Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

zuzi76
22. okt 2007

Cau Luci!
Macka zajtra odfotim. Len tam je 20 farieb a zda sa mi, ze to bude moc oranzove! Porazi ma ked sa mi to nakoniec nebude pacit! ☹

luculka
autor
22. okt 2007

hlavne ze sa to bude pacit Matiskovi 😉 alebo Miskovi nad postielku?
ja neviem ci mam este vtrepat k tým mackom penovým aj to vysite meno Natalka 😒

biccy
22. okt 2007

Zuzi a ktoreho Macka vysivas?Nemas link? 😅 😅 🙂 🙂 🙂

zuzi76
22. okt 2007

Luci, cez tyzden pridem a pozriem si vasu izbu.
biccy, neviem uz kde som to stiahla. ale pozri si album michalag, ma ho tam na oblaciku. A pripadne ti potom poslem predlohu, keby sa ti paci. 😔

michalag
22. okt 2007

zuzi, neboj bude to pekne 😵

zuzi76
22. okt 2007

idem mrknut superstar.

biccy
22. okt 2007

Zuzi,uz viem,aj ja mam taku predlohu. 🙂 Tak potom nahod foto. 🙂 🙂

michalag
22. okt 2007

ved aj ja kukam a som zvedava kto vypadne

zuzi76
22. okt 2007

tak Alex odisla a idem aj ja. Nic somdnes nevysila, lebo sme neboli doma, tak idem aspon nejaky krizik, aby bolo zajtra na co pozerat. 😀

eli77
22. okt 2007

vidim, ze tu uz asi nikto nieje☹ ja som doteraz vysivala ako diva 😉 tento tyzden dokoncim obraz...juuuj tak sa tesim...o dva tyzdne mi pride domov manzelik tak sa mu chcem pochvalit... 😀 😀
dievcence odchadzam do hajan...aj vam vsetkym krasne snicky...papa 😵

vesi
23. okt 2007

dobré ránko, asi tu nie je ešte nikto, to nič možno nakuknem popri varení...eli, už sa teším na foto obrazu 😀

eli77
23. okt 2007

ahojky kazdemu....cau vesi...prave som sa vratila zo skoly, kedze synatora este tam musim nosit, mala sa hra a ja kukam kto tu je...ale asi nikto...spite? Alebo vysivate? 😵

vesi
23. okt 2007

ahoj, ja som tu teraz popri varení, je tu ešte niekto? 😒

whizzy
23. okt 2007

aj ja som tu 🙂 Troska sa snazim pracovat 😒

eli77
23. okt 2007

porad vesi co varis...ja s tym mam furt problemy...moje deti by najradsej jedli stale len spagety, gulas, plnenu papriku a palacinky... 😒
...tak dnes robim palacinky 😀

eli77
23. okt 2007

ahoooj....whizzy....🙂

vesi
23. okt 2007

ahojte, eli prídem na obed 😀 😀 😀
whizzy, ja by som nerobila 😝 😀
ja varím rizoto 😀 a potom ešte medovníkový koláč - rýchly a chutný 😀

eli77
23. okt 2007

oki....budem len rada...a ake palacinky chces? Cokoladove alebo lekvarove? Rizoto spravim asi zajtra aj ja 😵

whizzy
23. okt 2007

ja by som tiez radsej varila 🙂 Aj ked na to mam skor draheho 😀
A este tu mame v kancli aj zimu ☹
Medovnikovy kolaaaaaaac!!!! Idem kuknut kedy mi k vam ide bus 😀

vesi
23. okt 2007

O.K. čakám ťa 😀 😀
eli, mne to je jedno, hlavne, že sú palacinky 😀 prídeš aj ty na koláč? 😀

eli77
23. okt 2007

jasne ze pridem....a mam taky sialeny napad...nemohli by sme si aj mi niekedy spravit stretko? 😵 😉 😵

sloniiicek
23. okt 2007

ahojte dievcata. tak mne sa tiez podarilo konecne dovysivat obraz. take styri macicky. je to velmi pekne. 😀 skusim to odfotit a ukazat vam. 😀

vesi
23. okt 2007

eli, tak tento šialený nápad som mala aj ja 😀 ale kde a kedy? 😒
ahoj sloniček, tak sem s fotkou 😀

janula_nz
23. okt 2007

ahojte.

eli, ty tie obrazy davas zaramovat potom alebo co s nimi robis?

eli77
23. okt 2007

ahoj slonicek...gratulujem k obrazku rychlo ukaz 😉
...kde a kedy? Este som nad tym nepremyslala...ale podla mna to nie je nemozne... 😵

vesi
23. okt 2007

ja si to tiež myslím, napr v pre mňa by nebol problém Bratislava, ale žiaľ len cez víkend 😒

sloniiicek
23. okt 2007

ja mam vela obrazkov nezaramovanych. stale si vravim, ze ked budem mat vlastny byt, tak si ich zaramujem podla nabytku. ale zatial byvame u svokrovcov v podkrovi, kde mame same sikme steny. takze aj tak ich nemam kam velmi vesat. 😀

janula_nz
23. okt 2007

ja tiez vysivam rychlo obraz malej nad postielku lebo ma v novembri dva roky. a viem, ze tomu vlaciku sa potesi lebo ona len vlaky a vlaky a vlaky 😅

vesi
23. okt 2007

janula, aký vláčik vyšívaš? niekdde som videla ten vláčik thomas... 🙂

vesi
23. okt 2007

sloniček, ja som dávala rámovať, ked sme bývali ešte u našich, lebo je to drahé a ked sme sa presťahovali, tak som ich hned povešala 😀