Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

matar
13. okt 2007

😀 😉

julova
13. okt 2007

caute babule 😀

moj garfield sa uz zacina na seba podobat 😀...zajtra ho dufam dokoncim 😀 😉

julova
13. okt 2007

asi vsetky vysivate, tak aj ja idem pokracovat 😀

dupinka
13. okt 2007

julova: aky velky je ten garfield?

julova
13. okt 2007

co ja viem..na taky maly vankusik 😀....vysivam to na panamu krizikmi na tri dierky..a bude to mat cca 20x25 cm 🙂...pockaj...idem ofotit aspon to co je 😉

vesi
13. okt 2007

baby, ja som bola dnes v galanterke a zas som sa niečo nové dozvedela...vedeli ste, že existujú hotové ušité obrusy na ktoré si už len vyšijete krížikom nejaký vzor? 😕

vesi
13. okt 2007

julová, super, jasné, že sa už podobá na garfielda, bude to pekné 😀

julova
13. okt 2007

vesi...no ako dobre 😀...a pytaju za to krestanske korunky? 😉

vesi
13. okt 2007

julova, nekresťanské 😝

julova
13. okt 2007

vesi - uz som si stiahla aj Snoopyka z tych linkov, co si sem nedavno hodila 😉...joooj...som sa uuplne zazrala 😀....najradsje by som vysivala tri kriziky naraz, ked vidim ako sa to pekne zaplna 🙂...vcera som vyvalila pupok, vylozila nohy na epedo, manzelik robil masaz a ja som vysivala 😀...no super relax 😝

a cez matersku sa pustim do nejakej fotky asi.....ale tolko toho je, ze dovidenia 😀 😀....

julova
13. okt 2007

vesi - no sa dalo cakat 😠 😀 ...hod nejaky priklad, co to stoji..nejaky rozmer obrusu a cenu, nech ma vykoti 😀

vesi
13. okt 2007

julova, no hovor mi o tom, neviem čo skôr vyšiť, všetko čo sa mi páči nepovyšívam ani keby som žila 100 životov 😝 a to mám teraz menej času a aj energie čo mám už 2 ratolesti 😀 ked som taká unavená, že nevládzem vyšívať, až by som plakala od zúfalstva 😀 😀 😀

vesi
13. okt 2007

taký menší na konferenčný stolík od 250,- a vraj pred rokom stál 500,- a taký 80X80cm 500,- a kde sú ešte nite! 😝

suniatko
13. okt 2007

maminky, to kedy stihate vysivat? mate tolko casu? alebo po veceroch???

julova
13. okt 2007

no moje nervy..pekne penaaaze 😝 .... tu uz ostava len jeziskovi napisat 😀...ale urcite su aj praktickejsie darceky a obrus obsije niekto sikovny znamy aj za bombonieru 😀....

ani nevrav...ja uz striham meter, kedy odidem na MD...este mesiac v praci 😀...to uz by som mala mat aj po skuskash v autoskole a este tych 6 tyzdnov budem makat, kym Terezka zavita medzi nas 😵 ..no a potom to tiez bude asi obcas "plac od zufalstva" 😀 😀

julova
13. okt 2007

suniatko - no ja som zatial este ckatelka, tak relativne stiham 😉..ked dojdem z prace, vylozim nohy a hura krizikujm o dusu 😀...no ale po porode to budu asi ukradnute chvilky 😝

vesi
13. okt 2007

mne to obšije mama a zadara 😀 😀 😀
suniatko, poobede ked deti spia a po večeroch ako napr. cez víkend pri superstar 😀 a občas sa aj malá sama zahrá a nechá ma krížikovať 😀 , ale to skôr v zime, ked je príliš chladno aby sme išli von - samozrejme 😀

vesi
13. okt 2007

julova, tak makaj, makaj, kým ti to drobec dovolí... 😀 😀 😀

suniatko
13. okt 2007

no aj ja by som rada krizikovala, ale moje baby nespi vobec, a ak tak len podriemkava 😀 mozno ked bude starsia tak budem moct aj ja

vesi
13. okt 2007

a kolko má?dievča alebo chlapec? 😕

luculka
autor
13. okt 2007

jeeej Jul kjááásne,,,,,,ja som dnes este nevysivala doteraz som tu mala mesacne miminko 😀

vesi
13. okt 2007

takže si trenovala, čo? 😀

suniatko
13. okt 2007

veci, mala ma 6 mesiacov

vesi
13. okt 2007

tak možno ked bude väčšia a sama sa zahrá... 😉
idem vyšívať, čaute 😀

slonik
13. okt 2007

vesi, děkuji za předlohu, jen nevím, kdy se na to vrhnu, letošní vánoce to asi nebudou 😢 ty ubrusy znám, to jsi natrefila na docela levné, já jsem našla nějaké (kdysi) od anchoru, fakt krásné, i s balvnkama kolem 1000 🙄
Ale naladily jste mne, tak jdu dovyšívat panenku Marii, co jsem začala na konci srpna 😀 a nějak se k tomu nedostala. Majte se!

luculka
autor
13. okt 2007

vesi hej,,,,,,mam ju aj v albume...je nááádherná 🙂

eli77
13. okt 2007

ahojte zavislacky...objavila som nieco taketo...kuk: http://www.nlcafe.hu/modules/forum/forumkep.php... dufam, ze ten link pojde. mate ten stojan niektora? Je to dobra vec? 🙂

vesi
14. okt 2007

eli, mám návod ako ho zmajstrovať...chceš? 😉

eli77
14. okt 2007

vesi ved ja stale hovorim, ze ty si poklad 😵 anooo....a mas ho? Je to dobra vec?