Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

zuzi76
25. okt 2007

Caute baby!
Zuz11, vitaj medzi nami!
Pridavam sa k rocniku 76, ale ja som februarova. Takze tusim vediem!
😀 😀 😀

michalag
25. okt 2007

zuz, jasne ze mozes 😉

zuzi76
25. okt 2007

Dnes vysivam od rana! Muzik isiel na sluzobku, takze budem dnes dlho vysivat. Teda ovsem, ked neskoncim na konikovi!
Musim to vyuzit, lebo ideme na vikend ku svokrovcom a tam si nebudem brat vysivanie. ☹

michalag
25. okt 2007

ved aj ja teraz vyuzivam ze maly spinka 😀

zuzi76
25. okt 2007

tusim ste isli vsetky obedovat, alebo vyuzivate spanok deti na vysivanie, co?

michalag
25. okt 2007

tak som si robila nadej ze mi maly zaspal, ale stale sa v postielke jasil, potom bolo ticho tak som si myslela ze... a ked som sa isla kuknut, tak sa zacal smiat, tak dufam ze vecer pojde skor a ja budem moct vysivat

zuz11
25. okt 2007

jaj babule ja sa akosi uz dlhsie neviem dokopat, ked mi manzel donesie fotak tak pofotim svoje vytvori, nevysivam iba kiziky 😀

mimusik
25. okt 2007

Čítam Vás, čítam a zbieram nápady 🙂 Povzbudili ste ma k tomu , aby som "oprášila" svoj košík s výšivkami a pustila sa po cca 5 rokoch opäť do toho...
vesi, mohla by si mi prosím Ťa poslať predlohu na ten ovocný stromček? http://photofile.ru/users/delfimk/2483634/47952...
Aj keď si ho zväčším štvorčekom medzi šípkami, nevidím detailný náhľad. ďakujem 🙂

eli77
25. okt 2007

Ahojky zuz...mimusik🙂
...ja dnes nemam volajak cas vysivat..a som z toho mierne nestastna...a este za chvilku beriem chlapcov na kruzky takze najskor sa k obrusu dostanem vecer☹

luculka
autor
25. okt 2007

ahojte....ano jasne ze to bude macko PU 😉 😀

katarinka308
25. okt 2007

ako sa tie krasne vyšivky sťahuju

lenkalienka4
25. okt 2007

katarinka308: co konkretne chces stiahnut?

ivet
25. okt 2007

Ahoj...ta konečně jsme dnes vyzvedli fotky z pondělního focení a teď se chci pustit do tohohle: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... , tohle: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... , nebo tohle: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... Mělo by to být zase výsledný obrázek cca 40 cm ta delší strana ...
Nejvíce se mi líbí ta černobílá, ale je to prostě 15 odstínů od bílé po černou a to nevím, jestli seženu 😕

matar
25. okt 2007

no mne dnes dorazili prelohy z fotiek čo som objdnala už dááávno, ked som vás ešte "nepoznala" a zdá sa mi tam byť nenormálne veľa odtienov, tak som sa toho trochu ľakla. hodte prosím vás ešte niekto výšivky robené z fotiek (portrétov), nech sa trošku navnadím, že je to mozné vyšiť aby to vyzeralo dobre, lebo je zo mna zrazu pesimista ☹ prosíííím

ivet
25. okt 2007

matar, dávala jsem odkaz na obrázky na str. 44 ...většinou je tam použito 17 barev...

lenkalienka4
25. okt 2007

ivet: Ďakujem ešte raz za všetku pomoc 😀

Kristínka je nádhernáááá 😀 😀 😀

eli77
25. okt 2007

Ivet ja by som vysila urcite ten prvy obrazok...mala je fakt na nom nadhernaaaa 😵 😵 😵
vesi...my sme jeden rocnik len ja som junova 😝 😀

matar
25. okt 2007

ivet, tie svadobné sú ozaj super 🙂

matar
25. okt 2007

jej, ivet aj ja by som určite tú prvu,malá je ozaj nádherná 😀 tú poslednú si neviem predstaviť, aj ja mám jednu predlhou z hnedej fotky, no na tú asi nenájdem odvahu 😒

zuzi76
25. okt 2007

ivet, jeeeejjj! super fotky!
nemas navod ako udrzat rocne dieta pred fotakom? nas Misko pekne sedi a ked zbada fotak, tak okamzite prcha. chcela by som vysitit chalanov, ale musim ich najprv odfotit! 😀 Teda starsie fotky mam, ale chcela by som aktualnu.

luculka
autor
25. okt 2007

zuzi nam to robi Ronny 😀 😀 😀

ivet
25. okt 2007

Zuzi, no naše je docela OK a hlavně u těch fotografů byla v klidu, protože byla celá vykulená, co se to děje 😀 Ale jinak i když chceme něco hezkého vyfotit doma, tak jeden z nás má foťák a druhý dělá opičky, Kristýnka se tak jednak směje a taky ji přestane zajímat ten foťák 🙂

vesi
25. okt 2007

čaute baby, ešte stále mi blbne net, tak obrázky nepozerám, sedela by som tu do rána pri tomto tempe, ale hádam to už bude zajtra O.K: mimusik, napíš mi mail do IP, ked bude net fungovať normálne, tak ti to pošlem, nemôžem sa totiž pozrieť na ten link, strašne dlho to otvára 😠
eli, aspoň niekto kto je môj ročník 😀 ale na 30 sa necítim... 😀 😀
a našu malú fotiť veľmi nemôžeme, nenechá sa, vždy utečie zo záberu 😝

michalag
25. okt 2007

ahojte baby, tak s fotenim mame problem aj my, vzdy ked ho chcem odfotit tak sa otoci na inu stranu a niekedy to aj trva kym sa nam nejaka fotka podari.
To som tu sama, co ma menej ako 25 😅 ?

vesi
25. okt 2007

no, michalag, už to tak vyzerá, že si tu také "ucho" medzi starými vraždami😀 😀 😀

ivet
25. okt 2007

Tak jak to tak čtu, asi máme doma modelku 🙂 🙂
Michalag, sice je mi více, než zmiňuješ, ale jen o rok, takže trochu starší ucho, než Ty 🙂

vesi
25. okt 2007

ivet, naša staršia bola modelka, aj ked plakala a chcela som ju odfotiť ako plače, ked zbadala foťák, tak hned prestala a nahodila úsmev 😀 mladša uteká ku foťáku, lebo sa chce pozrieť na displej - vyzerá to, že bude technický typ 😀 😀 😀

slonik
25. okt 2007

ahojky, Ivet, profi fotky se vážně povedly - kdybys prodávala ten "broučí" komplet, tak jsem první zájemce, jo? A Kristýnka je fakt suprová 😵 Taky bych zkusila tu první 😉

slonik
25. okt 2007

a já jsem ucho o rok starší než ivet 🙂 ale teprve od neděle 😀

biccy
25. okt 2007

Ahojte 🙂 .Nalakali ste ma na vysivanie,vhodila som do albumu moje vytvory. 😅 😅 😅 🙂 🙂 🙂 🙂