Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

julova
14. dec 2007

eli - moj mail mas, tak posli..aj ked neviem ako budem mat cas coskoro 😅 😀 ...ale posli je to zaujimave 😉
a som rada, ze sa Ti predlohy pacili 😵

blumi - to vies...som bosorka 😝 😀 😀

michalag
14. dec 2007

eli, poslala som ti IP 😉

blumka
14. dec 2007

tak ja idem zavislacit trosku ...majte sa krasne a opatrujte sa 😉

julova
14. dec 2007

napodobne...este nejaky ten krizik idem urobit, kym je cas a potom hajde pod duchnu 😀..dobru nocku vsetkym 😵

monkula
14. dec 2007

Zuska, to sú krááásne fotky, a ten Peťo na Teba krásne zamilovane pozerá... 😵 😵

julova
15. dec 2007

monkula....dakujem-e 😵 😵 ...ale dufam, ze nie len on na mna 😕 😀 ...veru to stastie v dusi co prezivame, by ani najlepsi profi fotograf umelo nevycaroval 😉

michalag
15. dec 2007

Breeee ranko baby 🙂 ,

julova
15. dec 2007

ahoj Miška 🙂...uz len 5 dni 🤐 😵 😀

ja som taka ubolena zasa po dnesnej noci 😒 ...uz ma taak vsetko boli...ani sa nedivim, ked ma taha taky maly valibuk nas 😵 ...si uz asi obe po porode vydychneme 😝...Ja, ze uz nebudem ako parnym valcom prjdeta a Terezka, ze bude mat viac priestoru 😉

michalag
15. dec 2007

juli, uz sa vam to krati, ale aspon budete mat nadherne Vianoce 😉
Ja som posledny mesiac nemala rada ked som musela behat v kuse na WC, urcite to poznas

julova
15. dec 2007

hej, to uz doverne poznam 😀 ...ale to by ani tak nebolo to najhorsie, ako to, ako ma vnutri vsetko bolestivo taha, ked uz sa dviham z postele alebo pretacam.... ☹

eli77
15. dec 2007

Dobre ranko kazdemu 😵
...baby dostali ste emaily?

julova
15. dec 2007

Ahoj Eli, ja som dostala 😉...a veru znie to uuzasne..ja by som do toho sla 🙂...hadam by som stihala 🤐 😀 ...to potom bude sila pocit trebars na Vianoce buduci rok, ked si dam pod stromcek takyto spolocny vytvor a vzdy potom ked na ten obrazok pozriem 😵 ....ja sa hlaaaasim 🙂...ale fakt navrhujem ten januar, ked uz budeme s Terezkou aspon tyzden dva zabehnute 😀

eli77
15. dec 2007

super uz sa tesim🙂 este zohnat dalsie baby do toho...a na novy rok to mozeme rozbehnut...
....julova a co povies na tie vzorky...budeme tie alebo nejake ine?
...baby hlaste sa ktore sa chcete zapojit do RR...🙂

julova
15. dec 2007

mne sa aj ta vzorka paci 😉...ved ked uz budeme kompletna partia, tak mozme aj za to zahlasovat...ale ja som aj za vzorku 🙂...a ked sa to osvedci, co verim, ze ano, tak dalsi rok mozme zasa nieco ine 🙂 😉

eli77
15. dec 2007

ja verim to mu tiez ze by to islo v pohode...no a najlepsie bude to, ze mozu vzniknut nadherne celozivotne priatelstva. A ja si myslim ze sme tu skvela partia uzasne sikovnych zien, tak preco to nevyuzit 😉

julova
15. dec 2007

presne tak...a takto sa este viac "stmelime" 🙂 😵

eli77
15. dec 2007

😀 😵 😀

zirafka105
15. dec 2007

ahojda, co se tady kuje? 🙂

eli77
15. dec 2007

ahojky zirafka...posli mail poslem infosku 😉 😀

zirafka105
15. dec 2007

oki 🙂

eli77
15. dec 2007

zirafka...poslane🙂

zuzi76
15. dec 2007

Halooo!!! kde ste?? upratujete?

julova
15. dec 2007

AhojZuzik 🙂 ... vysivame nech nemyslime na rodenie 😝 😀

zuzi76
15. dec 2007

Zuzi, verim ze na to myslis. a keby ti tu napisem aj neviemco na utechu, tak to nezmenim. ale uvidis ako rychlo to utecie. pozri-luculka uz aj za chvilu pojdu domov! 😉

eli77
15. dec 2007

No babulky celkom dobre sa zbierame na RR...ale nas je stale malo takze baby hlaste sa...a potom mozme zacat🙂
...vesi kde si? 😉

julova
15. dec 2007

Zuzi - ale tesi ma, ze to mam planovane 😉...tako mam este par dni sa na to pripravit a v podstate si to "odspim" 😝 😀....ak mi ovsem do utorka neplanovane neodtecie vda 😝 😀

michalag
15. dec 2007

Ahojte 😉 ,
eli, prave som si precitala mail a znie to super 😉 .

vesi
15. dec 2007

čaute, ja len na skok....vzorka sa mi páči, hlavne to, že nie je veľmi hustá a pôjde to rýchlo 😀

eli77
15. dec 2007

Takze to mam brat tak vesi ze ides do toho? 😀 😀 😀
Ale s tou vzorkou mozeme zacat az ked nas bude 13....zatial nas je na to malo...takze verbujte vysivkarky 😉 , alebo budeme robit inu seriu... 🙂

michalag
15. dec 2007

eli, aj ja sa pridavam 😉 , ved hadam sa nam podari do toho este niekoho stiahnut a ak nie tak mozeme nieco ine 🙂