Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

snoopy
5. dec 2007

čaveste...blumka tam treba dať len export a potom save image....za názvom obrázku napíš .jpg a daj uložiť kde to chceš...a už to je jpg 🙂

blumka
5. dec 2007

cafes snoopy. skusim...ale do albumu som aj tak dala foto..

vesi
5. dec 2007

ahoj snoopy 🙂
blumka, to bude krásne ked to bude vyšité 😀

blumka
5. dec 2007

jeeej fakt to funguje...snoopy si poklad 😉

julova
5. dec 2007

a zasa som aj ja o nieco mudrejsia 😀...a ja som to tu tak "zlozito" popisovala 😀...

a ahoj Zuzulik 🙂...ako sa mate? 🙂

blumi ta mala je rozkosna...bude to krasne, ked to vysijes...uvidis 😵

blumka
5. dec 2007

trochu mi to bere do zlto oranzova ale myslim ze aj s takym efektom to moze byt oukej..dala som to na 50 odtienov nech to vyzera co najlepsie..

snoopy
5. dec 2007

čaves vesi 🙂

blumka ešte som zabudla, ak tam chceš aj mriežky, tak pri exporte zaškrtni Display Grid 😉

julova
5. dec 2007

blumi - aj mne to hadzalo na neveste zo zaciatku divne odtiene...az som sa bala, co z toho bude a hen 😉...a to mam "len" 25 odtienov 😉...bude to supis...uvidis 🙂

michalag
5. dec 2007

Ahojte kocky, tak konecne mame po namahavom dni a maly uz spinka 😝
Baby tie vase vytvori su krasne 😉 .
juli, mne to tak vyhovovalo a doteraz to tak robim 😉

julova
5. dec 2007

blumi - super je ta predloha 😵

Ahoj Miska - aj ja uz som si n atn postup zvykla 🙂

snoopy
5. dec 2007

čaves Zuzík....ale celkom sa dá....dnes mi povedali v práci, že mi síce zmluvu nepredĺžia, ale po MD ma vraj opäť zamestnajú...tak som zvedavá....v podstate to už asi ani neriešim

blumka
5. dec 2007

snoopy diky, zas som o cosu mudrejsia 😀
ved som uz sama zvedava co z toho vznikne..len je s tym vela roboty, bo musim stale prehadzovat nitky, ale zatial sa nevzdavam 😀

blumka
5. dec 2007

snoopy a este stale neviete co to bude?

snoopy
5. dec 2007

blumka...aj na budúce rada pomôžem...bude zo mňa niečo 😕 😀 ...no nevieme čo to bude vlastne od 20tt som ešte nebola na sono...už som sa pýtala dr. že kedy ma mieni poslať a povedala, že 30-32tt...takže čo nevidieť...v piatok idem na odber...zasa ma vycucajú z krvi 😕

michalag
5. dec 2007

snoopy, tak to sa mozno konecne dozvies c budete mat 🙂

miva
5. dec 2007

Ahoj snoopy,

len ťa chcem pozdraviť, pamätáš, z glukózového testu 🙂
Pozerala som tvoju snoopy výšivku, je veľmi pekná a viem si ju živo predstaviť na stene 🙂 Aj ostatné albumíky máš pekné.
Keď teraz trpím tým tehotenským nepokojom, aj ja sa možno pustím do nejakého vyšívania, krížiky som vždy mala rada 🙂

blumka
5. dec 2007

joooj, sa nacakas..vas krpcek natahuje 😀
a na 3D sa chystate? My sme boli pred dvoma tyzdnami..no zazitok.. 😵

snoopy
5. dec 2007

Ivka...jasné, že si pamätám 😉 ..."spolutrpiteľka" moja...len pekne vyšívaj...ja chcem spraviť ešte dva snoopy obrázky a potom to už len rozvešať...teraz vyšívam vianočné...nech je atmoška 😀 ...ako sa inak máš? bola som pozerať v bambine cam cortinu...majú ju v zelenom za 19 900,-

snoopy
5. dec 2007

blumka...neviem, či pôjdeme...najprv sme jednoznačne vraveli, že hej...potom sa mi začal tak komplikovať stav ako sa začal, takže sme nad tým ani neuvažovali a teraz...ani neviem...vlastne sme sa o tom už nebavili...myslím, že už skôr nie ako áno...my sme hlavne zvedaví, kto sa v brušku skrýva a to nám povie aj normálny UZV...teda ak nebude krpec opäť proti 🙂

