Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

lifinka
22. okt 2007

Ahojky všem, jsem tu poprvé ve vaší diskuzi, napadlo mě, že bych se mohla pustit právě do vyšívání..., pár předloh jsem si od vás stahla, jen mi nejde tiskárna, což mě štve a nemůžu si to vytisknout.Můžete mi prosím poradit, už je to dávno co jsem vyšívala jako dítě...jaké používáte látky na bavlnky???díky

julova: ahojky neznáme se!!!! 😀 😀 😀 zusi taky jsi se dala do vyšívání???

zuzi76
22. okt 2007

Tak baby, aida a kanava neni to iste. Baby na livingu to pre porovnanie aj odfotili. http://forum.living.cz/read.php?34,1958728,page...

vesi
22. okt 2007

tak baby, pozrela som sa na living a vdaka zuzi76 som zistila, že momentálne vyšívam na českú aidu a nie na kanavu 😉 je pravda, že kanava je redšia a tá česká aida tak nepresvitá. mimochodom, ja som s ňou spokojná. vyšívam na ňu ten stromček...

http://vesi1910.multiply.com

vesi
22. okt 2007

lifinka, vitaj medzi nami 😀 tak ja vyšívam na českú aidu alebo kanavu a používam mulinky bud čeké alebo momentálne anchor 🙂

lifinka
22. okt 2007

vesi, díky za tvoji radu...v týdnu vyrazím do galanterky, už se těším, jak se do toho pustím.díky moc 😀

michalag
22. okt 2007

lifinka, vitaj 🙂

vesi
22. okt 2007

ahoj, je tu niekto? 😕

michalag
22. okt 2007

ahoj vesi, ja som tu 😀

vesi
22. okt 2007

ahoj, aký si mala deň? dostala si sa k vyšívaniu? 🙂

michalag
22. okt 2007

den bol celkom fajn. Maly mi spinkal 1,5 hodiny, takze som si aj vysivala. Uz robim posledne a dnes to dokoncim, ak nam bude maly dobre spat
A ty si vysivala, ci sa len chystas?

vesi
22. okt 2007

trochu som vyšívala, ale ťahalo ma do spania, mám bolestivú ms, tak som si dala algifen, tak z toho, ešte by som chcela večer, ale vidím to biedne 😝 pozerám, že máme skoro rovnako starých krpcov 😀 boli časy ked mi malá spala aj 3 hodinky poobede - to sa vyšívalo... 😀 😀

michalag
22. okt 2007

To hej, ja som si to vsimla minule. Kedy sa ti Saska narodila?

vesi
22. okt 2007

25.2.06, ale termín som mala 3.3.06 😀 veľa nechybalo aboli by v tom istom mesiaci narodení 😀

michalag
22. okt 2007

tak to by bola marcovka ako my 😀 , hoci my sme mali termin na 5.4.06

vesi
22. okt 2007

tak sa obaja poponáhľali, ja som išla akurát 3.3.06 domov 😀

michalag
22. okt 2007

my sme tiez isli domov v den terminu 😀 a kde si rodila?

vesi
22. okt 2007

v bratislave na antolskej a ty? vo Zvolene?

michalag
22. okt 2007

vo Zvolene, a som spokojna 😉
Prave pozeram co budem vysivat, ked to dnes dokoncim a neviem si od radosti vybrat 😅

vesi
22. okt 2007

😀 😀 😀 že sú to strašné starosti, ked nevieš čo máš skôr vyšiť...ja som si nevedela vybtať ani z časopisu a ked som objavila predlohy na nete, tak svoje plány mením aspoň 2 krát do týždňa, vždy ked nájdem niečo zase úžasné 😝 😀

a chceš niečo detské?

vesi
22. okt 2007

michalag, idem pozerať telku a niečo ešte povyšívať.papa 😀

zuzi76
22. okt 2007

Vesi, a kde si kupila tu aidu? Cez vikend ideme ku svokrovcom do Puchova, tak sa pozriem aj tam.

zuzi76
22. okt 2007

Michalag, jej, prave som zistila, ze vysivam macka Pu, co mas v albume!
Ty si priamo zo Zvolena? Ja som tam chodila do skoly.

vesi
22. okt 2007

zuzi, ja si len myslím, že je to aida, lebo je hustejšia ako kanava čo som mala predtým...a kúpila som ju u nás v gabčíkove, ale nemajú vždy rovnakú, tak neviem, budem sa musieť spýtať, podľa mňa ani predavačky nevedia čo je čo... 😝

michalag
22. okt 2007

zuzi, ja som rodena Zvolencanka 😀
myslela si abecedu?

zuzi76
22. okt 2007

Michalag, macka na oblaciku.

michalag
22. okt 2007

jaaaj, jasne, ved som to tu citala a aj som ho videla.
A na aku skolu si chodila?

zuzi76
22. okt 2007

lesnicku fakultu
🙂

luculka
autor
22. okt 2007

ahoj Zuzi 🙂

michalag
22. okt 2007

zuzi a ako pokracujes s mackom PU?