Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
6. dec 2007

dakujem, aj tvoj drobec nech sa rýchlo vylieči 🙂 idem pozetať telku sa zatiaľ maj.papa 😉

michalag
6. dec 2007

ved aj ja idem kukat Ordinaciu, tak zatial pa
Este sem nakuknem 😉

zuzi76
6. dec 2007

Ahojte kočky!
Dnes mi volali z Motyla, tak si v sobotu idem pre dalsie dve predlohy. Sa vytesujem!!! 😀
Chem kupit tu plastovku. Whizzy, mohla by si mi hodit nejaku predlohu na snehuliakov co si mala?
zirafka, aj ja rozmyslam nad niecim z lekarne na ocka, lebo kazdy den vysivam do noci. 😉
A vsetky vase vysivky co som videla su super!!!

vesi
7. dec 2007

dobré ránko kočky 😀
mne na oči pomáha Visine na unavené oči 🙂

eli77
7. dec 2007

ahojte babulky moje🙂
straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne mi chybate 😢
ja teraz nemam na nic cas...k mojej malej Miuske som si zobrala este jedno male dievcatko ktore kazdy den od 6 rana az do 15:30 opatrujem. Takze sa motkam cely den snimi a ked cez den spia rychlo varim alebo upratujem. Poobede sa ucim so synmi a behame po kruzkoch...takze vecer zalahnem jak zbity pes 😖 .
Nemam ziadnu energiu vysivat..a je mi z toho smutnoooo 😢
...ale priznam sa kazdy den sem odbehnem a kuknem co je noveho...baby ste uzasne sikovne...mate nadherne vysivky🙂

eli77
7. dec 2007

ahoj vesi 😀

michalag
7. dec 2007

Ahojte babenky 🙂 🙂 🙂 ,

michalag
7. dec 2007

halooo, halooo 🙂 ,

dupinka
7. dec 2007

Ahoj miska, 🙂
dnes je tu akosi mrtvo... 😒

michalag
7. dec 2007

dupi, tak dnes tu je mrtvo, ale hadam sa to este napravi

zirafka105
7. dec 2007

Tady je mrtvo, protoze ja jsem uplne mrtva z vysivani 😀 Asi bych mela chodit spat driv nez ve dve rano 😀 😀 😀

michalag
7. dec 2007

zirafka 🙂 , ja som byvala tiez dlho hore, ale do 2:00 to je uz aj pre mna dost. Ale ja to poznam ked stale si poviem este kusok, este kusok a zrazu je 1:00 hodina rano a ked si predstavim ze okolo 6:30 mi maly vstane, tak racsej idem spat 😝 😀

lenkalienka4
7. dec 2007

baby, ja uz mam predlohu, bavlnky, tak sa idem pustit do tej indianky... dufam ze to dopadne dobre... tak do krížikovnia... šup-šup 😀 😀 😀

...pekný večer vam všetkým...

vesi
7. dec 2007

čaute baby, tak dnes sme priniesli od ramára ten stromček 😀
http://fotoalbumy.azet.sk/vesi1910/moje-vysivky...

vesi
7. dec 2007

ahoj to tu nikto nie je ? kde sa všetky flákate? 😠 😀 😀 😀

matar
7. dec 2007

vesi ten stromček je nenormálny 😲 😀 a ako by sa mi hodil na chodbu 😅 😉 ja osm nevedela, že je to také obrovské, ale klobuk dole 🙂

vesi
7. dec 2007

ako sa máš, už je ti lepšie?maťka dakujem, budem neskromná, ale aj mne sa veľmi páči. no tak skoro sa do niečoho takého veľkého nepustím, nemalo to konca a toľko farieb 😝 😀

michalag
7. dec 2007

Ahojte 🙂 , ja som pred chvilkou konecne prisla z mesta.
vesi ten stromcek je nadherny 😉

vesi
7. dec 2007

ahoj miška a dakujem. u nás je dnes také upršané počasie, tak som to využila na upratovanie, aby som mala zajtra pokoj na vyšívanie 😀 ako je malému?

michalag
7. dec 2007

neviem, myslela som si ze sa to zlepsuje, ale asi to je rovnake tak ak mu to cez vikend neprejde, pojdem v pondelok k Dr.
Aj my mame cely den taky, ale my ideme zajtra alebo v nedelu robit medovniky, takze k vysivaniu sa dostanem asi az vecer

vesi
7. dec 2007

u nás tento rok pečie manžel za pomoci mojich inštrukcíí, lebo ja mám na ruke nepríjemný ekzém, ktorý sa mi po takýchto prácach vždy zhorší 😠 , ale za to im napečiem nejaký zákusok na Vianoce 🙂

michalag
7. dec 2007

my to nastastie robime spolu a drahy mi rad pomaha, alebo ja jemu?

vesi
7. dec 2007

ved aj my sme zvykli piecť spolu, ale teraz už pomáha aj Nikolka a my máme strašne malú kuchyňu 😀 😀 minulý rok piekla so mnou a tento bude s manželom 🙂 na medovníky sa teší hlavne on, lebo doteraz nám vždy stvrdli, ale budú tie z koníka, tak by mali byť mäkké 😀

michalag
7. dec 2007

ja som zvedava na tie nase, ale hadam...

vesi
7. dec 2007

ved uvidíme 😀

michalag
7. dec 2007

a co teraz vysivas? Uz si asi pisala, ale nejako som domylena

vesi
7. dec 2007

http://fotoalbumy.azet.sk/vesi1910/moje-vysivky...
toto, nič si z toho nerob, je nás tu toľko, že ani ja si občas neviem spomenúť čo ktorá vyšíva 😉

michalag
7. dec 2007

jeeej jasne, to je pokracovanie k tej predtym ze?

vesi
7. dec 2007

áno ,je 🙂 a čo vlastne teraz vyšívaš ty?

matar
7. dec 2007

baby, nehnevajte sa, že nestiham hned odpisovať,ale to ja sem len tak nakukam, ked idem okolo PC, lebo ked mám doma deturence, tak sa mi tu nedá sedieť 😉
vesi, môj muž zvláda len práce pomocného kuchtíka 😀 keby mal niečo upiecť, tak ide kupiť bebe kekse a uloží ich na tanier 😀