Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

whizzy
31. okt 2007

kamarati za nami pridu az v piatok, ked tam budu tak fakt asi toho vela nevysijem. Ale dovtedy: teply cajik, deka, ohnik v kozube, a vysivam. A drahy nech mi robi jest a kuri 😀

vesi
31. okt 2007

whizzy, tebe bude ale dobre 😀 😀 tak si to pekne uži aj za nás 😀 😀

snoopy
31. okt 2007

jááj no samozrejme treba naváľať roboty o 15:00....porazí ma...a že aký pohoda deň dnes bude...to som asi zakríkla, že je nude dnes v práci 😔 🙄

michalag
31. okt 2007

baby dakujem, ved aj vase vytvory su krasne 😉
Nebol to nejaky velmi velky obrazok tak sa to dalo vysit rychlejsie

whizzy
31. okt 2007

budem na vas mysliet 😉 Jeden krizik za Vesi, druhy krizik za Michalag, treti za Julovu......

extravaganca
31. okt 2007

Můžu mít ještě dotaz?Když má nějaký obrázek černý obrys,tak na tom obrázku je jen čára,ne křížek.Jak to vyšíváte?A obrysy (ty černé čáry)děláte až nakonec?Omlouvám se za blbé dotazy,ale toto mi fakt není jasné ☹

vesi
31. okt 2007

whizzy, 😀 😀 😀 😀

julova
31. okt 2007

whizzy - tak to hej...ja by som nemenila 😀 😀...😉

michalag
31. okt 2007

snoopy a co sef ti dal robotu, tesne pred koncom? To poznam to robi kazdy sef a ja to tak nenavidim
Netyka sa to mna ale draheho, sef za nim pride o 14:00 ze potrebuje nieco urobit a este v ten den a hlavne ze ta robota je tak na 4 hodky

vesi
31. okt 2007

extravaganca, nie je to hlúpa otázka, to sa nakoniec obšíva , obrázok potom ukáže úplne ináč 🙂

extravaganca
31. okt 2007

a jakým stehem se ty obrysy dělají?

whizzy
31. okt 2007

julova, presne tak som myslela, ze moju chatu by som vymenila za tvoju robotu 🙂
aj ja obsivam nakoniec.

vesi
31. okt 2007

tak toto neviem vysvetliť...baby, chopte sa toho a vysvetľujte 😉

michalag
31. okt 2007

baby, ako mam toho nasho mrnusa naucit rozpravat, na vsetko hovori ga, len poviem mama, ham,
Mne sa uz aj s ga sniva 😅

vesi
31. okt 2007

michalag, asi nijako, musíš čakať, naša staršia na všetko hovorila akn 😀 a fakt dllllho 😀 😀

whizzy
31. okt 2007

extravaganca, tiez to neviem pomenovat, ale taky aby si mala vsetko vyplnen. Pichnem hore, potiahnem horom, pichnem dole, potiahnem dolom, pichnem hore a vratim sa tam kde mi to hore skoncilo, pichnem dole a hore vypichnem kus dalej od toho vysiteho a zas sa horom vratim a tak 😀
Kto pochopil podla tohoto vyhrava 1.cenu 😀

michalag
31. okt 2007

vesi, tak to si ma nepotesila 😅 😀 , ale hadam sa do 2 rokov rozrecni

extravaganca
31. okt 2007

whizzy:Jo,tak ten steh znám 😀 To mě kdysi učila mamča 😀 Díky mooooc

michalag
31. okt 2007

dobre babenky 🙂 , idem maleho prebalit lebo ... a ideme von, lebo este musime nakupit a pojdeme cakat tatina
Vecer som tu 😉 , ak tu niekto bude 😝 😀

vesi
31. okt 2007

whizzy, ja som pochopila, ale asi preto, že to viem obšívať 😀
michalag, my sme s ňou od 2,5 roka chodili k logopedičke a teraz ma napadlo, že sme mali knižky s jednoduchými obrázkami, napr. iba lopta, tak sme vyklepkávali slabiky - s ceruzkou a tak trochu začala rozprávať, ale úplne "kecať" začala až v škôlke 🙂
extra...ked to nebudeš vedieť obšívať, tak nevadí, môže to byť aj bez toho, ale najlepšie by bolo keby ti to niekto ukázal 😉

snoopy
31. okt 2007

extravagance....malá inšpirácia:

http://www.rucniprace.cz/kv_sneci.php

snoopy
31. okt 2007

whizzy...pomenovala si to krásne...nevol sa to "fercovanie" ? teda možno len ja tot ak volám 😀 😀 😀

no idem...kašlem na úlohy....po 15:00 nepracujem 😀 😀 😀 ozvem(e) sa z domu...hádam 😉

katarinka308
31. okt 2007

ja naš samko začala neskoro rozpravať ale ked začal tak to stalo za to až nas boleli uši bol to náš opakovací papagaj

whizzy
31. okt 2007

snoopy, mozno 🙂 Ja fakt neviem, nikdy som sa s ihlou nekamaratila, to teraz na zaciatku septembra ma nejak chytilo 🙂

vesi
31. okt 2007

baby, lúčim sa , idem aj ja s deťmi von.papa 🙂

whizzy
31. okt 2007

majte sa krasne 🙂

matar
31. okt 2007

michalag, super motorka. mám pocit, že som mantavá, vy ste už každá toho povyšívali odkedy som tu kolko a ja stále neviem dokončiť prvé 😖 asi pošlem deti niekam na prázdniny 😉 ale je dobre, že si pomaly zvykám na menej spánku, takže sa už neukladám s malým o ôsmej do postele, tak snad sa mi podarí začať vyšívať aj po večeroch
whizzy, tú chatu ti normálne závidím 😅 u nás to vyzerá na daždivý víkend, takže trčať aj s deťmi celý čas doma, to bude paráda 🙄

whizzy
31. okt 2007

matar, tak potom som aj ja mantava, strasne pomaly mi to ide. a to ani deticky nemam 😅
A stale trcim v robote 🙄

katarinka308
31. okt 2007

ani mne to bohvie ako nejde stale musím okrikovAť deti lebo vymýšlaju ala ved nas čakaju dlhé zimné večery tak hadam sa najde čas

katarinka308
31. okt 2007

Baby nemate nejaké typy na vyšívanie čiernou nitou