blumka
5. dec 2007

to mas pravdu snoopy...my sme zasa najprv vraveli ze nie ze naco, ale potom nas prehovorili svagrovci a som rada ze som tam bola..bol to krasny zazitok ale hlavne mame dvd a to bude zazitok aj pre Terezku ked si to raz pozrie 😵

miva
5. dec 2007

V bambine vo Zvolene?
Ja som ju videla v takom čierno-zelenom v BB v Europe v AllToys za 18.990,-.
Ale stále nie som rozhodnutá, vraj dosť hrká, nie je odpružená. Našla som bebecar icon, ten sa mi celkom páči, je odpružený a vpredu má zdvojené koliesko. Stojí okolo 16, ale bez autosedačky, ktorá stojí 5760 ☹

miva
5. dec 2007

Snoopy ideš na 3D? Ja v pondelok, som zvedavá, či sa malé umúdri a ukáže sa nám.
Minule trucovalo, ten glukopur mu nechutil 😖

michalag
5. dec 2007

Ahoj miva,
snoopy a uz ste sa rozhodli pre cam cortinu? A boli ste sa pytat aj v Baby mava?

blumka
5. dec 2007

no idem trochu pozavislacit ku vysivke..majte sa krasne
a nech sa vam babatka uz tolko neskryvaju 😉

snoopy
5. dec 2007

tak to hej blumka...keď bude Terezka veliká, tak to bude pre ňu super vidieť ako si tam lebedila 😀

Ivka,
hej v ZV...len som tam tak s manželom zašla, že ideme pozrieť a hneď tam bola táto vyložená...čierno-zelená tuším...a ako že hrká? ja som pozerala ešte aj peg perého mám pocit, že GT3...no stojí okolo 30-tis 😕 ...tak nič 😔

julova
5. dec 2007

Zuzik - ale matersku budes aj tak poberat toh polroka, ze? 😕 ...a hlavne z sme zdravi 😉...mi dnes nabehla posledna vyplata...mi nedal ani korunu premie 😠 ...ale co som cakala...hlavne ze som si to odmakala do posledneho dna a aspon polovicne mohol dat...a nech kupi detom Mikulasa 😠 ...ja budem radsej zdrava 😉...a uz mame auticko 😀...zajtra idem na testovaciu jazdu na nejake veeelke parkovisko 😀...

miva
5. dec 2007

joj ani som vás ostatné nepozdravila, ahojte dievčatá 🙂

aha aký sa mi teraz páči ten bebecar:
http://www.malvik.sk/Kociky/kociky-kombinacie/K...

ahoj michalag, tiež Zvolenčanka? 🙂
Nebola som v Baby mava ani neviem kde to je, kde to je? 🙂

U nás v marcovkách si baby kupovali jedna peg perego, ozaj je taký drahý? Mne sa zdá, že na nete je za okolo nad 20, vraj je dobrý, len niekto vraví, že vanička je malá, a mne sa nepáčia tie rukoväte, čo sú namiesto madla na tlačenie. Lienočkaa má v albume taký kávovo-čierny, čo si teraz kúpila. Deina si kúpila Concord Fusion, ten je nad moje peňažné limity, a ostatné majú zväčša Cam Cortinu trojkolku. Baby sa pobláznili, lebo už sa im nepáčia tohtoročné farby, tak pokúpili minuloročné, zháňali ich po celom slovensku 🙂

miva
5. dec 2007

Jaj ale ten kávový čo si kúpila lienočkaa, je štvorkolka, neviem koľko stojí trojkolka.

miva
5. dec 2007

Julova aj vy máte nový prírastok autíčko? Ja ho idem v piatok prepisovať, dosť sa toho bojím, že nebudem mať všetky tlačivá a tak. U nás som na vybavovanie ja 🙂

snoopy
5. dec 2007

hej Zuzi, peňažne sa nič neznemí...takže ich môžem...vieš čo 🙂.....tak super 206-ka bude fičať...hlavne opatrne...ja som predvčerom dostala taký light šmyk...som išla predbiehať, pekne som podradila, nech mám väčší odpicha zadok ma skoro predbehol...ale nebolo to nič tragické, len som začítila mierny posun na jednu stranu.....to som si mysela, že sa nešmýka...tak teraz idem z domu radšej o 10 minút skôr aby som dosšla načas a hlavne živá a zdravá 😉