Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

eli77
13. dec 2007

Dobre ranko 🙂 kazdemu chvalim vysivky...ste az neuveritelne sikovne... 😀
ahojky extravaganca mi sa este asi nepozname....vitaj v klube 😵 😵

extravaganca
13. dec 2007

eli77:Děkuji 😉 Už sem sice nějakou tu chvilku chodím,ale moc nestíhám..´hlavně teď kolem Vánoc

eli77
13. dec 2007

Hovor mi daco o nestihani...tak v tom som borec 😠 😀
pri mojich troch detoch...este opatrujem kazdy den od rana do stvrtej rocne dievcatko...takze bohuzial vysivky a aj modry konik isli bokom...
...vysivam len ked ich uspavam alebo vecer...ak prave nezapadnem ako mrtva do postele 😠
...tak sa trosku chvalim, co som stihla od drobizgov vysit, ale ked vidim aku ma turbo ihlu 😀 vesi tak si pripadam priiiiserna pomala ☹

matar
13. dec 2007

baby, nikto mi neviete poradiť, kde by som v BZ zohnala DMC bavlnky?

dupinka
13. dec 2007

eli : WAW

michalag
13. dec 2007

Ahojte 🙂 ,
eli to je nadhera 😉

vesi
13. dec 2007

čaute 😀
eli je to krásne 😉
matar, objednaj si z camelie 🙂

dupinka
13. dec 2007

Kocky,odpisali mi z Camelie, poslali mi vzorkovnik perloviek - pupets, cena je 20 Sk a kanava aj panama stoja cca 175 Sk, zalezi od toho, kolko beriem.. to je dost, nie?

michalag
13. dec 2007

vesi, dnes robim kokosove gulky, tak sa na ne tesim, len dufam ze sa nezjedia hned 😀

michalag
14. dec 2007

Ahooooooooooojteeeeeeeeee, tak pejo nam konecne ide 😉

monkula
14. dec 2007

Luculke sa včera narodila 3300 gramová a 48 cm Natálka, no krásny darček k meninám 😵 😵 😵

michalag
14. dec 2007

Luculka 🙂 , GRATULUJEM!!!! TAk ti zelam nech je mala dobrucka a zdravucka 😉

blumka
14. dec 2007

gratulujeeeeem Lucka 😵 😵 tak ty uz mas svoj uzlicek doma 😵 😵

vesi
14. dec 2007

Luculka, gratulujem 😀

eli77
14. dec 2007

Haleluja ide konik 😀 😀 😀
Luculka....gratulujeeeeeeeeeeeeem..... 😀

eli77
14. dec 2007

Babulky mam taky napad...povedzte mi nan svoj nazor, ze ci by ste sa na nieco take dali🙂

Poznate Round Robin prace? Jedna sa o to, ze 4-13 zucastnenych vysiva. Kazda zacne jednu vysivku, a kazdy zucastneny vysiva kazdemu. Tema spolocnej prace moze byt cokolvek...mam zopar typov...
...ak vas to zaujalo napiste a kazdemu cez mail napisem podrobne o co by presne islo....mna to strasne chytilo ja uz nieco take robim cez jednu zahranicnu vysivaciu skupinu...je to uzasne🙂

blumka
14. dec 2007

eli vyzera to zaujimavo, pisem ti IP

lenkalienka4
14. dec 2007

ahojte babule

LUCULKA, gratulujem, krásny darček si dostala k meninkám. Vela vela zdravicka a nech ste cim skor s Natalkou doma. 😀 😉

julova
14. dec 2007

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
😉 😵

Luculka - blahozelame aj my 😵 😵 ...konecne to mate za sebou a ja som sa nepredbela 🤐 😀 ...mala je carovna a ma kraaaasnu pusinu 😉 😀...to sa budu vysivat portretiky 😉

michalag
14. dec 2007

juli, tie foto su nadherne 😉 , kde ste sa dali fotit?

julova
14. dec 2007

Miska dakujeme 😅 😵 ...boli sme v Budmerickom kastieli a fotila nas ta ista fotografka co aj na svadbe 😉 🙂

michalag
14. dec 2007

tak to hej a nebola vam zima? Ked je vonku taka kosa 😝

julova
14. dec 2007

to sme boli pred 2 tyzdnami v nedelu a to este nebola taka zima...a tam vnuuutri mali kraaaasne vykurene 😵

blumka
14. dec 2007

jul kraaaasne fotocky 😉

julova
14. dec 2007

blumi - dakujem 🙂

hen co mi svieti pri mene 🤐 😅 😀 ...som si "upravila" termin podla Dr. 😀

michalag
14. dec 2007

a kedy vlastne budes mat CR ci este nevies, ci v stredu, alebo vo stvrtok

julova
14. dec 2007

este nie...dala som si do profilu sice stvrtkovy termin, ale dozviem sa v utorok, ked ma hospitalizuju...tak Vam sem nejak po manzelikovi prepasujem info..ale ide mi zaktivovat net do mobilu na tych par dni, tak hadam Vam aj sama napisem 😉

eli77
14. dec 2007

Blumka zajtra posielam cely popis...
...baby rozmyslajte ktore by ste sa na RR dali...kto ma zaujem nech mi posle mailovu adresu a ja odoslem podrobnosti... 😀 😀
...julova dik za horoskopove vzory...na tych fotkach vyzerate fantasticky 😉

blumka
14. dec 2007

jul to co ti tam svieti aj ja chcem tak zazracne preskocit par tyzdnov 😀 😀