Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

snoopy
5. nov 2007

halóóó vyšívate o 106? 😀

julova
5. nov 2007

chystame sa chystame 😉..jaka som uz pekna? chudak Snoopy 🤐 😔 😀 ...idem ofotit cerstvo 😉...moment 🙂

hedunecka
5. nov 2007

😀 😀 😀 ahojte aj ja sa k vam teda pridavam 🙂

snoopy
5. nov 2007

no a ja že som tu sama 😀 ...čavte kočky...ako ide život?

lenkalienka4
5. nov 2007

ahojte kocky 😉
Julova: je to krasne, akymi nitami vyšívaš?

snoopy
5. nov 2007

Zuzik...cvakla som pupok...kuk do albumu 😀

vesi
5. nov 2007

čaute vyšívačky 😀
hedunečka, vitaj medzi nami 😀 😀
julova, ty sa nezdáš aká si rýchla 🙄 😀

snoopy
5. nov 2007

Zuzik, krááááááááááááááásne....riadna makačka, čo?

julova
5. nov 2007

jeeej Zuzik - kraaasne rastiete 😉...tak to uz neukecas, ze si sa dobre najedla 😀 😀....kraaasne brusko, uz fakt tehulkovske 😵 ...akurat som si merala obvod cez pupok, ze 103 cm 😕 😀

Leni - anchorkami - tie ktore mi vyhodil PC Stitch 😉...len ciernu mam Puppets...je tam trosku rozdiel oproti Anchor - Puppets su take "tensie"...ale nie je to vidno 😉

vesi - ved vcera som sem ani nepachla 🤐 😀 ...fakt sa snazim venovat co najviac casu kym sa da 🤐 😉

snoopy
5. nov 2007

no veru...už je tehuľkovské...konečne 😉

vesi
5. nov 2007

ved som si všimla, že nás zanedbávaš 😠 😀 😀 ale fakt to chápem, ja obšívam ten strom a do zajtra poobedia to chcem mať hotové,lebo si pôjdem kúpiť nite na další obraz 😀 😀

julova
5. nov 2007

Zuzi - ani nevrav 😝 ...ale ked uz sa zacaa crtat tvaaar...tak ma to ohromne bavi, aj ked vzadu je uzlikov neuurekom...ale taka prijemna makacka to je 🙂

baby - a kolko asi stoji kanava?? ze ci to v Tescu nie je prehnane...muz bol a ze nejakych 240,- Sk/m 😕

vesi
5. nov 2007

julova, tak to je prehnané, u nás stojí cca 160,- sk, ak prídeš na stertko, môžem ti kúpiť a doniesť 😉

julova
5. nov 2007

kanava? to fakt? tak neviem ci on zle videl 😖...ale ze je to meter na 1,4 m sirka...ale ak u Vas o tolko menej stoji, tak to by bolo super 🙂...len teraz neviem kolko....aka je to sirka? co ja viem, kolko mi pri mojich planoch vysivacich bude treba? nech mam aj v zasobe 🙂...to by bolo od Teba velmi mile a obetave 😀 😀 😉

lenkalienka4
5. nov 2007

u nas v tescu stoji 18,- sk

lenkalienka4
5. nov 2007

prepače: 180 sk 😀

lenkalienka4
5. nov 2007

som dnes akasi chora, takze dnes som nevysivala, no idem si lahnut do postele, lebo pisem bludy uz... majte sa, caute

vesi
5. nov 2007

julova, tiež je to šírka 140cm, ja si vždy kupujem meter, aby som mala aj do zásoby 🙂 tak sa rozhodni a ja nemám problém kúpiť ti to 😉
lenka, to by bola super cena, hned by som si dala kúpiť aspoň 10m 😀

vesi
5. nov 2007

papa lenka a vylieč sa vyšívanie čaká 😀

julova
5. nov 2007

vesi - tak dva metre ak teda nevadi a v sobotu sa tesiiiim 🙂..DAKUJEM moc 🙂...panamy mam v zasobe dost, ale dalsi portret chcem uz na kanavu...predsa len to bude lahsie a pri tych vacsich dierkach asi aj rychlejsie 🙂

vesi
5. nov 2007

O.K. baby, do soboty sa musíme rozhodnúť o kolkej a kde sa stretneme 😉

julova
5. nov 2007

papa Leni - a nech si skoro v krizikovej forme 😉 😀

no vy si povedzte..asi najlepsie niekde v centre, ze? 😉..mozme sa aj pri TESCU na Kamennom stretnut 🙂..tradicen miesto pod slnecnymi hodinami 🙂...a vy ktore dochadzate do BA si povedzte hodinu-ja to mam tak 10-15 minut cesty elektrickou 😉...len nie o osmej rano 😀 😉

michalag
5. nov 2007

ahojte baby,
snoopy, jeeej ale ste podrastli 😵
juli, to vyzera super 😉

vesi
5. nov 2007

tesco mi vyhovuje a hodinu si asi určia zuzi a luculka, prídu asi vlakom, mňa dovezie muž, tak sa prispôsobím 🙂 ja sa teším ako decko na vianoce, som normálna? 😝 😀 😀

michalag
5. nov 2007

ale ste sa rozpisali 😅

julova
5. nov 2007

Vesi - sak to bude super 😀...aj ja sa tesim 😵 😀

Michali dakujem 🙂

michalag
5. nov 2007

vesi si normalna aj ja by som sa tesila 😝 😀

vesi
5. nov 2007

ahoj miška, pozerala som sa na tie farby a nemôžem nájsť papier, kde som si robila poznámky 😠 už si si to previedla a na aké nite si to chcela previesť?

vesi
5. nov 2007

😀 😀 😀 😀 😀

michalag
5. nov 2007

na anchor, ariadna, ale uz som kupila, len musim pozriet ci to bude sediet, ale az ked maly zaspi