Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

julova
31. okt 2007

whizzy - no ja len na parkovisku do prazdneho boxu medzi obrubnikmi...ale medzi dve auta asi nebudem nikdy cuvat 😝..to vraj na skuskach nie je, tak to sa neucime 😀

michalag
31. okt 2007

juli, tak si sikulka 😉
ja si tiez chcem robit ale mam trosku strach ci to zvladnem 😅

whizzy
31. okt 2007

zuzi, nauc sa to, pre mna je to strasne obmedzujuce. Auto mam, ale len tak hocikam nejdem, predstava, ze budem musiet zaparkovat medzi 2 auta je strasna 😢 Uz som si slubila, ze sa to naucim, len sa bojim o tie cudzie auta. Trocha aj o nase, ale to som uz oznackovala, to by az tak velmi nebolelo 😀

michalag
31. okt 2007

whizzy, to sa stava, ze ho trosku oznackujes, ale tie cudzie to uz je horsie
A teraz chodi po ceste tolko blaznov ze ty ides podla znaciek... a druhy do teba tresne, lebo ide ako blazon

snoopy
31. okt 2007

no ja by som v meste ani inak nezaparkovala...takže či dve autá, či som nimi obklopená musím parkovať....je to len sila zvyku....zatiaľ som úspešná...raz som na milimetre šuchala šéfovho nového pasata...no čo keby som vrazila, tak je jeho chyba...nemal blokovať môjho šípa 😀 😀

matar
31. okt 2007

julova, dakujem, si zlatá. tak sa do toho obrázku pustím hned ako dokončím meter (už finišujem 😀 )

julova
31. okt 2007

whizzy - budem cvicit po porode 🙂..asi chvilku potrva, kym sa sama odvazim do BA-premavky, ale fakt ze jazdenie je super a bavi ma to a chcem to vediet 😀...

Michali - ale zvladnes...aj ja som si myslela, ze na to nemam bunky a vidis 😉

Jani- drzte sa...pozdravuj opuchlinku 🙂

whizzy
31. okt 2007

no, troska viac nadavam ked soferujem a niekto ma nastve 😀 Oznackovala som ho uplne nove, 3 dni sme ho mali. Cuvala som z brany, kukala dozadu, tocila a nejak som si neuvedomila, ze to auto ma aj predok a ten sa staca tiez 😀 No, ale nebolo mi do smiechu 🙂
neboj michalag, zvladnes to, ked sa tie cinnosti zosuladia, tak to ide.

julova
31. okt 2007

matar - Ti to poslem aj na mail 😉

michalag
31. okt 2007

strach by som mozno aj prekonala 😝 , len neviem ci sa mi oplati robit si teraz vodicak, ked nevieme kedy budeme mat auto, kedze leasing nepripusta do uvahy, kedze mame uver na byt a nasetrene zase tolko nemame ☹

whizzy
31. okt 2007

urcite si vodicak rob, ked bude auto, alebo aspon si budes ista, ze ho budes mat. Som si robila vodicak pred 10 rokmi, potom som vobec nejazdila, musela som si na zaciatku roka robit kondicky, aby som to zvladla. A teraz pohodicka. Len to nestastne parkovanie. Niekedy mam ale pocit, ze by som to aj zvladla, ze sa len bojim, tak sa rozhodnem ten strach prekonat a skusit to. Pridem na parkovisko a zas si vyberiem prazdne miesto 😒 Uz som na seba nastvana 😠

matar
31. okt 2007

whizzi, ja som na tom ako ty. ale ja som už preliačila susedove dvere, blbec nemal parkvať tak tesne pri nás 😠 a ja idem parkovať len vtedy, ked je miesto minimálne pre tri autá, tak ja ho zaberiam 😀

whizzy
31. okt 2007

no a este na tom mieste pre troch stojim na ciare 😠 (ked su vyciarkovane miesta) potom tam vyrovnavam jak tuknuta. Kto ma vidi je urcite rad, ze pri nom neparkujem.
Tak som sa zas vymotivovala, idem to dnes skusit, neechodte do tesca na Zlate 😀

julova
31. okt 2007

Michali - tak ja odporucam, az ked budes vediet, kedy auticko mat budete...my ideme kupovat od znameho v decembri, tak preto si robim teraz 🙂...lebo po porode tolko casu nebude a to uz chcem byt akcna a aktivna soferka 😀..lebo keby si si urobila, tak ako pise whizy - zabudnes, resp. budes musiet cvakata za kondicne jazdy....

michalag
31. okt 2007

baby, motorka je HOTOVA!!! 😀 😀 😀

whizzy
31. okt 2007

michalka to srandujes? Ved len nedavno si davala obrazok, ze to ides urobit 😀 Gratulacia! 🙂

michalag
31. okt 2007

ja som fakt maniacka, akurat pred chvilkou sa mi zobudil maly a ja som to stihla dokoncit

michalag
31. okt 2007

whizzy, dakujem 🙂

julova
31. okt 2007

Michali - to fakt??? 😕 teeeda...fotku! fotku! fotku! 😀

michalag
31. okt 2007

OK, len odfotim

michalag
31. okt 2007

tak tu je vysledok 🙂 , hoci to zadne koleso ma nejake divne ale co uz 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

whizzy
31. okt 2007

no ja nic divne na tom kolese nevidim 😕 Fakt si to pekne urobila, mas moj obdiv. A ta rychlost...

michalag
31. okt 2007

mne sa zda to zadne koleso nejake capate 😅

julova
31. okt 2007

Michali...wau 🙂...krasna 😵 ...kde predavaju take turboihly? 😀 😀

michalag
31. okt 2007

neviem 😅 , ale davam do toho vsetok svoj volny cas, okrem draheho 😉

julova
31. okt 2007

no ja dufam, ze do dvoch tyzdnov sa vysijem (nevesta) 😀....len skoda, ze teraz mi vychadza pracovny sviatok aj sobota...to dojdem domov total vystavena a v nedelu som si dala zavazok, ze sa musim drvit autoskolu 😖...ale ako sa poznam... 🤐 😔 😀

whizzy
31. okt 2007

tak ale predstava, ze uz len tyzden pojdes do roboty.... To by som menila 😀
Ja idem zajtra rano na chatu, vysivaciu krabicku beriem so sebou, tak vam hadam budem mat co ukazat v pondelok.

vesi
31. okt 2007

čaute baby, michalag motorka je vyšitá krajšia ako tá na predlohe 😀

michalag
31. okt 2007

whizzy, tak hadam sa ti nieco podari, ale vzdy ked niekam ideme tak nevysijem nic ☹

lenkalienka4
31. okt 2007

no, klobuk dole, ta motorka je krásna a ta neuveritelna rychlost... waaaaw 😀 😀 😀