Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

michalag
26. nov 2007

Ozaj chcela som sa spytat ake mate skusenosti s mulinkami puppets? Su kvalitne, ci si mam racsej investovata a kupit anchorky?

snoopy
26. nov 2007

ja mám puppets...ale nevyšíva sa mi s nimi dobre...ten krížik je nejaký divný...aký robíš klasika 3x3?

michalag
26. nov 2007

ja robim klasika 3x3. Dnes idem do mesta a potrebujem kupit mulinky na tu fotku, tak preto sa pytam lebo ńiektore mi nenaslo, co som chcela tak som to premienala na puppets. Tak asi kupim anchorky a uvidi sa

michalag
26. nov 2007

Babyyyy, nas maly sa konecne rozrecnil 😉 😀 uz povie aj ajka-starka, oko-ocko, tak som nato dlho cakala a konecne to prislo 🙂 Hip-hip HURAAAA 😀 😀 😀

snoopy
26. nov 2007

miška...tak supéér...počkaj zachvíľku budete chcieť aby na chvíľku zavrel ústočká 😀 😀 😀

michalag
26. nov 2007

snoopy, 😀 😀 😀 ,

snoopy
26. nov 2007

no idem sa ja pomaly chystať k tej zubárke...tka zatiaľ pá

michalag
26. nov 2007

tak sa maj a nech to mas bezbolestne 😉

michalag
26. nov 2007

baby, kde ste vsetky? Maly sa mi pekne hra tak som nachvilku tu 🙂

julova
26. nov 2007

ahoj Miska.ja tu nachvilu som 😉 ....bola som vonku vybavovat nejake veci a pred chvilou som dosla z tej kosy 😝...otras...musim sa "roztopit" potom vychystam draheho do nocnej (nasiel si popi praci brigadu, dnes ide prvykrat 😔 ) a potom budem vysivat 🙂...som zvedava, kto dnes vypadne z SHS...tipujem male pivo Ivanu 😀

michalag
26. nov 2007

ahoj juli 🙂 , ja sa len chystam do mesta idem nakupovat mulinky na to foto, tigrik uz je hotovy, tak dnes hadam zacnem.
Nemas nahodou skusenosti z puppets?

julova
26. nov 2007

ozaj..urcite odporucam radsej anchorky ako puppets...ja na tej neveste som nastastie len ciernu pouzila puppets...ale ako spominala Snoopy-Zuzka, ani mne sa s nou nevysiva moc dobre a zblizka je aj badat rozdiel oproti anchorkam🙂..

blumka
26. nov 2007

ahojteeee...este ste tuuu? 😕

matar
26. nov 2007

ahojte 🙂
miška, ja používam len puppets a som spokojná 🙂

julova
26. nov 2007

anooo 😀...ahojte

blumiii.ved Ty uz mi s Vasou Terezkou dychas na krk...uz si pokorila magicku 30-ku 😕 😀 ...ako sa citite? tiez uz funis o dusu? 😀

ahoj Matka 🙂...asi sila zvyku...alebo som sa rozmaznala anchorkami 😀...ale tiez mi vsetkoneslo previest a puppets a tak som kombinovala a te rozdiel som citila 😖...

blumka
26. nov 2007

ahoj jul...no veruze uz funim ako lokomotiva 😀 a uz ani neviem ako sediet, ci lezat, ci chodit.. 😀 uz aby to tu bolo...

matar
26. nov 2007

no ja to neprevádzam ja hádžem farby od oka 😀
a tie brušiská vám nezávidím, mám to ešte v čerstvej pamati 😀

julova
26. nov 2007

blumi - tak to aj ja si uz hovorim kazdy den...kludne uz by som prijala aj tesne pred vianocami 😝...to uz budeme mat za sebou 37 tt 😀....aaach jo..ofot si pupoooooook 😀 😉

