Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

sloniiicek
16. okt 2007

ahojte dievcata. rada sa k vam pridam. aj ja velmi rada visivam. mam uz vysitych viacero obrazov.
julova - velmi ma zaujala fotka, co chces vysit, chcela som sa spytat, ze ako si to dostala do krizikovej vysivky? vdaka za radu.

julova
16. okt 2007

matar - tak sa veru pohrab 😀 ....velmi sa mi paci ta cizmicka-klobu kdolu 😵 ....to by som potom mohla stihnut na dalsie Vianoce, ked uz nasa Terezka bude vnimat Vianocnu atmosferu 😵 🙂

sloniicek...je to robene cez program PC Stitch...freeware verzia je volne stiahnutelna na nete a par stran dozadu v tejto teme je aj link 😉

sloniiicek
16. okt 2007

vdaka moc. to je moj sen, aby som raz vysila nieco co si spravim sama. skusim sa pohrabat. 😀

julova
16. okt 2007

no ak si este nejak aktivne nevysivala, tak pustit sa rovno do fotky bude riadna makacka 😀...ale s trpezlivstou to pojde 😉 ...hadam to ja drahemu stihnem vysit aspon na piate vyrocie svadby...este mam 4,5 roka cas 😀

matar
16. okt 2007

ok,julova, cez vikend navštívim svokru a pohladám to (bude veeeeľmi prekvapená,mže ku nej ideme 😀 len včera sme totiž oslavovali, že sa presťahovala (bývala vo vedlajšom vchode 🙄 )
a čo vlastne vyšívaš? neviem to tu nájsť 😢

sloniiicek
16. okt 2007

ja uz vysivam niekolko rokov. 😀 daju sa dat fotky vysiviek normalne do albumu? vysila som snad aj vyse 30 obrazov. 😀

sloniiicek
16. okt 2007

jaj a velka vdakaaaa.

julova
16. okt 2007

matar - ja teraz dokoncievam Garfielda - toto je foto zo soboty, ale uz mi ostava len jedno oko "vybilit" a je hotovy a potom sa chcem pustit do tej svojej svad. fotky, co mam v albume 😉

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

sloniiicek
16. okt 2007

ja som zacinala najskor s ciernobielymi obrazmi. resp. mamina. a potom to chytilo aj mna a sestru. 😀 a teraz po dlhsom case ma to opat chytilo. onedlho dokoncim jeden obraz s macickami. 😀 a uz rozmyslam co vysit nove. 😀 len mam tolko casopisov, ze neviem co skor. 😀

matar
16. okt 2007

ja čakám dnes balík s urobenými predlohami s fotkami detureniec (ked som to objednala, ešte som nanašla túto tému s tým linkom, tak som si to zacvakala 🙄 ), ked dokončím ten meter s mackom pu, tiež sa pustím do fotiek. len ked mi deti velmi nedovolia vyšívať. a večer vačšinou zaspím ako drevo (ty po večeroch vyšívaj kým môžeš, ja nevládzem, lebo malý ešte v noci často buntoší, tak večer chodíme spať so sliepkami 😉 )

sloniiicek
16. okt 2007

ja vysvivam vecer pri telke. drahy mi zaspava na gauci a ja si pekne vysivam. 😀 aspon viem, ze ma film neuspi. 😀

julova
16. okt 2007

sloni - ani nevrav 😀...by som si priala mat sest ruk ako ten riaditel skoly zo Saxany 😀 😀

matar...no veru...uz sa tesim, kedy ostanem na MD - uz len necely mesiac 😉...a budem vysivat, kolko budem vladat az do porodu ....lebo potom pri mrnavuckej Terezke budem musiet ihlu na cas odlozit...

sloniiicek
16. okt 2007

tak drzim palce, to su male obrazky, to ide rychlucko. aj ja som rozmyslala, ze ked budem tehu, tak zacnem vysivat detske. 😀 len s akym motivom? 😀
a kedy mate termin?

