Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

matar
8. dec 2007

blumka, ten ksichtík je dokonalý 😵

blumka
8. dec 2007

joj dakujem, uz ma ale nechvalte, bo prerastiem manzela 😀, ved vsetky vytvory su krasne.. 😉

slenka
8. dec 2007

baby naozaj krasne vytvory robite. Ja sa tiez trapim uz 2 mesiace s fotkou, ale mam cas len tak 1-2 hodiny vecer kazdy den ked uz mala spi, takze mi to este asi tiez potrva. Ale pridala som do albumu ukazku co vysivam - je to ciernobiele.

matar
8. dec 2007

no idem na to aj ja. a ty slenka vyšívaš akými niťami? myslíte že to pôjde aj perlovkami?

blumka
8. dec 2007

slenka ta tvoja mala je rozkosna 😉 a ta fotka tiez vyzera super...no sikovnice sme baby 😉 😀
matar, ja myslim ze by to malo ist aj perlovkami. Urob si prelohu v dmc abo anchorkach a potom si to prehod na nejakom prevodniku..

slenka
8. dec 2007

matar ja pouzivam tiez DMC. A ja som tiez v usa a uz si ani nepametam ako vyzeraju perlovky, takze neviem.
Mne to tam tiez hodilo jednu bavlnku co je leskla a vobec sa mi nepaci (ide skoro vsade kde je este nevysite). Musim vymysliet cim ju nahradit 😒

slenka
8. dec 2007

Ale omnoho viac sa mi pacia farebne vysivky, takze ciernobiele uz robit nebudem.

blumka
8. dec 2007

slenka ja ked som zacala robit ten moj portret tak som bola zhrozena co za farby mi to tam hadze..ale urobila som to presne podla predlohy..no a ono to uz teraz vyzera uplne inac ako na zaciatku

slenka
8. dec 2007

blumka ako si dostala tu predlohu priamo na latku? Vidim, ze tam mas ciary a aj obrysy.

blumka
8. dec 2007

to som pekne krasne ceruzkou dokreslila 😉 😀

slenka
8. dec 2007

blumka vyzera to ozaj super. Este by ma zaujimalo kolko krizikov to mas na vysku a kolko na sirku. Teda ak neotravujem 😅

slenka
8. dec 2007

No tak ty si s tym ozaj davas riadnu namahu. Ale ten kto to dostane bude urcite velmi rad 🙂

blumka
8. dec 2007

neotravujes...127 na sirku a 183 na vysku 😉

blumka
8. dec 2007

no najprv som nemala ani mriezku ani tie obrysy a som myslela ze pri tom skolabujem, stale som musela ratat a dost som sa mylila..teraz je to ovela lepsie 😉

slenka
8. dec 2007

Tak to mas skoro tak velke ako ja 🙂
to moje ma zatial asi 190x190 ale predlohu mam urobenu az po spodok ruk. Ale asi to uz ukoncim tak ako to je, lebo to budem ozaj robit rok.

blumka
8. dec 2007

no veru je na tom dost roboty. Vysivas na aidu?

slenka
8. dec 2007

ja ani neviem ako sa ta latka vola. Viem len, ze je to c.18 (ale asi to bude ta aida 😅 )

blumka
8. dec 2007

no asi 😀. Ja som tiez zacala na 18 ale som to rychlo vzdala a kupila 14, ta je trochu riedsia...bo by som to robila do buducich vianoc 😝 😅.

slenka
8. dec 2007

Ja som to prave chcela mat co najhustejsie. Ale na tu 18 uz vysivam len jednou nitkou. A to mas asi v podstate jedno na ake cislo vysivas - tych krizikov musis urobit rovnako vela 😝 Akurat na tej 14 to bude potom vacsie.
Inaj ja tam mam tusim len 14 odtienov kedze je to CB, ale ked robim farebne tak tiez s 50 odtienmi a to skoro kazdy krizik inou farbou 😝

michalag
8. dec 2007

Maly mi uz pojde za nejakyc 10 minut spinkat, tak sa asi pustim do vysivania, aby bola ta motorka coskoro spravena a mohla sa pustit do fotky 😝
Blumka a ako si spravila biele pozadie? lebo ja mam na tej prvej foto dost tmave pozadie a po veceroch to by bolo dost tazke na to cumiet 😅

blumka
8. dec 2007

tiez som to chcela mat co najhustejsie ale skoro mi oci vypadli ked som to robila na tu 18 😀. a o tych 50 odtienoch mi ani nehovor 😝 niekedy sedim nad par krizikami aj hodinu dve, co stale treba menit nitky...ale zasa cim viac odtienov tym je to krajsie, tak to zat u namahu stoji 😉

blumka
8. dec 2007

miska ked si robis predlohu v pcstitch, tak tam sa da vsetko dookola vymazat, je tam taka akoby guma a nou mazes, len si to musis poriadne zvacsit aby si nezmazala aj to co nechces 😉

slenka
8. dec 2007

Uplne s tebou suhlasim, ze to stoji za tu namahu 😉
OK - dieta sa uz hlasi, ze je vyspinkane tak sa jej idem venovat.
Takze vas opustam a prajem rychle vysivanie 🙂

blumka
8. dec 2007

ahoj slenka..a pozdrav Terezku od nasej Terezky 😀 😅

julova
8. dec 2007

baby//slenka,blumka - uuuzasne 😕 ...tie portrety su nadherne 😵 😵 😵 ..ako zive 😀.....blumi by sa mi ani najprv nechcelo nikomu dat taku nadheru 🤐 😀 ...urcite nenormalne potesis takym darcekom, obzvlast, ked nic netusia 😉...a potom sebe vysijes Vasu malu Terezku 😉...sme sa tu zisli...slenka uz ma Terezku (nadhernu princeznu 😉 ) a my dve na tie svoje cakame 😀

ja som zacala tiez vysivat darcek...fotku...moju zamestnankynu s jej priatelom 😉..sice ona mi tu foto dala,takze o tom vie, ale neukazem jej to skor ako to dokoncim 😉....som uz na to mala kupene bavlnky...no a potom sa uvidi, co budem vysivat dalej dalej 🙂

blumka
8. dec 2007

dakujem za pochvalu 😀
myslim, ze z toho budem mat viac radost, ked uvidim ako sa tesia svagrovci ako keby som si to mala nechat...Ale ked uz bude na svete moja princezna tak presne tak ako si povedala vysijem si ju a to uz naozaj nikomu nedaaaaam 😵

julova
8. dec 2007

to bol len taky prvy impulz, lebo je to fakt uuzasna praca 🙂..ale jasne, ze aj ja by som to pustila z ruk....a bola by som uuuplne unesena z ich dojatej reakcie, lebo bezpochyby taka reakcia bude 😉...

blumka
8. dec 2007

no uvidime, potom ti dam vediet, ake boli reakcie 😀
ako sa inak mate? este nic? Terezke sa nechce na svet? 🙂

julova
8. dec 2007

bojim bojim 😔 😀 ...tak v duchu...ale uz na ten velky den myslim takmer neustale..uz sa viac sledujem, ale zatial nic 😉...zajtra ked pridem na MK, zacne mi svieit uz 38 tt 😅 ...uz by som aj strasne rada citila nasu princeznicku v naruci, ale zasa na druhej by som nechcela prist o tie bruskve pohyby 😀....je to taka zmes silnych emocii 😵 😵 ...uz vnimam coraz viac, ze sa TO blizi...nevieme sa s muzikom dockat a dufam, ze vsetko dopadne dobre 😔

lubu
8. dec 2007

Caves julova...Už sa to kráti 😵 Držím pršteky 😵 cmuk cmuzk