Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

extravaganca
12. dec 2007

no já mám hotového medvídka,jen mi jaksi nejde ho obšít...je to mé první dílo,tak se u obšívání trápím ☹ Ale než bych si tím nechala pokazit chuť vyšívat,tak jsem se rozhodla vrhnout na další postavičku a miláček si vybral oslíka,tak budu vyšívat oslíka....vyšívám mu rádoby polštář..tak uvidíme,co z toho bude 😀

dupinka
12. dec 2007

http://picasaweb.google.com/zeitung13/winie

tu je odkaz na Macka Pooh - aj oslik, doma mam viac, tak popoludni hodim link..

extravaganca
12. dec 2007

dupinka:děkuji moc 😵 Já taky kdysi něco našla,ale ne všude jdou pěkně vidět ty křížky...fakt díky holky 😵

michalag
12. dec 2007

mne uz chyba iba ten zajacik (aspon myslim ze to je zajacik), ale najskor dokoncim motorku a potom sa rozhodnem ci zajacika, alebo foto 🙂

vesi
12. dec 2007

miška, myslíš to ružové? to je prasiatko 😀

michalag
12. dec 2007

vesi, hej myslela som to ruzove, ale podoba tam je aj zajacik ma take usi 😀 😀 😀

michalag
12. dec 2007

baby, aj vam ide pejo, tak pomaly 😠

dupinka
12. dec 2007

hej, aj mne 😠

zuzi76
12. dec 2007

Ahojte!!!
Tak Luculku si dnes nechali v nemocnici. Ale este to nevyzera na porod. Zajtra jej daju infuzku a budu robit testy. 😉

whizzy
12. dec 2007

jej zuzi, zajtra je super datum 😀
drzim jej palceky 🙂

michalag
12. dec 2007

zuzi, tak ju od nas pozdrav 😉

dupinka
12. dec 2007

tak dufajme, ze to dobre dopadne 😉

zuzi76
12. dec 2007

Ona si to cita cez mobil, len sa jej neda prihlasit. Tak ja nudem taky "hlasic"! 😀

extravaganca
12. dec 2007

Tak to já se přidávám,a přeji,ať je vše v pořádku 😵

vesi
12. dec 2007

pridávam sa tiež, luculka, prajem ti ti nech je to rýchle a takmer bezbolestné a hlavne čo najskôr, nech stihneš finále superstar 😉 😀 😀 😀

julova
12. dec 2007

BABY - tu je moja dnesna poradna..... 😀 revem tu jak krokodil 😅 ...ja som tak nabita emociami, ze ani neviem ako zacat....tak asi tou frontou 😠 😀 ...desna fronta..Dr. mal zacat ordinovat o desiatej ale ze mal nejaku surnu necakanu operaciu, tak prisiel asi az o pol 12...ale medzitym nas sestricka vsetky cakajuce rozhodila po ostatnych ambulanciach...ale ked som prisla k tomu nahradnemu Dr. tak ten ma aj tak poslal k tomuto "mojmu" kvoli tej zrazanlivosti atd. 😀 😀...odsedeli sme si tam s MM 3 hodiny 🤐 ...ale tento moj Dr. bol fakt skvely, mily....a zaver? O TYZDEN UZ BUDEM MAMA 😔 😵 😅 ...ja som uplne teraz mimo...proste mala je sikmo a este aj priecne otocena a uz je aj dost velka...uz teraz ma 3,3 kg 😕 ...takze to bude planovany cisarsky rez..ja som ostala v soku, ale ako by som to opisala...v takom pozitivnom soku...ja sa strasne tesim...len mi tu teraz tecu slzy ako hrachy...je to zmes vsetkeho mozneho...viem ze je to normalna operacia, ze si "neuzijem pravy porod"...ale najdolezitejsie je zdravie babatka...a Dr. povedal, ze keby aj sa este otocila, tak aj tak by to vyzeralo na porod koncom panvovym a to by tiez odporucil CR....takze zaver: v pondelok idem este na kontrolu a nejake predoperacne odbery a utorok nastpujem do nemocnice...a podla operacneho planu ma zaradia bud v stredu alebo vo stvrtok 😅 ...toto su neuveritelne pocity, co teraz prezivam 🙂...bojim sa, tesim sa...ale hlavne myslim na to, aby nasa princeznicka bola OK...tatino ju hned po "vytiahnuti" z bruska z oci nespusti...tak som pokojna 🙂...vekosotu sme uz dokonceny 38 tt 😉..a Dr. povedal, ze sa nemusim nicoho bat, ze sa treba uz ln stotonit, ze budem mamina o nieco skor 🤐 😵 🙂

julova
12. dec 2007

Lucik - takze som Ti v patach 😀 😀 😀....

Moni - ty si mala CR?? ake to je 😅 😕 ...daj mi nejake miniskolenie 😀 😀

whizzy
12. dec 2007

zuzi!! Drzim palce, si to opisala, ze aj mne tu slza vytiekla 😵

julova
12. dec 2007

ja este stale rumazgam 😅 😀 ...tak toto mi dnes rano ani nahodou nenapadlo 😀

extravaganca
12. dec 2007

julova:Ale to je přece nádherné 😵 Neboj,vše dobře dopadne a obě budete v pořádku 😵 A navíc si vem,že to je i šnace,že budete na štědrý den obě doma 😵

michalag
12. dec 2007

Ahoj juli, ako citam tak mas zmiesane pocity, ale necudujem sa ti ked vies ze o tyzden budes mat malinku pri sebe. Budem na teba mysliet 😉 Takze na Vianoce uz budete traja 🙂

julova
12. dec 2007

Baby ste zlate...dakujem za povzbudenie... 🙂

Extra - veru - je to nadherne 🙂...a popravde mi celkom odlahlo 🙂....a pri druhom babatku si hadam uzijem "pravy" porod 😀 😉

michalag
12. dec 2007

Juli, tak to aby si stihla dokoncit vsetky kriziky 🙂

dupinka
12. dec 2007

juli: vraj ked mas jeden CR, tak uz aj dalsie len takto.. Ale neviem, ako to naozaj chodi. Moja sesternica takto porodila vsetkych troch drobcov.

A tesim sa s Tebou, len nech je malinka v poriadku, a Ty tiez.

LUCULKA DRZ SA!

julova
12. dec 2007

Miska - veru 😀....musim nastartovat double turbo ihly 😀

michalag
12. dec 2007

juli, zo zaciatku budes moct vysivat aj pri malej, ved vacsinu dna prespinka 🙂

vesi
12. dec 2007

julova, to je super!!!! ja som prežívala to isté pri prvej dcére, ničoho sa neboj, CR nie je vôbec taký hrozný, hlavne, že budete O.K. 😀 😀
a nie je pravda, že dalšie musí byť CR. ja som mala rodiť normálne, lenže nastali komplikácie 😝

julova
12. dec 2007

Moni - a kedy mi daju malu? viem ze tam to trva dlhsie ako pri normalnom...a este olko dni sa ostava v nemocke? viem ze pri normalnom 4 cele dni a pri CR? sedem? sest?...

vesi
12. dec 2007

juli, pri spinále hned, ja som bola na antolskej a tam nosia na izbu aj ked mamina ešte nemôže vstať a ostáva sa tam v nemocke po normálnom 3 dni a po CR tuším 5. aj ked pred 5 rokmi to bolo10 dní 😝

julova
12. dec 2007

Moni - ja budem v uplnej narkoze...kvoli zrazanlivosti nebudem moct mat ani epi ani spinal 😔