Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

michalag
25. jan 2009

matka, mne nejdeeeee ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 🤐

monva
25. jan 2009

ani mne este stale nejde ☹

vesi
25. jan 2009

ešte stále Vám to nejde? mne áno...

michalag
25. jan 2009

mne nie ☹

lenkalienka4
25. jan 2009

miska, aj mne to uz ide, tebe preco nie??

michalag
25. jan 2009

lenka, tak to by zaujimalo aj mna 🙄

lenkalienka4
25. jan 2009

aky mas internet? firefox, ci explorer? skoro vsetkym to uz ide, len ty si posledna... asi

miska skus kliknut na odkaz, mozno to pojde http://www.vysivame.sk/viewforum.php?f=10

eleonora
26. jan 2009

Ahoj jdu se vam jen pochlubit co jsem vyrobila detem k vanocum 🙂 nejsou ale dokonale je to muj prvni pokus o vysivani

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

petra6
26. jan 2009

Eleonora - sú krásne, na toho krtka som sa dávnejšie chystala aj ja. Príď medzi nás na www.vysivame.sk

alanis85
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vivere
29. jan 2009

eleonora, krtko aj zajo su uzasni, nadhera 😉

alanis85
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
clematis
12. feb 2009

Ahojte! Zaklady krizikovania ovladam a momentalne by som si ich chcela oprasit a pripravit priatelovi pekny darcek k narodeninam. Chcela by som poprosit nejaku dobru dusicku, ktora by mala chvilku cas, ci by mi nepomohla. Ide o to, ze by som chcela vysit jednu nasu fotku, lenze cez program ktory mam doma mi to nejak nejde prerobit fotku na krizikovu predlohu. A tak by som chcela niekoho poprosit, kto ma nejaky program na prerobenie fotky na krizikovu predlohu ci by mi nepomohol a neprerobil mi tu fotku, keby som ju poslala. Velmi by ste mi tym pomohli. Dakujem!

ajula25
15. feb 2009

ahojte.
rada by som vyšila pre kamoškinho syna traktor. Len neviem nikde stiahnúť schému. Neviete mi niekto poradiť?
Dík.
Skúšala som nejakú ruskú, tam som našla skvelé traktory, ale neviem to odtial dostať.... 😒

dahlia23
16. feb 2009

clemi, skús mi tú fotku poslať, napíš mi rozmery výšivky aké chceš mať a maximálny počet farieb. môj mail je dagmar.svatekova@gmail.com.
pošlem ti to späť vo formáte jpg.

dahlia23
16. feb 2009

baby, naša malá je blázon do krtka, tak ma napadlo, že by som jej vyšila 12 malých obrázkov z rozprávky, akože na každý mesiac jeden. neviete mi dať niektorá typ, kde tie obrázky zohnať? resp. vyšívali ste už niektorá niečo také? stačia mi aj normálne, ja to na ten krížik prerobím a rada posuniem ďalej.

ajula25
16. feb 2009

dahlia ja som akurát našla staršie číslo nápady a rady vyšívanie a tam sú tri obrázky krtka. Je to krížiková výšivka, a obrázky sú na lietadle, an autíčku, a na loďke.

dahlia23
16. feb 2009

ja som nejaké obrázky ponachádzala aj na nete, ale všade bola poznámka, že Miler si neželá krtka ako kríživoú výšivku, takže sa to nedalo sťahovať. tak som si stiahla program a zopár obrázkov a zrazu je z toho pekná predloha na výšivku. 😎 Len sa akosi neviem rozhýbať k výberu konkrétnych obrázkov ku konkrétnym mesiacom. 😅

ajula25
16. feb 2009

aha, takže už máš predlohy? Tak neviem, podľa totho čo je na nich. Napr. ja mám takého na loďke, to by som dala na leto, potom v autíčku sú tam púpavy tak nejaký jarný mesiac....a tak....

ajula25
16. feb 2009

ja nikde neviem nájsť traktor. Horšie ale je to, že si to ani neviem prerobiť..... myslím na predlohu...

renca1983
18. feb 2009

Ahojte babenky hladam nejaku predlohu na vysivanie NEMA môjmu syncekovy sa strasne paci a chela by som mu ho vysit len nemôzem zohnat predlohu pomohly by ste mi .
Dakujem

renca1983
20. feb 2009

Babenky tak uz ho mam toho nema urobila som si v programe ARTPIK je to velmi dobry program
🙂 😉 🙂 😉

ajula25
21. feb 2009

renca super. Ja som si vyrobila traktor v nejakom stitchart easy. Celkom v pohode. Len som zvedavá čo mi z tohovznikne 😅

boyso
24. feb 2009

Hľadám mulinky alebo perlovky BCT čísla- 886, 561, 586, 237, 672, 669, 675, 689.

neli551
25. feb 2009

ahojte, ja tiez rada vysivam....chcela by som nejake predlohy s postavou tweety pre male dietatko, pripadne mozu byt aj nejake ine, ale ten tweety by potesil...dakujeeeeeeeeeeeem

tereziep
27. mar 2009

Ahoj, strašně ráda vyšívám. Nemáte někdo předlohy pro obrázky od Muchy. Já jsem vyšívala Můzi a chtěla bych si rozšířit jeho obrázky. Původně jsem myslela, že bych si je koupila, ale nějak se mi špatně vyšívá na předtištěnou kanavu a jinak jsem to neviděla. Občas v nějakém časopise na vyšívání, ale ty už většinou nemají. Byla bych ráda, kdyby mi někdo dal radu, kde bych předlohy objevila - ať už pro křížkový nebo gobelínový steh.
Nemáte někdo převodníky barev mezi Anchor a Ariadna, Anchor a Puppets. Anchor jsou strašně drahé. Tyhle jsou tak do 10 kč. Což je supr. Dík

laola
27. mar 2009

Převeď si nejdřív Anchor na DMC a potom DMC na Ariadnu. http://www.rucniprace.cz/kv_dmcanchor.php
Teď něco od Muchy vyšlo v Rozárce nebo Malování jehlou 😉

mirkaaaaa
5. máj 2009

Ahojte šikulky 😅
Čítam Vás už veľmi dlho, ale až teraz som sa odhodlala zaregistrovať sa... Pozerala a "kradla" som Vám linky na vyšívanie 😕 Naj pravdepodobnejšie ma čaká svadba a bývanie u svokry, tak si chcem ešte niečo vyšiť, viete, musím priniesť veno 😀 Mohli by ste mi dať vaše odporúčané linky?
Ďakujem!

tereziep
14. máj 2009

Ahoj laola, dik za typ. Už ji mám doma - Rozárku. Jsou tam fakt krásný obrýzky.
Nevíte někdo, kde by se dali sehnat tištěné předlohy pro tyhle nebo jino Muchy. Né, že bych si to nemohla koupi, ale potíž je v tom, že podle předtištěné kanavy neumím vyšívat. Raději si to počítám sama. Proto se mi zdá zbytečné vyhazovat peníze za předtištěnou předlohu a pak ještě kupovat znovu kanavu na vyšívání.
Budu ráda za každý odkaz.
Dík

liliandax
14. máj 2009