Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
15. nov 2007
vesi
15. nov 2007
whizzy
15. nov 2007

len skoda, ze to je z ciech ☹
Ale nasla som DMC za cca 15.- !!!! Tak ked vyberiem nejaky obrazok, kupim tam a kto nema ucet na eBay sa moze ku mne pridat, nech objednam viac naraz...

vesi
15. nov 2007

waw, dobrá cena 🙂 , baby, teraz sa lúčim, idem dovariť a venovať sa malej.papa 😀

monikaz
15. nov 2007

vesi tu stranku malovani jehlou poznam - prave odtial teraz vysivam toto:
http://www.vysivka.biz/index.php?p=pokaz_produk...

whizzy
15. nov 2007

jej, orgovan 😵 Monika na kolko ta vyslo postovne a balne z tade? Alebo to bola bezplatna vzorka?
Ja mam zalusk na to "makro lalie" z tade.

extravaganca
15. nov 2007

vesi:Co jsi mi to udělala 😅 Tolik lákadel...no asi budu ještě psát jeden dopis Ježíškovi 😀
To se nedá odolat..koukám,že se ze mě stává pěkněj závisláček 😀

monikaz
15. nov 2007

whizzy myslim, ze je tam aj bezplatna vzorka ale ja zhodou okolnosti som si kupila ich casak a mam to odtial. ked chces mozem ti to prefotit a zaslat. alebo naskenujem a poslem do mailu

michalag
15. nov 2007

ahojte baby 🙂 , je tu niekto, ci som vas zase presvihla 😅

whizzy
15. nov 2007

ahoj miska, ja som tu stale 🙂
Monika, dakujem, si zlata, ale mam dost nastahovaneho, takze mam co robit teraz. Malovani jehlou skusim zohnat niekde.

michalag
15. nov 2007

ahoj whizzy, ako sa mas?

whizzy
15. nov 2007

celkom fajn, mala by som pracovat, no hrabem sa na eBay 😀
Ty ako? Samko poslucha? necha maminu vysivat?

michalag
15. nov 2007

My sa mame celkom fajn 😉 , len tuto noc mal nejaku divnu, tak som bola kazdu chvilku hore ale hlavne ze som vysivala do 00:30 😀 .
Samko ma vysivat necha 🙂 , ja ho rano dam do ohradky a tam sa vyhra, kedze je vyspinkany a ja zatial spravim aspon zopar krizikov, pokial nemusim varit, alebo upratovat a potom sa venujeme jeden druhemu 😉

V poslednom tyzdni stale hovori mama mama, tak vzdy ked to povie, tak som na "makko", ale vedel to uz od roka, len to nehovoril tak casto, iba ked to z neho vyletelo

whizzy
15. nov 2007

jeeeeej to musi byt krasne, aj ja chcem uz babo 😵 Ale ako vidim bude to zaberak, bo mne sa uz o 22,00 lepia oci 😅

michalag
15. nov 2007

aj ja som byvala unavena, ale telo si uz zvyklo a navyse ked sa cez den nemozem velmi venovat konickom, tak to dohanam vecer, alebo ked spinka

jana20
15. nov 2007

ahojte..
tak v meste som nic nezohnala...teda to co som chcela,ze uz to maju vypredane...no nanervy...ale za maju dostastat tovar na buduci tyzden tak tam nebehnem....

michalag
15. nov 2007

ahoj janka, a co si chcela?

dupinka
15. nov 2007

ahojte!

ospravedlňujem sa, že som sem nedodala sľúbené linky vianočných výšivok, ako sme sa dohodli, ale "vďaka" prerábke bytu je byt v takom stave, že som sa nedostala k notebooku 😖 a k vyšívaniu ani toľko.. ☹

michalag
15. nov 2007

Haloooo 🙂 , je tu niekto?

zuzi76
15. nov 2007

Ahojte!
Neviem ci tu niekto je, ale dakujem vsetkym za pochvaly. Aj mne sa to paci. 😔
Whizzy, kde si nasla tie DMC za taku cenu? A maju vsetky farby?

michalag
15. nov 2007

zuzi, ja som tu 🙂

whizzy
15. nov 2007

zuzi, na ebay.co.uk som to nasla. Myslim, ze maju, maju tam napisane, ze si kazdy ma napisat cisla, ktore potrebuje. Pozri e-shop predajcu "westbbc" alebo "katscrosstitch". dufam som dobre napisala.

zuzi76
15. nov 2007

skusim pozriet. len tento internet je nejaky spomaleny zase.
som sa rozhodla, ze ked vysijem tie obrazy do obyvacky, tak na druhu stenu sa mi asi budu hodit nejake orchidky. pridem potom k tebe na inspiraciu! 😉
Miska ahoj!

whizzy
15. nov 2007

Len ich treba zobrat 50 aby to bola tato cena. Ak zoberes 100 tak to vyjde len nejakych 13,50.- Ale to je naraz uz dost penazi. Ale oproti 23.- za kus je to parada 😵

zuzi76
15. nov 2007

ja ich by som ich zobrala na fotku chalanov. vcera sa tu baby bavili ze staci 25 farieb. tak neviem, lebo na livingu som sa pytala a ta baba mala na portrete 55 farieb. No, ale este som ich stale neodfotila! 😀 😀 😀

whizzy
15. nov 2007

jasne, podelim sa s orchidkovymi predlohami 😵
Ja som si len skusala v PC stitch jednu foto a tiez sa mi najviac pozdavalo 50 farieb. S menej sa mi to nezdalo take dobre a viac tam uz nebol moc vidiet rozdiel.
Ved ked odfotis, uvidis co sa ti bude viac pozdavat.
Ja uz asi len na ebay kupim, je to fakt dobra cena, uz aj postovne je v tom.

michalag
15. nov 2007

ozaj baby, neviete ako urobit z farebnej foto cierno-bielu?

zuzi76
15. nov 2007

prosim, prosim, ako na ten ebay? mne sa tam ukazu kattegorie, a je to v anglictine, este som tam nebola. 😀

zuzi76
15. nov 2007

miska, ja viem ze muz to skusal vo photozoneri

anjelik85
15. nov 2007

miši, my to vo photoshope robíme cez: OBRAZ-REŽIM-STUPNE ŠEDI