Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

michalag
21. nov 2007

eli, tak posli zopar 🙂
My sme robili minuly tyzden (skusali sme) a nejako sa nevydarili, ale to asi preto ze to cesto bolo na h...o, ked sa spravili tak boli ploske ako lievance 😠 , ale chutovo neboli zle 😀

dupinka
21. nov 2007

som v praci... ☹

eli77
21. nov 2007

dupinka pozeram ze mas zaujimavy pocet prispevkov...len pozor na to cislo 😎 😀

sloniiicek
21. nov 2007

caute babule. nejako sem nestiham chodit. ☹ ani vysivat nestiham doma. som stale unavena, je mi zle a furt spim. ☹

michalag
21. nov 2007

ahoj sloniiicek 🙂 , to je normalne, ale verim ze ti to coskoro prejde 😉

sloniiicek
21. nov 2007

no to dufam, lebo v praci je to na nevydrzanie. dnes som to skoro vzdala a isla domov, ale potom som sa najedla a pomalicky to preslo. horsie je, ze nemam cas poriadne vysivat. 😒 to ma mrzi najviac.

michalag
21. nov 2007

neboj, ono to prejde a potom budes vysivat aj zameskane 😉

sloniiicek
21. nov 2007

to dufam. povodne som chcela zacat svadobnu fotku, ale mozno budem vysivat detske. 😀

michalag
21. nov 2007

sloniiicek 😀 😀 😀

matar
21. nov 2007

je sloniček ja som si až teraz všimla že si tehulka 😀 blahoželáááám 😵

dupinka
21. nov 2007

eli, menim pocet prispevkov 😀

Inak, viem, ze sa to sem velmi nehodi, ale co si myslite: moze ist o mimomaternicove tehu, aj ked sa v moci nezistil HCG? Velmi sa bojim.. ☹

sloniiicek
21. nov 2007

dupinka - preco v moci HCG? to sa da aj z toho zisti? ak ti brali krv a zistili ti vysoku hladinu HCG, tak ano. ale ak nie, tak to urcite nie je mimomaternicove? ked som bola v nemocnici, jedna pani mala stale vysoku hladinu HCG v krvi, stale jej stupala a nakoniec zistili, ze ma mimomaternicove.

matar
21. nov 2007

dupinka, či ide o mimomaternicové sa dá zistiť len cez sono, nie cez moč. aspon ja som tak bola

dupinka
21. nov 2007

uf, tak to ste ma prekvapili, lebo na sono nebolo jasne vidiet, co tam je, preto urobil test HCG cez moc. Tak teraz pojdem a budem pytat vysetrenie z krvi...

sloniiicek
21. nov 2007

myslim, ze lekari by mali vediet podla toho aku mas hladinu HCG v krvi v kolkom si tyzdni. a ci ti stale stupa. hovorim, jedna pani so mnou na izbe v nemocnici, tak jej brali tusim kazdy den. a stale jej stupala. a mala hrozne vysoku hladinu HCG. tak podla toho asi aj zistili, ze nieco nie je vporiadku. lebo si mysleli, ze potratila prirodzene. zacala krvacat, aj nejaku tu zrazeninu. tak si mysleli, ze aj babatko. a nakoniec jej zistili mimomaternicove.

sloniiicek
21. nov 2007

dupinka a kedy si mala poslednu menstruaciu?

dupinka
21. nov 2007

booze, baby, ved ja sa som sa tesila, ze je vsjo oki, a teraz sa trasiem ako osika..

dupinka
21. nov 2007

prave som volala do ambulkancie, vraj je to v poriadku, ale aj tak asi poprosim o vysetrenie krvi..

whizzy
21. nov 2007

ahojte,
dupi, drzim palceky nech si v poriadku 😉
tu su moje rozvysivane kosatce: http://profile.imageshack.us/user/whizzzyy/
A pre zuzku76 aj nejake orchidejky 😀
neviem to pooddelovat, tak je to zmiesane 😅

matar
21. nov 2007

dupinka aj ty čakáš bábo? 😵

sloniiicek
21. nov 2007

vpohode whizzy. vyzeraju pekne.

dupinka - nechcela som ta nastrasit. neboj vsetko bude istotne ok. a ty si bola vlastne kvoli comu u doktora. nie je mi to celkom jasne.

whizzy
21. nov 2007

este som tam dala snehuliakov, co chcem na plastovku robit 😵

dupinka
21. nov 2007

no kvoli tomu, ze som mala male zmeny v menstruacii a tiez ma pobolieva pravy vajecnik.. Uvidime, co bude, ale tie krvne testy si dam urcite spravit.

eli77
21. nov 2007

whizzy tie orchidei su brutalne nadherne 😀 odkial si zohnala plas a co to stoji?

sloniiicek
21. nov 2007

dupinka - ak to mozes poprosit lekara, tak si to daj spravit. 😉

eli77
21. nov 2007

-plast-

sloniiicek
21. nov 2007

whizzy - to by aj mna zaujimalo odkail si mala plast?

whizzy
21. nov 2007

este ho nemam, pojdem kupit do motyla. Maju A3 (110.-)a A4 (120.-)velkosti. Takto mi tie ceny napisala teta do mailu, ale myslim, ze sa pomylila v cenach a ten vacsi bude 210.- No rozhodne tam pojdem zajtra najneskor pozajtra dam vediet.
Nasla som ho aj na webe (pohladam adresu) tam ho maju lacnejsi - 70.-, ale za postovne chcu 80.- 😖

michalag
21. nov 2007

eli, a ako sa vysiva na plast? ci rovnako ako na panamu?

michalag
21. nov 2007

eli, to malo byt pre whizzy 😝 😀 😀 😀