Matka - tak to by som aj ja napr. pri Garfieldovi...to mam este stare ceske mulinky rozne a aj perlovky...ale ked idem robit portret ala nevesta, tak tam musi byt kazdy odtien eno-nuno tip-top 😀..by som si netrufla od oka..som slepa ako krtko...aj ked nie farboslepa...ale aj tak 😀

matar
26. nov 2007

ale ten portrét stojí za to, pozerala som albumček.
mne muž stále nevytlačil predlohu, tak sa učím scrapbook, chcem urobiť vianočné kalendáre 🙂

blumka
26. nov 2007

jul, nemam tu fotak, a ked ho tu mam, tak sa mi nechce robit fotomodelku abo jednoducho zabudnem, ale uz by som sa veru mala polepsit 🤐 😀
a mozno nam o dva tyzdne uz zvestujes ze Terezka je na svete 😵...
Ja som sa uz tiez inak dala na vysivanie portretu, ale je to riadna fuska..uff..dufam, ze to stihnem do vianoc, lebo by som to chcela darovat svagrine

blumka
26. nov 2007

matar ja tiez obcas zabrdnem do scrapbooku ale teraz ma uuuplne pohltilo vysivanie 😉

julova
26. nov 2007

Matka - tak na to som nemala nervy..nejak ma to nechytilo...zacala som citat tu temu a vzdala som to netrpezlivo...kriziky sa mi zdali jednoduchsie...hoci sa v tom daju robit nadherne veci 🙂...

Blumi - este nie o dva tyzdne...este 9.12. musim vidiet Joea Cockera a 16.12. Alexandrovcov a odtial uz ma mozu oviezt 😀 😀...ale o nich by som nechcela prist 😔 😀 ..a veru, polepsi sa 😠 😀 ...hoc to poznam....sice nas caka teraz atelierove fotenie s pupcokom...tento tyzden...dnes vecer mi bude volat fotografka, aby sme sa dohodli 😵 ..ale inak neznasam fotenie...niekedy chyti slinu ale len ked sa sama...drahemu nerada "pozujem"...a profi fotografka to je ine...na to sa celkom tesim 🙂..ona vie zo mna urobit peknu 😀...a s draheho vytvormi som nikdy neni spokojna 😀...

a aky portret vysivas? koho? 🙂

blumka
26. nov 2007

jul este si vyberaj 😀 😀
to budu supis fotky z atelieru, zeby som aj ja sla? 😀 😀 Ked si tak kukam fotky tu na MK, tak niektore babenky maju fakt krasne pupkate fotky..aj ja asi chcem 😀 😀
No a vysivam svagrininu jeden a pol rocnu dcerku, teda jej maly xichtik a chcela by som im to dat "pod stromcek"

julova
26. nov 2007

veru...kukni do albumu nasich januaroviek Marija alebo Sue a uz si totalne rozhodnuta, ze chces 😀 😉

Tak to bude nadherny darcek 🙂...a obzvlast ze je vlastnorucne a od srdca vyrobeny 😵 ...ja som uz nedavno mazelikovi dala zimnu bundu "na Vianoce" a este dostane nevestu - snad teda dam aj zaramovat 🙂...ale inak uz nic..vseobecny rodinny darcek mam tento rok v brusku 😀 😉...este tak keazdemu snad dam kinderko s prekvapenim...och aka symbolika, ze kinderko 😀 😉

blumka
26. nov 2007

no my sme sa tiez tak nejako podobne dohodli s tymito vianocami...nejaka drobnost a hlavne nasa Terezka 😉

blumka
26. nov 2007

uz som kukla tie fotos...no sue ma krasne.. 😵 uz viem na co idem dnes vecer nahovarat manzelika 😀

julova
26. nov 2007

veru...tak snad sa da nahovorit velmi rychlo 😀 ...moj uz sa teda nevie dockat....hoci Sue je na fotkach sama, lebo to chystala priatelovi Martinovi k meninam ako prekvapenie - a ze sa od dojatia rozplakal 🙂...no ani sa necudujem 😉 ...lebo tie fotky su fakt nadherne....a Marija ma zase take v "trojici" tiez naaadherne 😵

blumka
26. nov 2007

mariju som nekukala, ale myslim,ze jej som uz videla predtym, nema ona take cierno-biele? a vy sa idete fotit vsetci, ci len ty sama? ja by som chcela aj manzelika, len ci ho prehovorim na taku akciu 😀 😅

blumka
26. nov 2007

no idem ja uz, treba aj daco spapat a potom sa pustim do portretu, nech to do vianoc stihnem...
majte sa zavislacky 😉

julova
26. nov 2007

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

Marija ma tu..ale na mail mi poslala viac a fakt su uzasne 😵

a ja idem s mojim drahym...ved ten uz ani poriadne nespava z toho ako sa tesi 😀...ako male dieta na Vianoce 😀 😉...a snad teda aj Ty svojho nahovoris...ho skus potom navnadit...ti potom aj nase poslem, nech ho obmakcis, keby chcel "strajkovat" 😀 😉