, tak mám volno.
brdo, julová ty si ma normlne šokla- prečítala som v tvojom albumčeku čerstvá mamina zuzka a už som sa išla vytešovať 😀

michalag
6. dec 2007

matar, tak to mas super, nam maly este pobehuje, ale hadam do Ordinacie pojde spinkat 😅

vesi
6. dec 2007
vesi
6. dec 2007

teraz je už vypraný a trochu sa stiahol, tak už látka a nakreslená mriežka nepresvitá 🙂

michalag
6. dec 2007

Ahoj vesi 🙂 , si sikulka, vyzera super 😉
Ako sa ma Saska?

vesi
6. dec 2007

ahoj miška, saška síce už teplotu nemá, ale má stále vodovú stolicu, už tretí deň, tak som volala doktorke a tá mi kázala kúpiť nutrolin B tak uvidíme a má diétu, čo je trochu problém, lebo zemiaky s mrkvou jej veľmi nejdú a stále pýta to čo máme my a čo je úplne najhoršie, nesmie mlieko, tak si vieš predstaviť ten cirkus, ked si pýta a ja jej ho nemôžem dať 😠
a vy ako?

michalag
6. dec 2007

my celkom fajn 🙂 , len keby bol maly zdravy, ale myslim ze mu kasel uz pomaly prestava.
Tak nech sa Saska rychlo vylieci, aby mohla papat to co vy 😉