Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

bibinka
6. nov 2007

baby,- vytrvalkyne. ja ani nestíham čítať čo tu písmenkujete, lebo som nadšená tými linkmi na vyšívanie. bože, daj mi ten čas aby som sa mohla "vybúriť"pri vyšívaní 😀
a verím, že sa dostanem aj k vytvoreniu svojho albumčeka výšiviek, tie vaše sú krásne 🙂

michalag
6. nov 2007

matar 🙂 , tu je link na abecedu macka PU http://picasaweb.google.com/makadasch/WtPCo2

vesi
6. nov 2007

ahoj bibinka, vitaj medzi nami 😀
matar, ked budem mať čas, tak skúsim pohľadať 😉

vesi
6. nov 2007

tak nemusím, michalag ma predbehla 😀

michalag
6. nov 2007

bibinka, vitaj medzi nami 😉

matar
6. nov 2007

ste straaaašne zlaté 🙂 teraz neviem či tu macko pu alebo tu poslednu od whizzy 😅

cervena_ciapocka
6. nov 2007

Aku latku pouzivate na vysivanie?
Ja najradsej vysivam perlovkou (nitkou) a na perlicku. Je velmi jemna.
Co pouzivate vy?

bolulka
6. nov 2007

holky, ked si chcem nejaku fotku vysit, ako na to? je na to program? 😕

michalag
6. nov 2007

bolulka je na to program, napis julovej do IP 😉 , ona ti povie viac

matar
6. nov 2007

čiapočka, ja rovnako ako ty 🙂 perličkami na perlovku 😉

baby, ide vám normálne tá ruská stránka? mne skoro vždy zamrzne 😒

michalag
6. nov 2007

matar, mne ta stranka ide

luculka
autor
6. nov 2007
vesi
6. nov 2007
bibinka
6. nov 2007

baby díky za privítanie 🙂 🙂 🙂 . no, macko Pu ma úplne dosta 😀

blumka
6. nov 2007

baby uz som dokoncila svoju prvu vysivku 😀 kuk do albumu 😉

vesi
7. nov 2007

prajem dobré ránko, všetkým vyšívačkam 😀
blumka, macko je krásny a týchto mackov je strašne veľa, neskôr sem dám link na dalších 😉

lenka007
7. nov 2007

Ahojte chcela som sa aj ja k vam pridat vcera som nakupila poctivo veci a zistila som ze je to so mnou zbytocne 😀 a akosi mi ani deti nedaju sa tomu venovat tak to teraz predavam ked chcete pozrite si bazar je to v kategorii ostatne-detske

lenka007
7. nov 2007

je to macko pú

extravaganca
7. nov 2007

Krásné ráno 😵
Tak jsem zas po nějaké době tady.Včera jsem si nakoupila vše potřebné pro vyšívání(jen si dnes musím dokoupit 2 bavlny)a můžu se do toho vesele vrhnout.Nevím zda jsem si na začátek nevzala velké sousto,ale chci se pokusit o vyšití medvídka s písmenem P..jsem zvědavá,jak mi to půjde 😀

whizzy
7. nov 2007

Ahojte,
blumka super macko, aj moja prva vysivka bol jeden z nich 😉

julova
7. nov 2007

Ahojte baby,

ja vobec nestiham odpisovat novym babam, ktore maju zaujem o program PC Stitch ☹...uz ani neviem, ktore z tabulky si ho stiahli a ktore nie...Matar - nevedel by to Tvoj muzik dat na tu stranku este raz, nech si to stiahnu nove zaujemkyne 😖...bolo by to jednoduchsie...fakt sa ospravedlnujem, ale nestiham...finisujem v praci, drvim na autoskolu....

snoopy
7. nov 2007

čaveste kočky....Zuzi 😉 , trošku sem kuknem 🙂, ako si nažívate?

michalag
7. nov 2007

ahojte baby 🙂 , zase som vas prepasla? ☹

vesi
7. nov 2007

ahojte, je tu niekto?
tu sú tí mackovia
http://picasaweb.google.com/kathy2408/TattyTeddy

michalag
7. nov 2007

ahoj vesi, ja som tu 😝 😀 😀 😀

michalag
7. nov 2007

jeej ti su krasny asi idem stahovat 😀 . Uz mam v PC tolko predloh ze pomaly neviem co mam zacat skor 😝

vesi
7. nov 2007

som rada, že potešili 😉 to sú také rýchlovky, tak sa dobre vyšívajú 🙂
ja si dávam predlohy na CD, lebo muž nadával, že zbytočne zaťažujem PC 😝 a už ukladám na druhé CD 😅 😀

michalag
7. nov 2007

ved ja mam toho tiez dost a hlavne mackov PU, ze pomaly ani neviem ktory je ktory 😀

vesi
7. nov 2007

niekedy, ked sa mi páči nejaká predloha, tak sa musím pozrieť na CD-čka, či ju už nemám, normálne strácam prehľad 😠 a to nemám posťahované všetko, ked najdem nejaký zaujímavý album, tak si zapíšem link a ked budem mať čas, tak si to pozriem podrobnejšie a sťahujem čo sa mi páči 😀

michalag
7. nov 2007

Ozaj tie cisla bavlniek, su od anchor?