Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

mistisa
3. jún 2013

@jachin jeeej dakujeeeem 😉 idem pozriet 😉 twraz vysivam neterke taku hviezdicku 😉

jachin
7. jún 2013

@mistisa našla si si niečo? ja som pozerala, a z tých úúúplne jednoduchých mám len vianočné motívy, nejaké detské a motívy na obrusy..Potom už také zložitejšie

tina1506
12. jún 2013

základ na mantinel pro budoucí neteřinku 😉

jachin
12. jún 2013

@tina1506 pekné je to 😉 a až to bude na mieste, bude to určite super vyzerať.

tina1506
12. jún 2013

@jachin to doufám,k tomu dostane kapsář a obrázky po našem prckovi 🙂 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/tina1506/alb...

dankako
26. jún 2013

@danielaaa212 mate to krasne vysite, hlavne sa mi paci to VITAJTE...prosim Vas dalo by sa to poslat do IP? Budte taka dobra...myslim predlohy...prosim...a cim ste vysivali mulinkami alebo perlovkami, bavlkami?

jachin
9. júl 2013
evita312
22. júl 2013
ela2710
28. aug 2013

Maminky, ja sa nevyznam v tych roznych anglickych strankach....neviete kde su pekne predlohy na vysivanie s motivom Hasič Sam, Scooby Do ?

bezaz
28. aug 2013

dievcence, jeden link na pinterest, je tam kopec krasnych hlavne ruzickovych a babikovych predloh 😉

ultra
29. aug 2013

Ja osobne si vyberam predlohy tu: http://www.mysticstitch.com/

(Ak mate par cas par hodin na pozeranie)

jachin
30. aug 2013

Tak tu je moja posledná výšivka, Vitajte: ( inšpirácia od @danielaaa212)

rebekazuza
31. aug 2013

nieco skromne z vlastnej tvorby..vratane predlohy )

danielaaa212
31. aug 2013

@jachin noooo musim pochvalit... ja som na svoje hrda.. aleee aj na tvoje.. je to krasne.. a fakt to vyzera uzasne... som rada,ze som niekoho inspirovala... a ze niekomu robi radost to co aj mne v nasom bytiku ;) ..

jachin
1. sep 2013

@danielaaa212 je to krásne, jedine čo ma mrzí, je že v sklenárstve veľmi natiahol panamu na T-čku, je také do kriva 😖

jachin
1. sep 2013

Tak a teraz idú na rad kuchárikovia do kuchyne:

lienocka23
1. sep 2013

@pempusik Ahoj môžem sa spýtať, ako pripevňuješ vyšité obrázky na tie bezokrajové rámiky? Ja som to pripevnovala tak, ze som panamu ten zvysok co som zachýbala prilepila lepidlom na textil ale moc pekne to nevyzera. Ďakujem za tip.

lucinocka
1. sep 2013

@jachin ta kacicka je krasna🙂 moja je posadnuta kacickami, taka predloha by bola super , este si k nej neprisla? 🙂

glimmer
1. sep 2013

@zigzag Ahoj, mohla bych tě poprosit o zaslání předlohy pro toho páva, popř. i s číslama orig.bavlnek, které k tomu patří. Děkuji M.

jachin
1. sep 2013

@lucinocka ešte nie..ale hľadám, momentálne pozerám ruské stránky, tam je fakt kopec krásnych predlôh, tak až nájdem, určite sem vložím.

tinakari
1. sep 2013

Ahoj, poradíte mi, prosím, jak udělat z fotografie předlohu na vyšívání? Chtěla bych vyšít pro mého partnera obrázek k Vánocům. Děkuji moc za rady. Odkazy můžete posílat na mail karimar@seznam.cz. Děkuji moc a přeji hezký den.

tina1506
1. sep 2013
danielaaa212
1. sep 2013

@jachin ja som si to popravde ani nevsimla.. aaaaale... nedokonalost je znakom nasej prace.. takze.. ;).. si myslim... ze to vobec nevadi... ja mam chybu v kazdom pismene.. aaaaa som na to hrdla.. lebo aspon ludia vedia,ze to som robila ja :D .. a nieje to kupene.. a dokonale ;).. inak je to fakt krasne.. ;)

pempusik
1. sep 2013

@lienocka23 davala som pod vysivku hrubsi papier a priliepala som to lepiacou paskou. no a postupne som to prezehlovala.

tinakari
1. sep 2013

@tina1506 děkuji za odkaz 🙂 partner mi obrázek vytiskne a já začnu vyšívat. Ještě se zeptám, jaký materiál je na vyšívání nejlepší? jaká látka a kde ji seženu? Děkuji.

tina1506
1. sep 2013

@tinakari já kupuju v galanterce nebo přímo v textilu... nikdy nevím, jak se správně jmenuje, dívám se, jak má velké dírky - teda jak velké budou křížky, vyšívám jenom perlovkou, mám zásoby ještě od babičky 😀

tinakari
1. sep 2013

@tina1506 zásobu bavlnek mám také, ještě z doby, kdy jsem ještě chodila do školy a jako dárky k vánocům pro babičky byly různě dečky 🙂 Teď budu začínat učit vyšívat dceru 🙂 Snad na to není v šesti letech ještě malá..

tina1506
1. sep 2013

@tinakari jej,to závidím... my máme kluka 😒 určitě jí to půjde, koupit velkou jehlu,takovou tu tupou a jde se na to 😉 a pak se holky pochlubte, jak vám to jde 😉