Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

whizzy
28. sep 2007

Super vesi 🙂 A ja sa paprem s mrnavymi obrazkami. Idem si najst nieco poriadne...

vesi
28. sep 2007

whizy, jasné len do toho 😀 😀 😀 vieš vyšívať krížik? VIEŠ, tak čoho sa bojíš? 😀 😀 😀

vesi
28. sep 2007

tak to skúsim teraz, pokúsila som sa odkryť v mojom albume obrázok, ktorý práve vyšívam...

http://vesi1910.multiply.com

whizzy
28. sep 2007

http://photo.163.com/photos/kelland5/56413561/1... Na toto dnes idem kupit bavlnky 😵

whizzy
28. sep 2007

ten stromcek som videla na livingu, pekne ti to ide. Tie husle a klavir mas uz urobene??? 😕 Tak toto je brutalna motivacia teraz pre mna 😀

vesi
28. sep 2007

to bude krásne 😀
odkryla som ostatné obrazy, treba kliknúť na view all 15 albums vpravo pri obrázkoch

vesi
28. sep 2007

to čo mám na multiply je všetko vyšité a okrem toho stromčeka sú všetky vyšívané lacnými mulinkami Mouliné Česká Třebová stoja okolo 4,- sk 🙂

whizzy
28. sep 2007

To fakt???? Mas moj hlboky obdiv!!! 😵
A ja tu saskujem s jednym dokoncenym macom, ani toho este odfoteneho nemam 😀

vesi
28. sep 2007

dakujem, nie je to také zložité a aj ja som začínala smalými obrázkami, len nie sú odfotené 😀
a ja sa teším ked je niekto tiež nadšený vyšívač a je jedno čo vyšíva, hlavne, že to poteší 😀 😀

luculka
autor
28. sep 2007

WOOOOOOW vy ste sikule....krááásne obrázky klobuk dolu...... 🙂 😉 🙂

mimusiacik
28. sep 2007

🙂 Ahojte bambulky,sikulky!
Vytvorili ste carovne dielka...trvacna pamiatka svojim potomkom...lubezne motivy...take peknucke detske motivceky som ani bezne v galanteriach vobec nevidela...!!!

luculka...zdrhla si nam z pribuznej temicky : Mam konicka - digiscrapbook tuto?chybas nam v nej...teraz uz viem preco...oci nicis teraz pri ihle,nie pri pc...chichichi... 😀 😀 😀
Mate uslachtile travenie volneho casu...nieco cenne co po nas detom zostane!

Pohodovy vikend plny pribudnutych krizikov! 😉

zuzi76
28. sep 2007

Vesi, úžasné!!!
Teraz mám dilemu, že by som si mohla aj ja urobiť niekde album. Lenže doma nemam nič zarámované. Len niečo vyšité. Musím to odfotiť. A veľa som porozdávala. Aspoň čo má svokra, tak odfotím.
A asi zase založím ten obrus pre tetu, lebo nachádzam samé úžasné obrázky. A chcem ich vyšívať!!! 😀

miklima
28. sep 2007

vesi ajwhizzydakujem za motivaciu uz som si aj vybrala aj ja si dam vecer do albumu co mam vysite.

veja79
28. sep 2007

Jeee, tie vianočné obrusy sú presne podľa môjho gusta 😵 😵 😵 Fakt krásne ďakujem - len ich budem museť trochu prispôsobiť lebo som nenatrafila zatiaľ na také obrusy v galantérkach kde si dovyšívaš rohy alebo bordúru. Viete či sa dajú takého základy obrusov kúpiť, či vyšívate tiež len na merané panamy a perličky?

luculka
autor
28. sep 2007

mimus ahoj....no aspon nesedim pri PC....ale pekne v kresielku 😀 😀

vesi
28. sep 2007

zuzi, dakujem 🙂 ved nevadí, že nie sú zarámované, hlavne ich odfoť 😀 ked budem mať čas, odfotim ostatné, aj nezarámované - rámovanie je fakt drahé 😝
veja, ja vyšívam len na látky kúpené v galanterke na metre, obrus by som vyšívala na perličku, nie sú tam veľké dierky ako na kanave 😉 dostať ju vo viacerých farbách.

miriamka
28. sep 2007

Ahojte,
rozhodla som sa,ze aj ja budem vysivat nejake obrazky do detskej izby...baby,a ked vysivate nit mate dvojito alebo len na jeden krat?A cez kolko riadkov robite jeden x ?

matar
28. sep 2007

miriamka, ja vyšívam perličkou, tá je vo jedno.
hodila som pár malých obrázkov do albumu, ak chcete kuk, možno nájdete inšpiráciu 🙂

vesi
28. sep 2007

matar, to máš všetko vyšité? sú krásne. miriamka, ja vyšívam mulinkami na kanavu s 3 nitkami. 🙂

eli77
28. sep 2007

ahojte, pridavam sa kvam. Milujem krizikove vysivky, len teraz mam na to menej casu...☹
matar nadherne obrazky, ale najviac sa mi paci dvoj...uzasne nadherne 🙂

michalag
28. sep 2007

matar, tie obrazky su krasne, si sikulka 😉

miklima
28. sep 2007

ahojte chcela som dat moje vytvory do albumu,ale akosi mi to nejde tak to necham zajtra na manželíka 🙂

denik
28. sep 2007

kočky a nemáte niektorá motívy anjelikov? ale nie vianočných.. alebo mi aspoň poraďte, kde ich nájsť.. a tiež hľadám motív na okrúhly obrus do kuchyne 🙂

eli77
28. sep 2007

denik tu je nieco celkom pekne...este nieco popozeram
http://www.maurer-stroh.com/complimentary/ems_c...

denik
28. sep 2007

eli dík za tip, aj na tom picase sú dobré nápady, čo písali kočky niekoľko strán dozadu, šak aha ako dlho som tu.. už tri hodiny a len sťahujem s otvorenou pusou, aké nádherné motívy.. naše časopisy sa môžu skryť 😀

miriamka
29. sep 2007

Matar,
tie obrazky su kraaaasne!Odkial cerpate tie predlohy?

michalag
29. sep 2007

Breeee ranko babenky 🙂 , tak ako postupujete. Mna to vcera tak chytilo ze som vysivala do 00:00. Dnes idem pokracovat a uz sa neviem dockat

luculka
autor
29. sep 2007

ahojte ja si budem musiet dat dnes asi pauzu,,,,,,som ani nespala ako ma boli chrbát.... 😒

julova
29. sep 2007

ze som sem jaaaa zabluudila 😀...ale nie-som rada 😉....asi sa po rokoch do toho opat pustim 🙂..dali ste sem kraaaasne namety...ze z picasa - Cleopatra The cat...pre mna mačkofilku - by bol hriech nevysit nejake cice 🙂...taaak sa tesim na matersku 😉...nakupim bavlnky, panamu a ide sa na to 🙂...

luculka
autor
29. sep 2007

ZUZ tak sup sup.....nech ma Terezka macicky aj nad postielkou 😀