julova
16. okt 2007

sloni - aj ja pri TV...kym je drahy pri zmysloch, tak mam podlozene nohy epedom (uz totiz opuchaju 😖 )a robi mi masaz 🙂 🙂...a ked spi, ja vysivam dalej...on ma ten dar, ze zaspi aj keby tanky padali...sice mame 1-izbak, ale zaspi aj ked svieti svetlo, co som rada 😀

no u mna jednoznacne vedu macky (som nevyliecitelna mačkofilka) a kedze macka Kitty je pre mna moc sladka, hoci cakame dievcatko, tak mam stiahnutych Garfieldov 😀 😀....termin mame 31.12. / 1.1. 😀

vesi
16. okt 2007

baby, vy ste sa teda rozbehli 😀
matar, tak to poznám, prvé 2 mesiace ked sa malá narodila som chodila spať s ňou o 20.00 hod 😝 a hlásim sa na tú čižmičku... 😀
baby, ja mám už toľko posťahovaných predloh, že som zaplnila 1 DC a začala ďalšie 😝

sloniiicek
16. okt 2007

julova - tak to mas priblizne tak, ako moja svagrina. tiez im to vychadza na prelome rokov. 😀

inak este som sa chcela spytat. ze ked chcem zmenit fotku v tom programe. ako sa to robi????? 😒 neviem na to prist. da sa to tam vlozit?vdaka.

vesi
16. okt 2007

sloniiicek, na niektorej strane to maruska popísala ako s tým pracovať, pohľadaj si to 😉

slonik
16. okt 2007

dobré ránko, tak hlásím, že panenka Marie je vyšitá a ještě jsem si střihla chuťovku hvězdné znamení - váhy -takovou jednohubku. Chystám se na ty princezny 🙂. Vesi, myslím že u Tebe v albu (ne na MK) jsem viděla obraz maminky s miminkem, v hnědých barvách, mohla bys mi prosím poslat předlohu? Díky moc 😵

vesi
16. okt 2007

netuším ktorý obraz máš na mysli, nepamätám, že by som niečo také mala na multiply, ale pre istotu idem pozrieť...

lindda
16. okt 2007

baby tak tu by sa moja mama uplne vyzivala 😀 stale iba strikuje a vysiva 🙂 naozaj krasne vecicky tak sa pridavam v mene mojej mamicky 🙂 inak este aj sije na stroji preste vsetko co jej vyplni cas stale nieco robi 😀 ak by niekto nieco potreboval tak dajte vediet ma asi 1000ks casopisov od roku hadam 1950 🙂

vesi
16. okt 2007

lindda, dobré vedieť 😀
slonik, nič také tam nemám, ale ešte idem pozrieť na CD 😉

sloniiicek
16. okt 2007

vdaka za radu, idem to kuknut. a uz sa mi podarilo aj na nieco prist. 😀

vesi
16. okt 2007

slonik, našla som len to čo som dala do albumu...
julova, už toho nemáš veľa, dnes to dokončíš? 🙂

whizzy
16. okt 2007

Ahojte, tak ja som tu nebola od stvrtka, ale hrdinsky som vsetko precitala 😅 .
Zacala som konecne vysivat na Aidu 14, po paname je to paradny rozdiel. Tie kriziky su krajsie, uhladnejsie. Len sa mi nejak blbo do toho picha ihla, musim zohnat tensiu.
Vysivate ostrou, alebo tupou???

vesi
16. okt 2007

ahoj, ja vyšívam ostrou, ale chcem skúsiť tupou.
ináč pre pobavenie, v galanterke v DS mi pani tvrdila, že aida sa už nevyrába, len som sa pousmiala a myslela som si svoje 😀

dupinka
16. okt 2007

no pozeram, ze ste sa rozpisali... a ja po tyzdnovej pn.ke nestiham ani pracovat ani to len citat... 😀 Dnes chcem zacat vysivat vianocny obrus od vesi, manzel ma milo "nakopava". ale vraj len kym to neobmedzuje nas vztah! 😀 😀 😀

dupinka
16. okt 2007

ja vysivam tiez s ostrou, ale aj s tupou to ide dobre...

vesi
16. okt 2007

dupinka 😀 😀 😀 ten môj len ticho trpí... 😀

eli77
16. okt 2007

Tak prave som sa vratila od dr...a zistujem ze ste za ten cas stihli popisat celu stranu 😕 😵
takze aj ja vysivam ostrou ihlou...a moj manzilek mi do toho nema cas rozpravat kedze pracuje vo Francuzku, a ked sa vrati po dvoch mesiacoch len ziiira, ze ake pekne veci vysivam pri troch detoch 😵 😵 😵
Vysivam len vecer, cez den pri malej nemam sancu...ked spi tak rychlo varim, upratujem, zehlim, ucim sa s chlapcami atd... Ale nastastie som nocna sova vydrzim vysivat niekedy az skoro do rana (hlavne ak ma kopne muza 😀 😀 )
Este mi povedztee, ze aka latka je ta "aida"?