Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

michalag
8. nov 2007

whizzy, super 🙂

michalag
8. nov 2007

vesi, este idem pokukat, ale ked je to na dmc, tak.... v anchor sa to bude asi tazsie hladat, alebo vsetky maju rovnaky nazov? Prosiiim porad mi, s prevodnikmi nerobim dlho, iba s tym na vysivke

whizzy
8. nov 2007

dakujem vesi 😀 za 20 rokov uvidim, ci bolo k comu 😀 ale hadam ano 😵

michalag
8. nov 2007

ozaj a chcela som sa spytat co znamenaju skratky pred nazvom: vy, it, md, dk 😅

vesi
8. nov 2007

whizzy, šaty sú nádherné, hned by som sa vydávala ešte raz 😀 (za MM samozrejme 😀 ), ale tie prvé sa mi páčia o trošičku viac - máš rovnaký vkus ako ja 😉
michala, tie skratky tuším znamenajú, či je odtieň tmavší alebo svetlejší... v anchorkách hľadaj podľa rovnakého názvu, farebnicu si zmeniš tak, že hore, kde je DMC máš možnosť zmeniť na anchor...

katka2
8. nov 2007

zdravim vsetky vysivacky 🙂 Dievcata tak ste ma navnadili tymi vselijakymi kraasnymi predlohami,uz aj sa do cohosi pustim 😵
whizzy, blahozelam, ja byvam tiez v ivanke 😉

vesi
8. nov 2007

ahoj, katka, len sa smelo pridaj k nám 😀

julova
8. nov 2007

ahojte 😉

katka2
8. nov 2007

vesi, Ty kedy stihas vysivat pri dvoch detickach ? 😉 Ja mam dost aj pri jednom
😒

vesi
8. nov 2007

AHOOOJ julova, už mám pre teba kanavu 😉
katka, po večeroch a poobede, ked malá spí a staršia je v škôlke,(ak nevykecávam s babami tu 😝 😀 ) varím na 2 dni, tak aj tam ušetrím čas 😀

katka2
8. nov 2007

to je super,idem pohladat nejake nitocky 😉

whizzy
8. nov 2007

Vitaj Katka 🙂
ja najprv ze moja sestra pise, no ona nema dcerku 😀 Mozno sa aj pozname 😉
ahoj Julova, nieco pre teba na livingu sa dnes objavilo: http://photofile.ru/users/alenna-nik/2888833/58...

julova
8. nov 2007

vesi - supeeer, dakujem.si zlaticko 🙂..dnes som kupila bavlnky na dalsi portret😀...si objednala moja kolegyna...taki su zlati so svojim priatelom, ze sa do toho pustim hned po neveste 🙂...

a zajtra mam posledny den v praaaci..jupiii 😀...uz len ten vodicak zmaaaknut a vyiam o dusu 😝 😉

julova
8. nov 2007

jeej whizzy - tie su super 🙂..dakujem...sa tesim ked uz ostanem doma...si prejdem tuto temu a vsetko co by som raz v tomto zivote chcela vysit, si tiez stihanem na CD-cko 😝 🙂

vesi
8. nov 2007

julova, tak tebe začinajú zlaté časy 😀 😀
whizzy, vidíš to, na livingu som dnes nebola pozrieť... 😒

michalag
8. nov 2007

katka, juli ahojte 🙂

whizzy
8. nov 2007

vesi, dnes to tam bolo napinave 😀

julova
8. nov 2007

vesi - veru 😀...vonku bude kosa, a ja budem pekne doma v teplucku, vyspinkana vysivat o dusu 😀 😉

vesi
8. nov 2007

až ti závidím, ty ešte nemusíš drobca brávať povinne von do zimy 😝 😀 😀
whizzy, idem kuknúť 😀

katka2
8. nov 2007

vesi neboj aj julovu to caka 😀 preckavat studene dni vonku.
whizzy, mozno z videnia aj hej ale foto mi nic nevravi 😉

julova
8. nov 2007

ale aj to priiide 😝 😀

ahoj Michali 🙂

whizzy
8. nov 2007

katka si sa pristahovala, alebo tam byvas stale?

katka2
8. nov 2007

pristahovala ale byvame tu uz piaty rok 😉

julova
8. nov 2007

Kati - poslem manzela a ja ich budem pozorovat z okna z tepluuuckeho bytiku 😝 😀 😀

michalag
8. nov 2007

juli, ako pokracujes s nevestou?

vesi
8. nov 2007

julova, múdro 😀 ale môj môže len cez víkendy 😀

julova
8. nov 2007

Miska - trosku pomalsie, lebo finisujem v praci, ale myslim, ze do tyzdna ju mam 😝...no uvidime...uz vela nechyyba...v podstate tvar je uz cela...

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

uz vlastne ostava dokoncit krk a vlasy a oramovat pozadim 😉...

vesi - moj robi dlhy kratky tyzden,takze to budem vyuzivat castejsie - hlavne v zime 😉...alebo budem zo solidarity chodit aj ja 😀

katka2
8. nov 2007

😀 ,dobre vymyslene u nas to tiez takto funguje len po vikendoch 🙂

katka2
8. nov 2007

whizyy, kam chodis nakupovat material na vysiv.? Prave som zistila,ze mam velmi chabu zasobu ☹

vesi
8. nov 2007

julova, ta solidarita ťa rýchlo prejde, hlavne zo začiatku 😀 a ten portrét nemá chybu, je fakt super 😀