Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

evka3231
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matusa89
11. nov 2012

ahojte maminky...nema niektora z vas predlohu na zverokruh na krizikove vyzivanie? xcela by som znamenia baran, byk a lev...dakujem 🙂

pempusik
12. nov 2012

@matusa89 http://www.megghy.com/puntocroce/oroscopo/index...
len sa musis troska popreklikavat 🙂

matusa89
12. nov 2012

ok, dakujem krasne 🙂

mimca20
22. nov 2012

ahojte, baby nema niekto predlohu nejakeho jednoducheho kona diiikk

mimca20
22. nov 2012

@pempusik ahoj, nahodou mi nevies hodit nejaku podobnu stranku s predlohami na cars?? tie hello kitty su paradne 🙂

pempusik
23. nov 2012

@mimca20 popozam a prihodim 🙂

mimca20
23. nov 2012

@pempusik dakujeeemm pekne aj som si uz vybrala 🙂. Aspon si vyplnim zimne vecere pri telke. vdakaaa

pempusik
23. nov 2012

@mimca20 nz 😉

mimca20
23. nov 2012

@pempusik sorry ze otravujem, nenasla by si aj nejake predlohy na vysitie koni?? Nic komplikovane, som zaciatocnik 🙂 Sestra miluje kone, tak reku jej spravim radost

majka4121
26. nov 2012

prosim poslite mi nejake detske predlohy na krizikove vysivanie na moju emailovu adresu dakujem drevenakova.maria@gmail.com zhanam nejaky vzor ktory by bol vhodny na krstnu kosielku dakujem 😉

simca06022011
26. nov 2012

ja sa chystam na toto ked dokoncim rozrobenu vilu a este jeden onrszok pre malu 🙂 asi po vianociach🙂
pardon niektore fotky sa mi nedaju otocit🙂

mkozova
29. nov 2012

Ahojte dievčatá nemá náhodou niekto mcqueena?vopred ďakujem

evlalia
30. nov 2012

nemáte niekto predlohy na pletenie (PATaMAT)(KRTEK)dzekuli@azet.sk dakujem

mimca20
3. dec 2012

@mkozova ja som zacala mcqueena vysivat co nahodila pempusik predlohy. Zatial mam jedno modre auticko vysite 🙂

mimca20
3. dec 2012

Baby podla coho zistim realny rozmer obrazka aky bude po vysiti?? Napr. teraz som robila auticko 47krizikov dlzka a sirka 67 - predloha velka ale obrazok o polovicu mensi (nevadi velmi, vysijem k nemu dalsi, mam miesto). Netusim ako to je. Aby som vedela pre buducnost. Vecsi pocet krizikov vecsi obrazok alebo ako??,

simca06022011
3. dec 2012

@mimca20 zalezi to hlavne od latky... ake su velke kriziky... a potom si iba vynasobis pocet krizikov (vacsinou je tak latka aj oznacena, ale u nas som to nevidela... 10cm=xkrizikov...)

mimca20
3. dec 2012

@simca06022011 aha. Vecsinou vysivam na tu latku, kde su mini kriziky take male. Robim to na dvakriziky.

simca06022011
3. dec 2012

@mimca20 no tak to ti pomoze potom iba pravitko 🙂)) a ratat... lebo aj tych je vela druhov.. ja mam doma asi 10 druhov roznych latok a neviem sa z toho ani ja vysomarit :P cize pozriem... odratam, vystrihnem s rezervou a je... ale tiez si pamatam som bola sklamana ake male to vychadza.. a ked som nevedela co a ako.. tak aj ake hrube :P

pempusik
3. dec 2012

@mimca20
@simca06022011 presne tak, pri niektorych latkach je uvedene, kolko cm je 10x10 krizikov. a ak cysivas na tu istu latku, tak si len zaznac podla predchadzajucich skusenosti, kolko cm je tych 10 krizikov. ja vysivam vacsinou na kanavu cez dve nite a minule som normalne pocitala, asi aky velky obraz bude. je to sice fuska, ale aspon viem, ze neodstrihnem zbytocne kus latky 🙂

mili01
3. dec 2012

@pempusik Péééém! no mimo tému, pardon 🙂 tak tu čerpáš inšpiráciu na tie velediela! 🙂 jak si Ta pridám, ked ja som na CZ koňovi????

pempusik
3. dec 2012

@mili01 no neeeeeeeeee, miliiiiiiiiiiiiiii 🙂

mimca20
5. dec 2012

Aaa idem sa pochvalit - prve auticko na svete 🙂 🙂. Nie je nejak velmi velke, ale postacuje, k nemu vysijem este dalsie a supkom do ramceka. Budu mat svoje miesto v detskej izbe na stene - potom hodim aj fotku vsetkych auticiek z Cars serie vysite.

pempusik
5. dec 2012

@mimca20 jee, vyzera to pekne 🙂.a to vysivas na perlicku? ci to je kanava, len to tak zle vidiet?

mimca20
5. dec 2012

@pempusik nakoniec som to vysivala na perlicku - ak to dobre nazyvam. Ma to take male ocka. Robila som to na dvojocko alebo ako sa to vravi 🙂

mimca20
5. dec 2012

@pempusik Vysivam vdaka tebe za predlohy. A spravim celu seriu cars auticiek 🙂 aspon sa posnazim. Material mam od svokry takze mam usetrene 🙂

pempusik
5. dec 2012

@mimca20 ved ak to dokoncis a este budes mat chut nieco vsivat, tak daj vediet, pohladam este nejake predlohy 🙂.
ja mam teraz rozrobene naraz patchworkove gule a tiez vysivam take mile ovecky a to mam rozrobenu este jednu vysivku 🙂