Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
6. nov 2007

ahoj lui, ako sa máš? vyšívaš? 🙂

vesi
6. nov 2007

prepáč, luci, premenovala som ťa 😅

luculka
autor
6. nov 2007

aj tu....prave som zapla konika,,,a sok,,,prve decembriatko je uz na svete 😕 😕 idem balit tasku 😀

zuzi76
6. nov 2007

vesi, tu vymenu cisel som chcela navrhnut aj ja. 🙂

zuzi76
6. nov 2007

Luci, sak uz si sa ju chystala balit, nie? vo stvrtok pridem a zbalim ti ju! 😀 😀 😀

luculka
autor
6. nov 2007

chistala ale este nemam koselu a papuce...tak dnes alebo zajtra kupim a idem na to 🙂 😀

vesi
6. nov 2007

zuzi, pošlem ti číslo do IP 😉
luci, veru, veru, už to máš za pár... 😀 sesterka porodila skoro o 3 týždne skôr 🙂

michalag
6. nov 2007

tu snezi o dusu 😀 , ale dufam ze na Vianoce bude zase bez snehu 😠

zuzi76
6. nov 2007

Tu jednu koselu si pozicaj od katky!

luculka
autor
6. nov 2007

jaaaaj no musim sa jej na nu spýtat...ale zevraj je dobre zobrat si aj ine ako koselu...ked bude kosa 😕

vesi
6. nov 2007

luci, košeľu si potom vypýtaj v nemocnici, nenič svoju 😀
michala, mne by stačil sneh na Vianoce a potom už nemusí 😅 mám rada sneh,ale ked nosím nikolku do škôlky, tak ho veľmi nemusím 😒

michalag
6. nov 2007

vesi, to ti verim

zuzi76
6. nov 2007

Luci, to neviem, ja som rodila iba v auguste! 😀

vesi
6. nov 2007

luci, teplý župan, myslím, že iné ako košeľu po pôrode nevyužiješ a ak ideš na antolskú, tak tam na šestonedelí dobre kúria. 😉 teda aspoň ked som tam rodila ja 🙂

zuzi76
6. nov 2007

tak som prave zistila, ze mam nezvestny telefon! som zvedava kde ho najdem. ten Misko ho vzdy niekde strci!

zuzi76
6. nov 2007

luci, nemozes ma prosim prezvonit? musim volat este Petovi. 🙂

vesi
6. nov 2007

😀 😀 😀 ja mám zase nový a chvíľu mi trvalo, kým som si uložila číslo 😝 malej som ho zatrhla - zlostila sa 😀 , ale dedo jej dal svoj starý, tak bola celá happy 😀 žiaľ, hračkárskym ju neoblbnem 😅 😀

luculka
autor
6. nov 2007

idem,,,musim pren ist dole 😉

zuzi76
6. nov 2007

my mame uz tri stare, ale on akoby vedel, ze nefunguju, vzdy si najde nase. Uz som ho nasla v kociku!

luculka
autor
6. nov 2007

ok tak uz nemusim 😀 ...to ho vyhodil do kocika? 😕

zuzi76
6. nov 2007

A bol vybity!!!
Luci, prepac, ze som ta prehnala po schodoch! dakujem za ochotu!

vesi
6. nov 2007

😀 😀 😀 ved ked si nevšimnem a píšem si svami, tak mi ho občas ukradne 😀 😀 ale sú tie deti vynaliezavé 😀

zuzi76
6. nov 2007

kocky, idem trochu vysivat! zatial caute!

vesi
6. nov 2007

a ja idem oddychovať, aby som mohla večer začať nový obraz 😀 papa

sloniiicek
6. nov 2007

vesi - posielala som ti cez mail tie obrazky, dostala si ich?

kafa
6. nov 2007

ahojte, komu sa mam prihlasit, ak by som tiez chcela CD s tym programom na vysivanie??

kafa
6. nov 2007

mam doma tiez niekolko vysitych obrazkov a jeden teda poriadny obraz - som ho vysivala skoro rok 😕 😕

kafa
6. nov 2007

a ako vidim krasny portret Julovej, tak ma napadlo, ze to je super darcek 😵 😵 😵

matar
6. nov 2007

baby, prosím vás, môžete mi sem niektorá ešte raz hodiť link na abecedu macko pu a nejú abecedu, kde sú motýle?. viem že ste mi to už raz dávali, ale nemôžem to nájsť a tá ruská stránka mi stále nefunguje. a bolo by super,keby ste niektorá mali aj abecedu s písaným písmom.
dakujem velmi pekne