Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

michalag
19. nov 2007

vesi, to by som bola rada keby som mala sponzora, ale nemam 😅 , ale dam to zaramovat postupne, lebo inak sa nedoplatim.
Nevies kolko by to mohlo stat 20x20 cm?

vesi
19. nov 2007

miška, to fakt neviem, záleží to od ceny rámu 😅

michalag
19. nov 2007

ale asi je to dost drahe co?

vesi
19. nov 2007

taký 20X20 by nemal byť drahý, ked si vyberieš rám, tak pozeraj aj na cenu, a potom si daj vypočítať koľko by to stálo 🙂

michalag
19. nov 2007

najprv musim najst kde ramuju obrazy a potom uz tam iba skocit a spytat sa, ale to bude asi az v Novom roku, kedze teraz idu Vianoce

vesi
19. nov 2007

to je jasné, aj ja všetko odkladám po Vianociach 😝 😀

michalag
19. nov 2007

po Vianociach budu mat co robit ked tam prideme my 😀 😀 😀

vesi
19. nov 2007

😀 😀 😀 no, ja mám doma ešte 4 nezarámované a tiež ich budem postupne nosiť 🙂

michalag
19. nov 2007

ja som nedala este ziadne ramovat a mam ich doma zo 15, takze to bude zase zhananie sponzorstva

vesi
19. nov 2007

miška, ja som na tom bola podobne, len som vyšívala a zbieralo sa to, mala som ich okolo 25, ked som začala dávať rámovať, niečo som rozdala nezarámované, ale snažila som sa dať každý mesiac aspoň jeden zarámovať 🙂 idem pozerať susedov, tak papa 😀

michalag
20. nov 2007

Breeee ranko babenky 🙂 ,

eli77
20. nov 2007

ahojte babule...
...ja normalne uz nic nestiham...stale sem na chvilocku nakuknem, ze ako zijete ale na pisanie nejak nemam nikdy cas...az dnes rano som si povedala - a dost 😀
...straaaaaaaasne som vam zavidela stretko tak velmi som chcela aj ja ist☹
ale vidim aj, ze su tu same nove tvaricky tak kazdeho tu srdecne vitam medzi nami...
...vesi ty si jak perpetum mobile🙂🙂🙂ako to stihas? 😕
...moja polovicka konecne pracuje na slovensku takze sme viac spolu ale ako na potvoru som stale chora ja a aj deti a ideme na to vzdy na striedacku...ked jeden sa uzdravy ochorie ten druhy...takze je to na nervi...
...ale zacala som uz dalsi obrazok 😉 ...neskor odfotim a hodim do albumu🙂
...kazdemu prajem nadherny vysivaci den... 😉 😵

vesi
20. nov 2007

ahoj eli, už som na teba myslela, že kde sa flákaš 😀
eli, ja stíham lebo sme zdraví - zatiaľ, nikola vyzerá, že bude možno chorá 😠 ale je pravda, že niekedy nevyšívam aj týždeň, napr. ked má MM poobedné , to som večer K.O 😝 😀
tak vám prajem nech ste čo najskôr všetci zdraví... 😉

zirafka105
20. nov 2007

Cauki 🙂 Ja budu mit po dlouhe dobe volnou nedeli... a nepojedu asi domu, takze budu moct vysivat, juhuuuuu 😵 😵 😵

eli77
20. nov 2007

Tak toto vysivam teraz https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

zirafka ako napreduje mapa?🙂

vesi dik...aj ja dufam ze uz budeme coskoro fit🙂

vesi
20. nov 2007

eli, to je nádherné, aj ja som na to pozerala, tuším to bolo v poslednej Báre 🙂
miška, mám sponzora na rámovanie 😀 😀 po 8 rokoch čo skrachovala firma kde som robila som dostala konečne odstupné, čo mi boli dlžní 😀 😀

michalag
20. nov 2007

Ahojte baby 🙂 ,
eli 🙂 , tak to je krasne a kde si zohnala predlohu?
vesi 🙂 , to ti dali az teraz 😨 ? Nejako sa opozdili

whizzy
20. nov 2007

Ahojte 🙂
No Vesi, pekne, hlavne, ze nieco dali 😉
Eli super obrazok, ukaz priebezne ako to bude vysite vyzerat 🙂
Ja som konecne tie moje veci odfotila, ale samozrejme som to nechala doma na kluciku 😅 Musim este najst nejaku fintu ako to pekne odfotit, nevyzera to tak dobre ako naozaj 😠
A dnes som sa cez obed okrem ineho vybrala aj kupit tu plastovku, ale je taka zima, ze ked som stretla kamarata som bola rada, ze ma zaviezol spat do roboty. Tak nabuduce 🙂

vesi
20. nov 2007

caute baby, ved ja som už ani nedúfala, že niečo dostanem, firma bola v konkurze, ale takto pred vianocami 16.000,- sk poteší, aj ked je to o 8 rokov neskôr 😝 😀 hned zajtra idem nakupovať darčeky 😀 😀

whizzy
20. nov 2007

vesi, ja som prvy darcek pre mojho nastavajuceho prave dovliekla. Historicky skoro, zvyknem chodit az v druhej polke decembra 😀

vesi
20. nov 2007

whizzy, ja tiež, preto sa tak teším, že môžem ísť už nakupovať, ja sa v tom priam vyžívam...toť moja dalšia úchylka 😀 😀 a čo si mu kúpila?

whizzy
20. nov 2007

taku tucnu 6zvazkovu knihu o druhej svetovej vojne. Dufam sem nechodi spehovat 😅

michalag
20. nov 2007

ahoj whizzy
vesi 😀 😀 😀

vesi
20. nov 2007

😀 😀 😀 ved uvidíš pri stromčeku, či špehoval 😀 😀 a sebe čo dopraješ?

whizzy
20. nov 2007

Cau Miska
sebe neviem 😅 Asi nejaku peknu sadu a hrbu bavlniek 🙂
Renko, ak to citas - Galanteria Motyl, teta ti poradi 😀

vesi
20. nov 2007

whizzy 😀 😀 😀 😀 , že som sa pýtala... 😉 😀

matar
20. nov 2007

ahojte,
ja mám nikolku choru a malý má blbé obdobie, tak nestíham nič 😖
elli, ja som si tento obázok rozvyšívala asi pred 3/4 rokom 😀 našla som ho v malované ihlou, len som ho odložila a nejako sa k nemu nemôžem vrátiť. 🙂
vesi, to poteší pred vianocami 🙂 a púo tolkých rokoch bolo aj načase 😠

vesi
20. nov 2007

ahoj matar, no to mi hovor, účet mám už dávno zrušený a ani ma nenapadlo, že to ešte dostanem 😝 😀

matar
20. nov 2007

mne tak poslali tento mesiac matersku za 3 mesiace, lebo tam mali nejaký problém. mám síce veeelmi smiešnu matersku, lebo mám skrátka blbca zamestnávatela, ale aj tak to potešilo. len škoda že som už skoro všetko nakupila, ale aj tak sa tešímna nákup posledných darčekov 😀

eli77
20. nov 2007

takze takto zatial vyzera moja nadhera 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...