Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

olina
7. nov 2007

Ahoj holky, schanim nejake predlohy vanocnich detskych motivu. Poradite? Dik 😉 .

vesi
7. nov 2007

myslím, že áno, ale pre istotu sa pozri, či to sedí, tu máš link na farebnicu
http://www.cyberstitchers.com/StitchingTools/Fl...

ahoj olina, na predchádzajúcich stranách sme riešili vianoce 😀 je tam pár linkov na vianočné motívy 😉

michalag
7. nov 2007

ahoj olina 🙂 ,
vesi, vyzera ze tie cisla sedia na anchor, vdaka, aspon mam novy prevodnik a tento vyzera byt lepsi ako na www.vysivka.biz

vesi
7. nov 2007

aj mne sa zdá, že je lepší, ale niekedy ich kombinujem, ak mi neprevedie jede, tak hľadám v druhom 🙂

michalag
7. nov 2007

no ved aj ja tak robim, ale aj tak sa mi viac paci tento 😉

olina
7. nov 2007

Diky, jeste pohledam tady u vas v diskuzi 🙂 .

michalag
7. nov 2007

som spat, bola som si trocha upratat, kedze som mala trochu binec 😅

extravaganca
7. nov 2007

Tak poslušně hlásím,že jsem plně vybavená a můžu začít 😀 Jsem využila pracovní pochůzky a dokoupila si bavlnky...jůůů se těším.Pustím se do toho v neděli.To budu mít celý den jen pro sebe,tak na to budu mít klid.

matar
7. nov 2007

julová ok, večer ukecám muža ešte raz 🙂

baby, vyšívate niektorá peppets bavlnkami (myslím že sú to perličky). čo robiť,a by sa pei praní výšivky nerozpili? bojím sa namočiť ten meter, lebo je tam červená a tá sa často rozpíja 😒

vesi
7. nov 2007

extravaganca a čo ideš vyšívať, prepáč mi moju deravú pamäť 😅
matar, tieto nepoužívam, ale mne púšťala červená len stará komunistická perlička čo som mala doma 😠

michalag
7. nov 2007

ahoj matar 🙂 , nie, ja vacsinou pouzivam ariadna a niekedy anchor, ale ja sa tiez bojim prat, lebo som pocula, ze sa stava, ze pustaju farby, to by ma asi porazilo, ked das tolku namahu a ....
ahoj extravaganca,

dupinka
7. nov 2007

ahojte baby!

marodim, tak na stretavku nepridem ☹ ☹ a tak som sa tesila... No nic, aspon sa dostanem k vysivaniu, len mi nanzelik musi ist kupit jednu bavlnku. A to sa obavam, ze pre jeho nedostatok citu pre odtien to "nemdopadne dobre".
Nestiham vas ani citat, co ste popisali za ten cas, co som nemala pristup k netu.. Ale urcite si to vsetko precitam.

vesi
7. nov 2007

baby, ale ko rýchlo my vieme upratať, ked chceme byť aj tu, že? 😀 😀
aj ja som stihla medzi tým povysávať a dokončiť obed 😝 😀 😀

michalag
7. nov 2007

dupinka, tak sa rychlo vyliec 😉

vesi
7. nov 2007

ahoj, dupi, tak sa rýchlo vylieč😉

michalag
7. nov 2007

ja stale neviem co malemu na obed, ale asi nieco zo zeleniny 🙂

michalag
7. nov 2007

poradte mi nieco? Prosim

vesi
7. nov 2007

a ešte mu nedávaš to čo vám?

michalag
7. nov 2007

davam, ale ani pre seba nemam navarene a to som uz vycerpala vsetky napady, ktore som doteraz mala
Chcela som mu spravit dukatove buchticky, ale u nas v obchodoch ich nikde nemaju a my mame taku blbu ruru, ze sa ju bojim aj zapnut, lebo je tam blbe zapinanie, raz mi obhoreli chlpy na ruke, ked som ju zapinala, tak od vtedy sa bojim 😅

sloniiicek
7. nov 2007

caute baby

tak priniesla som vam ukazat tie moje vysivke na dvere, mam ich v albume.

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

takk spravte kukuk. inak nie su tak pekne vidiet. ale snad vas potesia. 😀

ak by chcel niekto predlohy, poslite mi cez ip mailovu adresu a preposlem vam ich. 😀

dupinka
7. nov 2007

baby, vdaka

michala: a co tak palacinky?

michalag
7. nov 2007

dupi, tie sme mali pred tyzdnom 😀

vesi
7. nov 2007

ja na takéto prípady mávam doma tie mäsovo zeleninové výživy a to jej zmiešam so zemiakmi alebo ryžou...poradila by som ti nejaké jedlo, ale neviem čo máš doma...má rád zemiaky? tie môžu byť aj s popraženou cibuľkou, moja malá to má rada..ja som robila pečené kura a zemiakovú kašu...

michalag
7. nov 2007

zemiaky mal vcera 😅

vesi
7. nov 2007

sloniiček, je to super a čo stým spravíš, dáš to zarámovať?
mne sa malá z palaciniek nenaje, to by musela najskôr polievku... 😅 😀

vesi
7. nov 2007

tak nejakú hustú zeleninovú polievku? alebo cestoviny...

michalag
7. nov 2007

netrapte sa 😉 , ja uz nieco vymyslim 😀

sloniiicek
7. nov 2007

vesi - hej chcem to dat zaramovat a potom to zavesit na dvere, alebo nad dvere na stenu. a bude to sluzit ako take plastove co sa lepia na dvere. nech kazdy vie, kde ma clovek zachod a tak. 😀